Impresii și recomandări [6911 / 10897]

Afișate impresii [69101 - 69110]
Emerald Spa Hotel 4 / BANSKO

De Revelion mare tapa

Nu va recomand acest hotel in perioada revelionului deoarece este o mare bataie de joc. Mincarea este putina si modesta, muzica anul acesta a fost de cosmar dadorita volumului f. tare si calitatii slabe, personalul depasit clar de situatie iar la ora 01 au inceput sa stranga de pe mese inclusiv bauturile aduse de acasa pe care cand am vrut sa le recuperez nu mai aveam ce pt ca incepusera sa bea bucatarii si personalul din ele. In rest pt sejururi de ski este ok pt ca este foarte aproape de [...] — vezi review
Waldorf Madeleine Hotel 4 / PARIS
  • DECEMBRIE, 2013
  • de: aneta67 [07.01.14]

O locatie excelenta

Hotelul se afla la 5 minute de mers pe jos de biserica si statia de metrou Madeleine, pe bulevardul Malesherbes. In apropiere se afla bulevardul Haussmann cu marile magazine Printemps si Galeriile Lafayette, Opera Garnier. De la aeroportul Charles de Gaulle se ajunge cu Roissy bus (10 EUR/pers) care are statia la Opera Garnier. De aici se poate lua metroul o statie sau se poate merge pe jos, distanta de parcurs nu este mare. Desi hotelurile din centrul Parisului au in general camerele mici la [...] — vezi review [+3 poze]
Pensiunea Montana 3 / SLĂNIC MOLDOVA
  • DECEMBRIE, 2013
  • de: 11dan [07.01.14]

Țeapa la romani

Am fost oaspetii acestui stabiliment (nu pot clasifica altfel). Prea multe nu sunt de spus, servicii sub orice critica, concediu ratat, nervi, bani pierduti. Daca va este dor de o telemea cu ceai rece, o cafea pe cat e de rece pe atat de lipsita de gust, un vin care va face sa aveti a doua zi un cap cat o minge de baschet, o camera cu tapet jupuit pe pereti, dulapuri pentru haine urat mirositoare, bai fara aerisire, ati ales locatia perfecta. Un AN NOU FERICIT! PS. Nu uitati sa puneti in [...] — vezi review
Complex Turistic Luminița [Moieciu de Sus] 3 / MOIECIU
  • DECEMBRIE, 2013
  • de: levy [07.01.14]

Revelion pensiunea Luminita

Revelionul 2013 ne-am hotarat sa-l facem cu niste prieteni la pensiunea Luminita, am facut rezervare, informatiile date de proprietare au fost mai mult decat cele prezentate pe site. Cand am ajuns acolo, ... surpriza de proportii, camerele din vila la care am fost cazati erau sub orice critica, ... parca eram in bungalowri, ca sa ajungi la restaurant trebuia sa mergi cel putin 700 m evident pe jos, (pt. copii sa mergi de cel putin 3 ori pe zi era un chin), ca doar n-ai venit la munte cu [...] — vezi review
Pensiunea Nordica 2 / MUNTELE MIC
  • DECEMBRIE, 2013
  • de: cpx4000 [07.01.14]

NU recomand pensiunea Nordica!!!

Am luat pachetul de revel, si anume 4 zile din 29.12.2013 - 02.01.2014. Am ajuns la ora 12 dar am fost cazati abia dupa ora 13.30 (din probleme administrative), camerele erau pline de praf, tv-urile din camera sunt doar de decor, apa calda tine doar pentru prima persoana care face dus, daca nu esti primul, trebuie sa astepti cateva ore pana prinzi putina apa calda!!! Toate caloriferele erau RECI!!!, am stat cu 3 paturi si am dardait de frig, e de neacceptat avand in vedere ca a costat 900 [...] — vezi review
Casa Zărneșteană 2 / ZĂRNEȘTI
  • DECEMBRIE, 2013
  • de: Duh [07.01.14]

Sejur revelion 2014 (30.12.2013 - 02.01.2014)

Am avut o impresie extrem de pozitiva despre acest individ in urma discutiilor telefonice purtate, promisiunile facute si realitatea faptica nu corespund in nici un fel. Iata aici principalele cauze: 1. Am fost implicati in acest eveniment 8 persoane, 4 cupluri in speta, cazati pe un palier al vilei. Desi ni s-a spus telefonic ca exista exista baie in fiecare camera, am descoperit la fata locului ca NU EXISTA DECAT O BAIE CU DUS IN TOATA VILA. In afara de asta, centrala alimenteaza un [...] — vezi review
New Montana Hotel 4 / SINAIA
  • DECEMBRIE, 2013
  • de: domnita [06.01.14]

Nu merita 4 stele

Am fost cazati de revelion la acest hotel. Nu este un hotel de 4 stele, trei cu indulgenta. Camera este mare, te poți mișca lejer prin ea. Organizarea de revelion a fost dezastru total, meniul sofisticat si pompos a fost prost gatit, nu au avut meniu pentru copii, toți copiii din grupul nostru au mâncat Chifle goale toată noaptea, deși au spus ca au un program artistic pentru copii, nu au avut nimic, au postat un anunț cu programul de filme al copiilor, dar nimic. Orchestra de la [...] — vezi review
Apartamente in regim hotelier 3 / CLUJ

Apartament AVOCADO / Pe afara e vopsit gardul, inauntru leopardul!!!

Anul acesta am hotarat sa petrecem revelionul la Cluj, asa ca, inca cu o luna jumatate inainte am rezervat telefonic garsoniera Avocado platind in avans suma de 150 lei. Decizia de a ne caza in aceasta garsoniera a venit in urma vizionarii pozelor de pe site-ul firmei care se ocupa cu inchirierea de apartamente in regim hotelier, poze care ni s-au parut foarte frumoase. Din pacate pozele nu reflecta realitatea, fiind clar facute de un profesionist care a stiut sa ascunda deficientele acestei [...] — vezi review [+10 poze]
Unde mâncăm în Predeal? / PREDEAL
  • DECEMBRIE, 2013
  • de: alin82 [06.01.14]

'Tainita veche'-ok in lipsa de altceva

Pe 31 decembrie fiind cazati la Hotel Bulevard si neavand inclusa si masa de pranz am decis sa mancam la unul din restaurantele din zona. Am incercat la "Vatra Regala" dar era plin, lumea astepta in usa sa se elibereze mese asa ca ne-am intors exact vis-a-vis de hotel, la restaurantul "Tainita veche". Si aici era full, dar tocmai plecase un grup si am gasit masa. Oameni destul de primitori, pot spune ca depaseau putin conditia de ospatar, pareau mai mult niste gazde. Unora li se poate parea [...] — vezi review
Descoperă Miami și împrejurimile / MIAMI
  • DECEMBRIE, 2013
  • de: ionel64 [06.01.14]

O zi intensă și minunantă la Miami

Ultimul popas în SUA pentru noi, Miami, poate însemna doar începutul unei aventuri pentru alții, depinde de unde începi. Dar oricum ar fi, recomand Miami fie la începutul unui sejur extins în SUA sau la final. Să mă explic: Miami este un loc unic, plin de viață, lux extravagant, Everglades și aligatori, soare, plajă minunată, cuba libre sau mojitos imens și distracție la maxim și poate fi un start extraordinar sau în egală măsură un punct culminant, un OOOAU! Nu mi-am [...] — vezi review [+7 poze]
    SOCIALs
Alătură-te comunității noastre

AGENȚIA DE TURISM AmFostAcolo.Travel:
SC Alacarte SRL | R.C.: J35/417/24.02.09 | RO 25182218 | Licența de turism 218 / 28.11.2018

 
[C] Copyright 2008-2026 AmFostAcolo.ro // Reproducerea integrală sau parţială a conţinutului este interzisă
AmFostAcolo® este marcă înregistrată
  • LOGAT? = NU (IntC=1)
  • pagină generată în 2.4097678661346 sec
    ecranul dvs: 1 x 1