Impresii și recomandări [pag. 6910 / 10897]
Afișate impresii [69091 - 69100] din total 108966 impresii
Vila Ramona 4 / GURA HUMORULUI
- DECEMBRIE, 2013
- de: BobG* [09.01.14]
Dezamagitor
Daca ar fii sa descriu sejurul meu la aceasta locatie intr-un cuvant: Teapa!!! Spun asta pentru ca site-ul si descrierea acestei locatii nu are nici o legatura cu ceea ce am gasit acolo. Camerele erau curate, dar dotarile din ele nu corespundeau cu ceea ce ni se oferea pe site. Fiind zona muntoasa ma asteptam ca macar lemne de foc sa avem acolo disponibile insa cand am cerut acest lucru am primit raspunsul: "Ca nici eu nu am lemne acasa mergeti la benzinarie" deci... Accesul la sauna ni [...] — vezi review
Pensiunea Eden Maison 3 / SLĂNIC MOLDOVA
- DECEMBRIE, 2013
- de: rigon [09.01.14]
Conditii
Am fost si noi acolo! (mai bine nu ne mai duceam!) La recomandarile unui prieten, am ales sa petrecem trecerea in noul an in statiunea Slanic Moldova, la pensiunea Eden Maison. Perioada petrecuta a fost 30.12.2013-02.01.2013, grupul fiind format di 5 familii (10 adulti si 3 copii). Pretul sejurului pentru 2 adulti si 1 copil de 9 ani: 2.100 ron (inclusa cazarea ptr 3 nopti in camera tripla si toate mesele, inclusiv masa de revelion). As incepe cu partile frumoase, care din pacate au [...] — vezi review
Vila Ramona 4 / GURA HUMORULUI
- DECEMBRIE, 2013
- de: daducu13 [09.01.14]
Dezastruos... cu parere de rau
Am ajuns in dupa-amiaza zilei de 30 decembrie la acesta unitate de cazare, loc in care nu am gasit aproape nimic din ce apare pe site-ul lor. Camerele nu au nici o legatura cu ce scrie pe site-ul lor sau pe celelalte site-uri de profil adica: nu au bai proprii - exceptie face o singura camera, totul este vechi (nu doar pare), in primul minut la prima atingere a cazut o usa de sifonier, baile murdare, este o singura cada intr-o baie dar nu este utilizabila, aer conditionat doar in 2 camere, tv [...] — vezi review
Pensiunea Tudor 3 / RÂȘNOV
- DECEMBRIE, 2013
- de: mt_stela [08.01.14]
Revelion Pensiunea Tudor 3* Rasnov
Revelionul petrecut la aceasta pensiunea a fost una din cele mai reusite minivacante in care am fost pana acum. Proprietarii pensiunii foarte ospitalieri, personalul ok (ospatarii); bucatarul desi este destul de tanar a gatit nemaipomenit, am avut placerea sa manacam ca la mama acasa; meniul de revelion foarte bogat si super gustos la fel ca si celelalte mese din restul zilelor petrecute acolo. Camerele spatioase, calduroase, primitoare; singurul lucru care a lipsit a fost zapada in rest [...] — vezi review
Ami Hotel [Băile Felix] 4 / BĂILE FELIX / '1 MAI'
- DECEMBRIE, 2013
- de: constantins [08.01.14]
Frumos, ambianta placuta!
Plasat in centrul statiunii, langa lacurile cu nuferi. Personalul deosebit de primitor, ambianta calda si placuta, curatenie, aerisit, intr-un cuvant frumos. Mancarea a fost multa si buna, poate si datorita perioadei, am fost de Craciun, era foarte multa mancare grea, carne de porc, oua, etc. Pentru noi barbatii a fost perfect, doamnele au avut de suferit, noroc cu strandurile de la Apolo care ne-au mentinut in forma. Masa de Craciun si ambianta au completat minivacanta. Va recomand cu [...] — vezi review
Akti Musson Hotel 3 / PARALIA KATERINI
- DECEMBRIE, 2013
- de: Roxiii [08.01.14]
Revelion reusit
Am ales sa fac revelion anul acesta in Grecia ,Paralia Katerini. Am facut o alegere foarte buna din punctul meu de vedere. Curatenie in hotel , camere puse la punct, prosoape curate, masa foarte diversificata; am avut doua mese pe zi: mic dejun si cina; angajatii hotelului foarte ospitalieri si dornici sa te ajute. Am prins in pachet si cateva excursii de care m-am bucurat enorm la Meteora, Salonic, Olimp, Manastirea Souroti, Sf Efrem Sirul plus cina de revelion. A fost foarte frumos si [...] — vezi review
Pensiunea Andreea [Muntele Băişorii] 4 / BĂIȘOARA [CJ]
- DECEMBRIE, 2013
- de: manuela banias [08.01.14]
Sejur de vis, Revelion de vis!
Gazdele ne-au primit foarte amabil. Camera in care am fost cazati a fost foarte confortabila curata si bine incalzita. O priveliste minunata ne desfata ochii in fiecare dimineata. Servirea a fost exemplara iar meniul foarte gustos si variat. Am petrecut un Revelion de vis. Rafinamentu stilul si profesionalismul sunt cuvintele de ordine care caracterizeaza aceasta pensiune. Atmosfera a fost electrizanta iar gazdele au fost la inaltime Multumim mult pentru ospitalitate si promitem sa [...] — vezi review
Riviera Beach Hotel [complex Riviera Holiday Club] 5 / NISIPURILE DE AUR [Zlatni Piasatsi]
- DECEMBRIE, 2013
- de: ANARCB* [08.01.14]
Pacat de locatie, cel mai slab REVELION
Buna ziua, in urma cu trei ani de Paste am mers pt prima data la Riviera unde am fost surprinsi de calitatea serviciilor care nu se ridicau nici atunci la 5* dar era pe aproape (lipsa papuci si halat in camera intelegem deoarece sunt multi doritori de suveniruri gratuite). Pe data de 30 am fost cazati rapid in jurul orei 14 undeva la etajul 2, iar la orele 19 a inceput servirea cinei de unde puteai alege ceva de mancare daca ajungeai printre primii. Nu suntem niste mancaciosi sau mari [...] — vezi review [+2 poze]
Pensiunea Cabana cu Flori [Seaca] 3 / CĂLIMĂNEŞTI-CĂCIULATA
- DECEMBRIE, 2013
- de: nickname77 [07.01.14]
Revelion la Cabana = Distractie maxima, cheltuiala minima
Buna seara. Cum este si normal, dupa sarbatori am citit multe impresii despre cazari (vorbesc doar de Romania acum) iar pe langa lectura de pe AFA; am auzit si despre alti turisti/prieteni/cunoscuti care au cheltuit ceva bani pentru un sejur (Craciun sau Anul Nou). Nu vreau sa ma intind prea mult, din capul locului va spun ca nu suntem pretentiosi (am beneficiat de cazare, mancarea si bautura a fost in regie proprie de aici rezulta ca nu am fost serviti; noi am fost si ospatari si femeie de [...] — vezi review
Haus Denise [Uttendorf] 4 / MITTERSILL
- DECEMBRIE, 2013
- de: DanaMircescu [07.01.14]



