Impresii și recomandări [pag. 6907 / 10897]
Afișate impresii [69061 - 69070] din total 108966 impresii
Akti Musson Hotel 3 / PARALIA KATERINI
- DECEMBRIE, 2013
- de: Yulyia [15.01.14]
Un Revelion minunat
Am ales pentru trecerea dintre ani, destinatia Grecia, mai exact Paralia Katerini, hotel Akti Musson, precizez ca am mai fost la acest hotel de 4 ori. din punctul nostru de vedere, nu am intampinat nici un fel de probleme, nici cu mancarea, nici cu, cazarea si nici cu transportul. Revelionul a fost unul minunat, pe langa pretul pe care l-am achitat, care a fost destul de mic in comparatie cu tot ce am avut inclus (demipensiune, cina festiva de revelion si excursii optionale la Meteora, Salonic, [...] — vezi review
Business Conference Center & Spa Hotel 3 / TÎRGU MUREȘ
- DECEMBRIE, 2013
- de: juliana_calator [15.01.14]
Bussines Conference Center Târgu Mureș
Mi-a placut enorm, ne-am relaxat la Spa. Avantaje: - pozitionat la intrarea in TG Mures dinspre Sighisoara, il gasesti imediat. - restaurant foarte bun, micul dejun variat si cu produse de calitate. - preturile la restaurant sunt de bun simt. - camerele nu sunt foarte mari, dar au mobilier de calitate. O fereastra imensa care da direct spre o livada. - spa bine dotat, piscina cu H170 ideala pentru cei care nu stiu sa inoate perfect :) - sala de fitness are destule aparate pentru o [...] — vezi review
Pensiunea Toledo 3 / PREDEAL
- DECEMBRIE, 2013
- de: Dyandy [15.01.14]
Revelion de vis!!!
Am fost la Pensiunea Toledo in perioada sarbatorilor de iarna, mai exact de Revelion. Eu impreuna cu parinti mei in varsta de 60 de ani am rezervat locuri din timp. Stiti cum este de revelion!! Multa zarva Pensiunea full, abea a mai gasit 3 locuri. Am nimerit usor. Este in Predeal chiar pe strada principala. Eu mai fusesem in urma cu un an si m-am simtit bine. Ai mei erau reticienti, aveau pretentii, oameni umblati prin tari straine. Am ajuns pe 29 decembrie si am plecat pe 2 Ianuarie. In [...] — vezi review [+1 poze]
Cabana Izvorul Bucuriei [Siriu] 2 / SIRIU-NEHOIU [BZ]
- DECEMBRIE, 2013
- de: didix77 [14.01.14]
Frumos de mers
Am hotarat impreuna cu un grup mare de prieteni (din Buzau) sa ne petrecem trecerea anilor la pensiunea Izvorul bucuriei de la Siriu. Tin sa mentionez ca de felul nostru, fiind familii cu copii, in momentul cand facem o alegere de genul acesta, in afara de partea financiara care consider ca este importanta pentru oricine ne interesam si de conditii, pareri, comentarii, rating etc. Trecand direct la subiect eu personal am fost la inceput un pic reticent vizavi de ceea ce am citit pe site- [...] — vezi review
Descoperă Amsterdam şi împrejurimile / AMSTERDAM
- DECEMBRIE, 2013
- de: Babygras [14.01.14]
Revelion la Amsterdam
Am să mă refer strict la noaptea dintre ani, având în vedere că deja sunt destule impresii legate de obiectivele turistice pe care le oferă acest oraş. Am să încep prin a spune că celebrarea venirii noului an a avut loc la VOC Scheepvaartmuseum, spectacolul a început în jur de ora 23.00 iar până la orele 00.00 ne-am delectat cu muzica oferită de pe acel vas frumos impodobit şi luminat. Am uitat să menţionez că din păcate noi am prins zile ploioase la Amsterdam, inclusiv [...] — vezi review [+3 poze]
Holiday Inn Express Amsterdam - South Hotel 3 / AMSTERDAM
- DECEMBRIE, 2013
- de: Babygras [14.01.14]
Conditii excelente de cazare
Am ales cazarea la acest hotel pentru sejurul nostru la Amsterdam de Revelion, fiind atrasă în primul rand de pretul camerei pentru cele 5 nopţi. Hotelul se află la o distanţă de 15 minute de mers cu maşina de la aeroportul Schihpol. Noi am ales un transfer privat care ne-a costat 50 euro pe sens/4 persoane, ulterior aflând că un taxi ne-ar fi luat vreo 25 euro. Zona in care se afla amplasat hotelul este una foarte linistită, adeverat că este destul de departe de centrul [...] — vezi review
Pensiunea Otilia [Rășinari] 3 / MĂRGINIMEA SIBIULUI
- DECEMBRIE, 2013
- de: Guri [14.01.14]
Craciun de vis
De Craciun 2013, am fost invitati de fini sa-l petrecem la Rasinari-Pensiunea Otilia. Am fost un grup de 10 persoane din Constanta. Pensiunea Otilia este asezata intr-un cadru de vis, peisaj minunat, curatenie, foarte OSPITALIERI, propietarii sunt doi rasinareni de nota 10 care-ti merg la suflet. Mancarea foarte buna, proaspata, obtinuta din propria gospodarie, diversificata. Posibilitate de a vizita Muzeul Astra, Gradina Zoologica, schii la Paltinis. Ne-am simtit rasfatati si abia asteptam [...] — vezi review
Ciucaș Hotel 3 / BĂILE TUȘNAD
- DECEMBRIE, 2013
- de: agzaharia [14.01.14]
Revelionul "NU SE POATE"
Suntem un grup de 18 prieteni care ani de-a randul petrecem revelionul in diferite locatii din tara. La Hotel Ciucas din baile Tusnad am petrecut CEL MAI PROST REVELION si o sa-l numim "REVELIONUL NU SE POATE" pentru ca, in aceasta locatie, acesta era raspunsul pe care l-am primit la toate solicitarile noastre de bun simt. Managera (o pensionara blazata) este o persoana lipsita de bun simt si isi trateaza oaspetii cu dispret. Angajatii sunt ca la puscarie, timorati de prezenta ei. Cateva [...] — vezi review
Turist Hotel 3 / LACU ROȘU
- DECEMBRIE, 2013
- de: adriani61 [13.01.14]
De evitat !
Lacu Rosu este o statiune turistica nedezvoltata din punct de vedere al turismului. Daca aveti "norocul" sa va cazati la Hotel Turist, trebuie sa va asteptati la urmatoarele: - usa camerei nu se inchide. Chiar daca gradul de ocupare a fost de 100%, nu a verificat nimeni daca camera poate fi utilizata de catre turisti. - televizorul functiona numai cu sonorul la maxim. A fost schimbat. - apa calda nu curge!!! Ni s-a comunicat ca este reteaua prost dimensionata. - camera este foarte mica [...] — vezi review
Ferdinand Hotel 3 / HERCULANE
- DECEMBRIE, 2013
- de: ClaudiuSb [13.01.14]





