Impresii și recomandări [6918 / 10897]

Afișate impresii [69171 - 69180]
Grand Hotel Bansko (ex Florimont B.-W.) 4 / BANSKO

De evitat!!!!

Am decis impreuna cu alte 2 cupluri sa petrecem revelionul in Bansko, statiune care mai este denumita Perla din Balcani!!!?? Hotelul fost Florimont care se pare ca a fost renovat, are toti peretii de la camere din gips astfel ca se aude tot, inclusiv c de la 3camere departare. Personalul nu vorbeste nici o limba, exceptând bulgara. Extrem de nepoliticos, pana si femeile de la curatenie tranteau prin camere lucrurile de la 8 dimineața. Micul dejun extrem de slab calitativ apa la dozator [...] — vezi review
Golf Hotel 4 / PRAGA
  • DECEMBRIE, 2013
  • de: SilQ [01.01.14]

4 zile foarte placute in Praga hotel Golf

Am cumparat un vaucher de pe un site din romania care includea 3 nopti in praga la Hotel Golf 3 stele. Am gasit oferta la 220 lei de persoana cu mic dejun inclus 3 nopti. Hotelul este spre marginea orasului dar foarte bine legat de 3 tranvaie care se pot lua chiar din fata hotelului. Este usor de ajuns, GPS-ul ne-a dus chiar pana in fata hotelului. El are 4 stele dar are si corpuri de 3 stele. Noi am stat in corpul C. Este foarte curat si lenjerie alba. Mobilierul este vechi dar curat. [...] — vezi review [+5 poze]
Apollo Hermannstadt Hotel 3 / SIBIU
  • DECEMBRIE, 2013
  • de: brugner [01.01.14]

Motel de tiristi, condus de (neprofesionisti)

Pe scurt: la nicio cazare in lume nu am fost astfel batjocorit. Titlurile review-urilor dinainte m-au speriat, dar realitatea mi-a dovedit ca se poate si mai rau. Nu vreau sa se creada ca sunt cel mai carcotas om, desi scriu acum, live, in loc sa petrec Revelionul, dar am fost umilit ca nicaieri, intr-o locatie adresata tiristilor. Asadar, am fost 6 adulti si un copil, si toti simt frustrarea mea. Am vrut sa petrecem aici revelionul. Pentru 3 nopti am platit 860 de lei de persoana si 50% [...] — vezi review [+1 poze]
Pensiunea Pui de Urs [Moieciu de Sus] 3 / MOIECIU

Teapa

O pensiune pe care nu v-o recomand sa mergeti. Chiar nu aveti ce sa faceti acolo. Am fost un grup Mai mare de craciun si nu am avut loc nici sa stam la mese a trebuilt sa mancam pe rand, de distractie nici nu Mai vorbesc. nu au nici musica si nu stiu sa fie ospitalieri. Deci nu va Duceti acolo va lunati o mare teapa si aveti grija ca va spalati vasele singuri. caldura se opreste de la ora 3 dimineata ca adoarme fochistu. Deci grija mare ce pensiune alegeti nu va luati dupa fotografiile [...] — vezi review
Pensiunea Kristal 3 / SĂCEL [MM]

Dezamagitor

Din păcate am fost și eu acolo de Crăciun 2013. Am avut o experiență care sincer nu vreau sa o mai trăiesc niciodată. De cum am ajuns acolo au început problemele. Deși am plătit (grupul nostru) cinci camere cu baie proprie, am primit doar trei cu baie proprie. Ni s-a promis la telefon un sejur tradițional de tăiere a porcului, nu a fost deloc așa, în afara de sacrificarea porcului în curtea pensiuni nu a fost nimic tradițional. La micul dejun am primit aceleași platouri [...] — vezi review
Complex Lostrița [Valea Firizei] 3 / BLIDARI

Pret de Paris, conditii de santier!!!

Primul lucru care vreau sa il mentionez este faptul astazi 31 Decembrie 2013 imi caut cazare prin Maramures fiind la cca 700 km de casa!!! Dar sa va spun de la inceput. Am facut rezervarea de pe internet vazand ulterior si comentariile de pe acest site. Cand am citit parerile negative ne-am cam speriat si am sunat la acest complex care de fapt este un motel si nicidecum un complex sau pensiune, doamna care ne-a raspuns ne-a asigurat ca ne vom simti bine si ca nu vom regreta ca am ales aceasta [...] — vezi review [+3 poze]
O zi în Mediaș și împrejurimi / MEDIAȘ

Liniştite nopţi medieşene...

În perioada 25-28 decembrie 2013 am mers în premieră la Mediaş, pentru a vizita oraşul şi, mai ales, a face poze. Alegerea a survenit în urma faptului că Ardealul a fost o regiune cu vreme frumoasă (chiar dacă fără zăpadă, dar măcar fără ceaţă). Şi apoi, am aflat de Hotelul Edelweiss, la care m-am putut caza, având tarife rezonabile şi condiţii foarte bune. Nu intenţionez să prezint acum obiectiv acest oraş, deoarece au făcut-o alţii înaintea mea (mult mai bine [...] — vezi review [+58 poze]
Afrodita Hotel 4 / HERCULANE
  • DECEMBRIE, 2013
  • de: mihai01 [30.12.13]

O alegere perfecta pentru relaxare

Am petrecut un mic sejur de trei zile la acest hotel si vreau sa mentionez de la inceput ca am fost foarte placut surprins inca de la intrare de felul in care acesta arata. Hotel arata chiar mai bine decat in prezentarea de pe net. Camera a fost foarte curata, baia de asemenea, nu au fost prebleme cu apa calda sau caldura, avand in vedere ca am mers impreuna cu fetita noastra de 7 luni. Restaurantul este foarte elegant si mancarea foarte gustoasa si variata, iar preturile foarte bune. Un [...] — vezi review
Pensiunea Lacul de Argint 3 / GURA RÂULUI [SB]
  • DECEMBRIE, 2013
  • de: Catzus [30.12.13]

Foarte frumos; se merita!

Am ales sa petrecem intre Craciun si Revelion 3 zile la aceasta pensiune din Gura Raului. Mai fusesem cu un an inainte cazati la alta pensiune din comuna dar care nu se compara cu aceasta si cand am sunat si mi-au spus ca au camere libere, nu am mai stat pe ganduri si am rezervat imediat. Am rezervat initial 3 camere, pentru 3 familii, dar chiar inainte de a pleca una din familii s-a razgandit si am fost nevoit sa sun sa anulez o camera. Gazda noastra nu s-a suparat si nu a facut figuri, cum [...] — vezi review [+20 poze]
Vila Predeal 2 / PREDEAL
  • DECEMBRIE, 2013
  • de: Maqulyn [30.12.13]

Un Craciun ca 'nasul inghetat'

Rezervarea a fost facuta telefonic plus un avans de 100 ron pe camera. Pe site-ul (de rezervări) toate cele 4 review-uri erau favorabile. Cazarea a fost facuta la ora 12:00 Vila este in constructie, etajele 2 si 3 fiind neterminate. Camerele de la etajul 1 sunt spatioase. La parter se afla un living generos si o bucatarie (aragaz, un cuptor cu microunde zgomotos, dar functional si o combina frigorifica). Pe timpul sejurului am avut neplaceri provocate de lipsa caldurii. Dupa [...] — vezi review [+9 poze]
    SOCIALs
Alătură-te comunității noastre

AGENȚIA DE TURISM AmFostAcolo.Travel:
SC Alacarte SRL | R.C.: J35/417/24.02.09 | RO 25182218 | Licența de turism 218 / 28.11.2018

 
[C] Copyright 2008-2026 AmFostAcolo.ro // Reproducerea integrală sau parţială a conţinutului este interzisă
AmFostAcolo® este marcă înregistrată
  • LOGAT? = NU (IntC=1)
  • pagină generată în 3.8159251213074 sec
    ecranul dvs: 1 x 1