Impresii și recomandări [pag. 6916 / 10897]
Afișate impresii [69151 - 69160] din total 108966 impresii
Pensiunea Crăiasa Munților [Moieciu de Sus] 3 / MOIECIU
- DECEMBRIE, 2013
- de: emapohrib [03.01.14]
Revelion Craiasa Muntilor
Anul acesta am optat pentru un Revelion la munte si am ales Craiasa Muntilor din Moeciu de Sus. Ce pot sa spun, a fost o mini-vacanta de vis cu servicii pe care rar le gasesti in unitatile de cazare din Romania. Servicii (cazare, masa) foarte bune, Revelion de vis inceput la orele 21 si terminat (cu greu) la 7 dimineata: -). Meniul- excelent, cu produse de foarte buna calitate, muzica foarte buna (felicitari membrilor orchestrei pentru calitatea programului si interpretarii). Si nu in [...] — vezi review
Carpat Inn (ex Cautis Hotel) 4 / AZUGA
- DECEMBRIE, 2013
- de: ionut n* [03.01.14]
Craciun trist la cautis
A-ti revenit vreodata undeva unde v-a placut mult si a-ti constatat ca totul s-a schimbat radical? Ei bine asta am patit noi de Craciunul 2013. Am plecat 8 familii sa petrecem Craciunul la Cautis. Mare, imensa greseala!!! Am platit 506 euro pentru 3 nopti incluzand Craciunul. Am avut parte de cea mai mare teapa din viata noastra. In pret au fost incluse 3 mese sterse (pe langa mic dejunul inclus in pretul camerei) sau cum spunea un prieten cu mancare de camionagii - friptura de porc cu [...] — vezi review
Casa Wagner Hotel 3 / SIGHIȘOARA [MS]
- DECEMBRIE, 2013
- de: ilici [03.01.14]
Revelion 2013-2014
Am fost de revelion la Casa Wagner si am fost foarte dezamagiti. La pretul pe care l-am platit ne asteptam la ceva de calitate. Pot spune ca nu ne-am distrat aproape de loc. Camerele sunt curate, personalul amabil dar cam atat. Meniul de revelion si carnaval a fost sub asteptari, De distractie ce sa mai vorbim, In prima seara (30 dec) ni s-a spus ca este cina traditionala dar muzica a fost orice dar numai traditionala nu. La revelion si carnaval am avut DJ care nu a ales melodii adecvate [...] — vezi review
Casa Barcaru 2 / AZUGA
- DECEMBRIE, 2013
- de: sage102627* [03.01.14]
Dezamagire totala
Impreuna cu alte sase familii din Braila ne-am hotarat sa petrecem Craciunul 2013 la Azuga ''Casa Barcaru''. Citind oferta de pe net eram convinsi ca vom petrece un Craciun frumos. Prima dezamagire a fost aceea ca nicaeri pe net nu este specificat ca doua camere au baile pe hol, bai ce nu sunt finalizate nu au cabina de dus, etajera si suport pentru prosoape, te descurci cum poti. Nici cu apa calda nu am stat prea bine aceasta este ca la soare. Copii au fost cazati la mansarda, aceasta nu [...] — vezi review
Predeal Comfort Suites Hotel 5 / PREDEAL
- DECEMBRIE, 2013
- de: Veronika [03.01.14]
Hotel de maxim 2 stele iar managementul solutioneaza problemele prin amenintari!
Am rezervat doua apartamente in Predeal la Comfort Suites Hotel pentru patru nopti in perioada 31.12.2013-03.01.2014 si am achitat in avans 10350 Ron pentru cazare si petrecerea de revelion. Am fost acolo impreuna cu viitorul meu sot, mama mea si una dintre cele mai bune prietene ale mele, 4 persoane in total. Desi am fost placut surprins in momentul in care am ajuns, vazand ospitalitatea curierilor (celor care lucrau ca si bellboy) acestia intampinandu-ne intr-un mod prietenos si ospitalier [...] — vezi review [+8 poze]
Pensiunea Rony [Pietroşiţa, DB] 3 / MOROENI
- DECEMBRIE, 2013
- de: laurah [03.01.14]
Relaxare si mancare buna
Am petrecut Rev 2013 aici si pot spune ca e prima data in viata cand merg la o pensiune de unde sa nu-mi doresc sa plec dupa 2 zile. Gazdele placute, dar discrete, mancare excelenta, naturala, mai ales, liniste, animalutze foarte multe, ceea ce au fost deliciul copiilor si chiar si al nostru. Pretul absolut corect in raport cu serviciile. Camerele sunt micute, dar, sa fim seriosi, daca vrei lux, te duci la hotel. Copilul a avut patul lui, deci nu am fost deloc inghesuiti. Aici mergi [...] — vezi review [+2 poze]
Pensiunea Delia [Predeluț] 2 / BRAN
- DECEMBRIE, 2013
- de: paul.balan [03.01.14]
Relaxare si confort!!
Am fost acolo. Nu doar o data... din 2007 tot venim... ca este vara... iarna... Dar vorba cuiva... iarna nu-i ca vara!! Noua ne place mai ales iarna, ptr sarbatorile frumoase care sunt acolo si mai ales pentru locatia minunata, care este Pensiunea Delia!! Gazde perfecte... ai impresia ca fac parte din familia ta dintotdeaua... Mâncarea este deosebit de gustoasa... exact cum iti doresti sa fie mai ales când ajungi in Ardeal... Imi lasa gura apa numai când ma gândesc la ciorbita de fasole [...] — vezi review [+5 poze]
Emerald Spa Hotel 4 / BANSKO
- DECEMBRIE, 2013
- de: IngridM [03.01.14]
Nu mai revin acolo
Inainte de a alege acest hotel ca locatie in care va cazati, va rog sa tineti cont si de urmatoarele: - mancarea este jalnica. Nu stiu daca voi mai intalni asemenea "calitate" la un hotel ce intra in categoria de 4*; - apa care se "serveste" la restaurant/bar este de la robinet! - zaharul pentru ceai/cafea este zahar varsat pus intr-o farfurie pe care il iei cu lingurita. Daca merg in cel mai izolat cotlon din tara si cer o cafea, sigur mi se va da un pliculet de zahar…; - masa de [...] — vezi review [+6 poze]
Pensiunea Casa Ecologică 3 / MEHADIA [CS]
- DECEMBRIE, 2013
- de: marius010 [03.01.14]
Sub orice critica
Am fost la Pensiunea Casa Ecologica, impreuna cu un grup mare de prieteni (aprox 20) pentru a petrece revelionul. Prima problema a fost cu camerele. La telefon ni s-a zis ca o sa avem camere decomandate, dar cand am ajuns acolo nici vorba de asa ceva. De aseamenea caloriferele au fost oprite 2 zile din 4, deci o fost ft frig. Partea cea mai nasoala o fost insa mancarea. Am primit in mai multe randuri macare foarte nasoala: pulpe crude, cartofi care sa vedea de la o posta ca erau facuti de [...] — vezi review
Complex Turistic Luminița [Moieciu de Sus] 3 / MOIECIU
- DECEMBRIE, 2013
- de: goe [02.01.14]






