Impresii și recomandări [3656 / 10898]

Afișate impresii [36551 - 36560]
Pensiunea House of River [Moieciu de Sus] 3 / MOIECIU
  • DECEMBRIE, 2015
  • de: catalina2 [10.01.16]
  • NURECOMANDĂ

Ingrozitor!

Va rog sa nu mergeti acolo. Mancarea a fost foarte proasta. Intr-adevar camerele aratau acceptabil insa restul conditiilor sunt dezamagitoare. A fost mancare foarte putina, iar patronii erau dezinteresati total. La revelion am primit o sticla de pepsi la 6 persoane. Friptura nu s-a servit nici pana la 4 dimineata. Nu a existat formatie, nu am avut tort, prajiturile erau vechi si se gasesc in magazinele alimentare la cutie. Daca vreti sa fiti multumiti mergeti in alta parte. Sau [...] — vezi review [+1 poze]
Adeba Hotel 3 / PRAGA
  • DECEMBRIE, 2015
  • de: Keyla [09.01.16]
  • RECOMANDĂ

Adeba - o algere buna

Hotelul Adeba nu se afla chiar in zona centrala, ci la doua statii de metrou distanta. Accesul la statia metrou este destul de rapid (max. 10 min), asa ca va puteti caza linistiti la Adeba pentru ca va veti conecta usor la aria de interes turistic. Unitatea de cazare este amplasata pe o straduta foarte linistita, paralel cu o artarea destul de intens circulata, pe care veti gasi multe magazine si restaurante, ceea ce este un lucru bun, avand in vedere ca in zona centrala veti manca poate la [...] — vezi review [+4 poze]
Descoperă Praga și împrejurimile / PRAGA
  • DECEMBRIE, 2015
  • de: Keyla [09.01.16]
  • RECOMANDĂ

Praga - o experienta de neuitat

Totul la superlativ! Orasul, atmosfera, peisajele, locuitorii! Sederea a fost scurta (o zi), insa am vizitat Castelul din Praga si Klementinum cu biblioteca si turnul astronomic. Absolut superbe! Catedrala Sf. Vitus e un must see! Veti ramane impresionati de grandoarea acestei splendori construite in stil gotic. Tot complexul medieval trebuie vizitat, este inedit si spectaculos. Podul Carol trebuie neaparat vazut, ofera o priveliste minunata asupra Vltavei si a imprejurimilor. Plus ca el in [...] — vezi review [+5 poze]
Mistral Resort Hotel [Moieciu de Sus] 3 / MOIECIU
  • DECEMBRIE, 2015
  • de: marianb [09.01.16]
  • RECOMANDĂ

Craciun la Mistral

Este a doua oara cand serbam Craciunul aici, si cu siguranta recomand in continuare locul si oamenii de acolo. Cazarea a fost in regula, camera si baia curate, cu nelipsitul cadou de Craciun din partea hotelului. Programul a fost diversificat, pentru toate varstele. Un lucru important, a fost faptul ca in restaurant nu s-a permis fumatul, toti amatorii fiind invitati catre terasa (bineinteles o asa zisa doamna a refuzat, bunul simt neavand drum si pe ea pe acasa). Daca era mai multa [...] — vezi review [+2 poze]
Vacanța în Napoli / NAPOLI

City break Napoli Sorrento

Un ochi aruncat pe cursele low cost prin iulie si ne am ales cu doua bilete de avion bucuresti napoli si retur la super pret pentru perioada 28.11.2015-02.12.2015. Avand bilete la avion hai sa incercam sa gasim si ceva oferte de cazare. La inceput nici nu stiam unde sa alegem. Aveam o retinere cu privire la cazarea in Napoli si am ales 3 nopti in Sorrento si una la plecare in Napoli. Norocul si a facut din nou datoria si asa s a facut ca prima rezervare a ramas pana la final. (3 nopti cazare cu [...] — vezi review [+3 poze]
Casianna - Complex Turistic & Spa (ex Alpina-Casi) 3 / PĂLTINIȘ [SB]
  • DECEMBRIE, 2015
  • de: Calin Radu [08.01.16]
  • RECOMANDĂ

A doua oara!

Am fost pentru a doua oara de revelion la Pensiunea Alpina-CASI impreuna cu familia. Am luat decizia sa mergem din nou pentru ca pensiunea este aproape de partie iar anul trecut ne-am simtit foarte bine. A fost totul ok. Copii s-au bucurat enorm. Complimente bucatarului. Mancarea foarte buna! Despre masa de revelion ce sa va spun, nu am crezut ca putem la o pensiune sa ne distram asa bine. Formatie de muzica, tombola, mancare foarte buna si pe saturate! Dealtfel in seara de 1 ianuarie am [...] — vezi review
Pensiunea Mai [Rășinari] 5 / MĂRGINIMEA SIBIULUI
  • DECEMBRIE, 2015
  • de: oanarod [08.01.16]

Revelion sub limita asteptarilor

La finalul anului 2015, impreuna cu un grup de prieteni am hotarat sa petrecem revelionul la o pensiune care se pretinde a fi de 5 margarete. Gazda care la inceput dadea impresia ca este prmitoare s-a dovedit a fi o persoana foarte acra. Am avut o camera mica, cu mobilier vechi, sub pat zacea praful, in baie mioasea a canalizare, paianjenii erau prezenti in toate colturile camerei. (mirosul de canalizare este problema generala) La masa de revelion nu a fost bar deschis decat pe anumite [...] — vezi review
Pensiunea Mai [Rășinari] 5 / MĂRGINIMEA SIBIULUI
  • DECEMBRIE, 2015
  • de: Daniela8 [08.01.16]
  • NURECOMANDĂ

Revelion distrus

Pentru ca oricine sa inteleaga OBIECTIUnILE ADUSE DE MINE am sa iau ca desfasurator ultimul comentariu al dm L. M SI VAS RUGA SA CITITI PANA LA CAPAT. ”Am citit cu stupoare, absolut toate comentariile grupului, din Vilcea la care s-au alipit si persoanele din Constanta. (care au plecat refuzind sa achite diferenta de 50% ceea ce au consumat pina la plecare.)... si am considerat imperios necesar, sa comentez. RASPUNS: Grupul din Valcea inca nu a facut nici un comentariu, din contra acum [...] — vezi review
Club Vila Bran 3 / BRAN
  • DECEMBRIE, 2015
  • de: Misu Ct [08.01.16]
  • RECOMANDĂ

Excelent pentru familiile cu copii

Suntem o familie cu doi copii mici cu varste de 4 respectiv 10 ani. Mergem la VLB din 2009 si dupa primele doua experiente am decis sa nu mai revenim nemultumiti de conditiile de cazare. In consecinta am incercat alte locatii mai luxoase in Romania, totusi din cauza celor doi copii nu am reusit sa ne bucuram prea mult de concedii si conditiile superioare de cazare. Mentionez ca avem doi baieti care se sicaneaza in continuu, mai ales cel mic pe cel mare si e greu sa imparti cu ei o camera de [...] — vezi review
Pensiunea Onelia 3 / GÂRDA DE SUS [AB]
  • DECEMBRIE, 2015
  • de: Rais [07.01.16]
  • NURECOMANDĂ

Nu recomand. O mare țeapă

Am cumpărat un pachet de revelion 2015 pt 4 nopți cu pc la un preț de 3000 de roni de cuplu. Am fost doua cupluri fără copii. La prețul plătit nu am avut căldură în camera în prima seara, în a doua și a treia zi după revelion am mâncat mâncarea ce a rămas de la rev. Bătaie de joc pt turiști. În acest preț fabulos și ca sa fac un pleonasm fabulos de maree eeee nu am avut nici măcar muzica live. O mare!!! @!!! ȚEAPĂ. Proprietarii au fost foarte drăguți cu noi [...] — vezi review
    SOCIALs
Alătură-te comunității noastre

AGENȚIA DE TURISM AmFostAcolo.Travel:
SC Alacarte SRL | R.C.: J35/417/24.02.09 | RO 25182218 | Licența de turism 218 / 28.11.2018

 
[C] Copyright 2008-2026 AmFostAcolo.ro // Reproducerea integrală sau parţială a conţinutului este interzisă
AmFostAcolo® este marcă înregistrată
  • LOGAT? = NU (IntC=1)
  • pagină generată în 5.1088321208954 sec
    ecranul dvs: 1 x 1