Impresii și recomandări [pag. 7034 / 10896]
Afișate impresii [70331 - 70340] din total 108956 impresii
Complex Green Village 4 / SF. GHEORGHE [TL]
- SEPTEMBRIE, 2013
- de: sorina31 [08.09.13]
Relaxare
Mi-a placut hotelul, amenajarile acestuia si mai ales peisajul. Marea si plaja de la Sfantul Gheorghe este superba!!! In ceea ce priveste strict hotelul, pot spune ca per ansamblu am avut parte de o experienta frumoasa. Despre personal am pareri impartite: d-soarele de la receptie sunt foarte amabile si te ajuta cu explicatiile de care ai nevoie. In ceea ce priveste personalul restaurantului, pe acesta il gasesc indolent pe alocuri, plictisit, oricum insa nu amabil si zambitor asa cum [...] — vezi review
Central Park Hotel 4 / SIGHIȘOARA [MS]
- SEPTEMBRIE, 2013
- de: cosmin_nbk13 [08.09.13]
De vis
este pentru prima data cand ma cazez intr-un boutique hotel in romania. hotelul e operational de 5 luni (din ce am inteles de la receptie). investitia e una impresionanta. hotelul e localizat la intrarea in cetate (pozitie ultracentrala). am fost cazat intr-o camera cu pat matrimonial standard (pe site veti vedea camere cu anumite tematici - sunt impresionante). parcare in spatele hotelului pazita. ca punct negativ as mentiona micul dejun - destul de saracacios dar e de inteles din cauza [...] — vezi review
Ramada Hotel 4 / SIBIU
- SEPTEMBRIE, 2013
- de: cosmin_nbk13 [08.09.13]
De vis
este a doua oara in ultimii 4 ani cand ne cazam la acest hotel. panorama de vis de la etajul 12. camera (cu pat matrimonial) impecabila. singura mica nemultumire a fost legata de parcare (exterior 5 euro, interior/garaj 10 euro). datorita aglomeratiei in hotel (luni 4 septembrie!) am fost nevoiti sa parcam in garaj. mic dejun bogat, diversificat, totul proaspat. personal atent la doleantele clientului. merita din plin cele 4 stele (multe din hotelurile de pe litoral din aceeasi [...] — vezi review
Unde mâncăm în Olimp? / NEPTUN / OLIMP
- SEPTEMBRIE, 2013
- de: DeReSe [08.09.13]
POPASUL PESCARILOR - Mancare scumpa, personal pus pe furat
Dupa 6 ani de sejururi si excursii in afara tarii (litoral la bulgari, greci etc- motive lesne de inteles: preturi mai mici, servicii mult mai bune) m-am gandit intr-o zi cu sotia mea sa facem o plimbare pana pe litoralul romanesc, sa vedem schimbarile. Ce loc mai bun decat o vizita la mult laudata cerhana Popasul Pescarilor (nu ajunsesem niciodata acolo, ca si specific, ceva apropiat am savurat la Dalboka in Bulgaria) urmata de o plimbare pe faleza din Mamaia. Am ajuns acolo in jur de [...] — vezi review
Didim Beach Elegance Resort & Spa Hotel 5 / DIDIM
- SEPTEMBRIE, 2013
- de: donatello [08.09.13]
Hotel Didim Beach Elegance
Nu stiu cum cei care au comentat inaintea mea, au putut sa scrie de bine si sa dea o nota buna la un asemenea loc, imputit!!!??? De 8 ani merg doar in turcia la diferite resorturi, dar jeg mai mare ca la HOTEL DIDIM BEACH ELEGANCE nu am vazut. Paharele de la barurilr de linga piscine, initial am crezut ca e o gluma, la cat de jegoase erau, apa plata la masa, se afla in niste carafe care majoritatea erau ciobite la gura, tacamuri murdare, iar in apartamentul in care am stat, nu a trecut deloc [...] — vezi review [+3 poze]
Pensiunea Antia 1 & 2 3 / DURĂU
- SEPTEMBRIE, 2013
- de: madaneacsu [07.09.13]
Vom reveni cu placere!
Am petrecut 2 nopti in Durau la pensiunea Antia si am fost foarte multumiti. In timp ce la alte pensiuni esti intampinat de proprietari care te trateaza doar ca pe o sursa de venit imediat (ti-au dat cheia si cam atat), dl Ghiorghiu a dat dovada de ospitalitate, intrebandu-ne de fiecare data daca totul e ok sau daca avem nevoie de ceva. Conditiile de cazare au fost in regula, si ce este mai important e ca am avut parte de liniste... Nu am fost deranjati nici de corpul alaturat care e in [...] — vezi review
Drumul către sudul litoralului bulgar / #CU MASINA IN ZONA BURGAS [SUD]
- SEPTEMBRIE, 2013
- de: ariciu* [07.09.13]
Bucureşti – Ravda (Nessebar) sau din ciclul: Cine-o face ca noi, ca noi să păţească...
Acest review în mod normal ar fi trebuit postat undeva peste vreo 2-3 săptămâni urmând ordinea cronologică firească a concediului nostru. Dar iată că apare mult mai devreme şi cu un alt titlu faţă de cel pe care l-ar fi avut în condiţii normale. Nu vă spun că nici n-am avut răbdare să ajungem acasă, aşa că vă scriu direct din Ravda după ce toată dimineaţa am stat cu maestrul şi am descurcat hărţi încercând să ne aducem aminte localităţile prin care am trecut şi [...] — vezi review [+4 poze]
Vila Romina 4 / BUȘTENI
- SEPTEMBRIE, 2013
- de: StefaniaC [07.09.13]
Confort si curatenie la un pret decent
Sejurul nostru la Vila Romina a fost unul foarte placut. Camerele sunt spatioase, bine mobilate si foarte curate. In ciuda unei temperaturi la care alte pensiuni nici nu se gandesc sa porneasca caldura aceasta ne-a fost oferita cu darnicie. Tot mobilierul este nou si de bun gust, lenjeria de pat si prosoapele sunt curate. Bucataria, desi micuta este foarte bine echipata si suficienta pentru scopul ei avand in vedere existenta unei mese mari si incapatoare in living si a celor 3-4 mese de pe [...] — vezi review [+2 poze]
Boavista Hotel 3 / TIMIȘOARA
- SEPTEMBRIE, 2013
- de: kukikuki [07.09.13]
Hotel Boavista, un hotel elegant
La intoarcerea din concediul petrecut anul acesta in citeva tari amplasate la Vest de Romania am ales sa innoptam la hotel Boavista/TM. Nu am regretat alegerea facuta. Doresc sa va impartasesc si voua experientele avute in acest hotel. Din cauza constructiei unui nou pod peste Bega accesul catre hotel Boavista, cand se vine dinspre centru este un pic greoi, dar si din cauza sensurilor unice, accesul este greoi pentru cineva care nu cunoaste TM, facindu-se cu pretul unui ocol de peste 1,5km. [...] — vezi review [+9 poze]
Sherwood Exclusive Lara (ex Sherwood Breeze) 5 / LARA
- SEPTEMBRIE, 2013
- de: Nikita [07.09.13]







