Impresii și recomandări [pag. 7028 / 10896]
Afișate impresii [70271 - 70280] din total 108956 impresii
Club Yali Hotels & Resort (Cactus) [Gumuldur] 4 / IZMIR
- SEPTEMBRIE, 2013
- de: Deborah77 [11.09.13]
Un fel de Duni, dar in Turcia
Planuiam sa ne cazam in vara aceasta in statiunile mai putin cunoscute din jurul Izmirului, aveam niste variante de hoteluri, cautam obiective de vizitat pt noi si obiective de distrat copilul pt EL. Si gasesc acest Yali Aquapark, care are si locuri de cazare. Caut pe la agentii, si incurajata de pretul neasteptat de bun, Yali a fost. Pretul se justifica pt ca am prins toate reducerile posibile: early booking ca am platit jumatate in februarie, copilul de 6 ani si 9 luni nu platea (de la 7 [...] — vezi review [+26 poze]
Vila Iulia 3 / VATRA DORNEI
- SEPTEMBRIE, 2013
- de: vslonofrei [11.09.13]
Sejur cu regret
Am fost acum recent la Vila Iulia din Vatra Dornei, cazarea ne-a placut, in schimb mancarea este sub orice critica, am fost serviti cu mancare veche, am cerut gratar cu cartofi copti, carnea a fost veche, iar cartofii fierti de mai mult timp si incalziti in ulei, nu am putut manca. Nu stiam ca acolo cartofii copti se fac in ulei. ??? Deci, nu este posibil ca in ziua de azi sa te duci la un restaurant si sa primesti mancare, care nu se poate manca, probabil de ce nu ne-am atins, a mai ajuns si [...] — vezi review
Primasol Ralitsa Superior Garden Hotel (ex corpul K) 3 / ALBENA
- SEPTEMBRIE, 2013
- de: andieelen [11.09.13]
Super concediu
Am plecat pe 3 septembrie din craiova cu inima cam îndoită, atât din cauza câtorva review-uri pe care le citisem aici cât şi din cauza vremii. Din fericire ambele motive de îngrijorare au dispărut când am ajuns la destinaţie. Am fost cazaţi în corpul K, la etajul 1, cu vedere spre o mică grădină. Camerele sunt într-adevăr foarte mici, însă curate, plasa de ţânţari era într-adevăr ruptă (pe jos, probabil de la alt copil care, la fel ca fiu-meu încerca să o împingă [...] — vezi review
Kassandra Mare Hotel 3 / POTIDEA [Kassandra]
- SEPTEMBRIE, 2013
- de: Solomon29 [11.09.13]
Jalnica experienta
Totul incepe cand dai cu privirea de cladiri... te simti ca intr-un azil de batrani din anii 90... mult mobilier cred ca de atunci si este. Am avut parte de un apartament, cel mai bun din complex au spus, dar pozele graiesc in locul meu. Micul dejun a fost MEREU acelasi: cascaval, paine prajita, sunca presata, o omleta ruseasca (mai mult ciorba decat omleta), salata de rosii si cateva verdeturi, lapte, o cafea mizera, un ceai si 2 feluri de suc, fructe si cred ca lamaie. Nu suntem pretentiosi [...] — vezi review [+9 poze]
Royal Holiday Palace 5 / LARA
- SEPTEMBRIE, 2013
- de: alexmara [11.09.13]
Relaxare si rasfat total!
Am plecat pe 31 august, la ora 14.30 cu o cursa Tarom, am ajuns dupa o ora jum., tranfer rapid, fata de anul trecut in Belek. Hotelul l-am recunoscut de la departare, ma asteptam la o cladire impunatoare dar am ramas muti cand l-am vazut in interior: un adevarat palat. Nu insist pe multe detalii, s-a cam spus ce era de spus: camera foarte mare, balcon, baie la fel de mari. In baie: sticlute mici cu sampon, balsam, gel de dus, lotiune de corp. Se completeaza zilnic daca folositi, noi nu am [...] — vezi review
Pensiunea Daniel 3 / SIBIU
- SEPTEMBRIE, 2013
- de: ursulescu [11.09.13]
Conditii bune, locatie excelenta
Am ajuns in Sibiu fara rezervare si am fost incantati sa gasim aceasta pensiune, situata chiar in centru, ceea ce ne-a bucurat foarte mult; Parcare in curte, camera mare, luminoasa, foarte curata, asternuturi impecabile, personal foarte serviabil (mai ales Dna. Vicki); Neavand libera o camera tripla, am primit un pat suplimentar, care a fost foarte bun; Un aspect mai putin placut este zgomotul care este deranjant, daca luati camera la strada; Recomand aceasta pensiune pentru locatie, [...] — vezi review [+1 poze]
Regal Hotel 2 / COSTINEȘTI
- SEPTEMBRIE, 2013
- de: Roxana Ion [11.09.13]
Acceptabil
Am fost la acest hotel datorita unui eveniment ce a avut loc in luna septembrie. Spre uimirea mea am prins o vreme excelenta motiv pt care dezavantajele hotelelui nu m-au afectat. Hotelul este foarte aproape de plaja, camerel beneficiaza de AC, pat dublu tv, balcon cu masuta si scaune, vederea camerei a fost catre lacul costinesti, destul de dragut, mobilier modern, curatenie se facea zilnic, prosoapele se schimbau zilnic, am avut incluse toate mesele, foarte buna mancarea si foarte [...] — vezi review
Pensiunea 'Vila Mădălina' 3 / GOVORA
- SEPTEMBRIE, 2013
- de: ursulescu [11.09.13]
O surpriza foarte placuta
Am fost in Govora la inceputul lunii septembrie, pentru o cura de tratament pentru afectiuni respiratorii si am avut norocul sa gasim aceasta pensiune nou construita, care ne-a oferit tot ce doream: camera curata, linistita, masa buna si conditii bune de tratament, deoarece pensiunea se afla la doi pasi de Hotelul Palace, unde se face tratamentul; Cel mai important de mentionat este insa faptul ca proprietarul acestei pensiuni este un om deosebit de amabil si deschis, dornic sa iti satisfaca [...] — vezi review [+1 poze]
Vila Orhidee 3 / EFORIE NORD
- SEPTEMBRIE, 2013
- de: eliadib [11.09.13]
Cat se poate de bine
Nu vreau sa scriu povesti ca vai de mi mine si de cum, vreau doar sa spun ca in cele doua zile cat am stat ne-am simtit foarte bine. Gazdele - gazde adevarate, curatenie in ficare zi, mancarea gustoasa si proaspata, restaurant curat, camere mari/spatioase. Recomand cu incredere tuturor celor care vor sa aiba o vacanta frumoasa la preturi acceptabile si calitate net superioara preturilor [...] — vezi review
Daima Biz Hotel [Kiris] 5 / KEMER
- SEPTEMBRIE, 2013
- de: aurel34 [11.09.13]






