Impresii și recomandări [pag. 7009 / 10896]
Afișate impresii [70081 - 70090] din total 108960 impresii
Vila Din-Gym 2 / BUȘTENI
- SEPTEMBRIE, 2013
- de: alin_ph* [25.09.13]
Norocul nostru - Din-Gym!
Bun-gasit dragi prieteni de pe AFA! O vorba romaneasca din batrani spune ca "lucrurile neplanificate ies uneori mai bine decat cele pregatite din timp :))"! Cam asa ceva ni s-a intamplat si noua la inceputul acestei luni intr-o frumoasa zi de septembrie in care razele jucause ale soarelui ne-au trezit intr-o dimineata de vineri invitandu-ne cu insistenta la o iesire in aer liber... Sotia se uita la mine... eu la ea si intrebam aproape in acelasi timp: "Unde mergem?" Am hotarat intr-un minut [...] — vezi review [+10 poze]
Iberostar Dominicana Hotel 5 / PUNTA CANA
- SEPTEMBRIE, 2013
- de: Roxelly [25.09.13]
Vacanta de vis
Salutare lume! Sunt noua pe site, dar intentionez sa imbatranesc alaturi de voi, pt ca tare utile sunt informatiile voastre. Vreau sa va impartasesc din experienta mea, pt ca poate va ajuta pe cineva, sau pur si simplu cineva va citi in asteptarea vacantei, pt a trece timpul mai repede, asa cum am facut eu, ca deh, nerabdarea e mare. O sa impart postul in 2, conform cerintelor site-ului. Cazare si calatorie. La cazare am inclus si avionul, pt ca la atata drum, e la fel ca o cazare la [...] — vezi review [+8 poze]
Pensiunea Vaser [Vișeu de Sus] 3 / VIŞEU
- SEPTEMBRIE, 2013
- de: danmlb [25.09.13]
Se construiește
Pensiunea este utila celor care doar dorm acolo. Ca si pozitionare se afla intre Drumul national si un deal care pare ca tinde sa intre in casa, la cat de apropiat este, sufocand etajul 1 si doi din spatele vilei. Langa pensiune in lateral (nu apare in poze) se mai construieste un corp astfel incat peisajul de dincolo de drum a fost "ucis". Se prepara de toate in bucataria imensa care are un miros greu de untura. Camera era ok cu exceptia primei nopti cand am facut frigul. Gazda era [...] — vezi review
Pensiunea Moldova [Bistrița] 3 / VADURI [NT]
- SEPTEMBRIE, 2013
- de: aurflor [25.09.13]
Loc bun pentru un popas
Ce pot spune? Afirmatiile facute de membrii AFA sunt conforme cu realitatea, pensiunea arata exact ca in pozele de prezentare de pe diferite site-uri turistice. O pensiune simpla fara prea multe pretentii, dar curata. Mi-au placut oamenii care au fost ospitalieri, intotdeauna pe pozitie pentru ati satisface orice dorinta. De asemeni pensiunea are si niste animalute foarte dragalase, iepurasi care sunt foarte atasati de trecatori, poti sa-i hranesti fara probleme, iti iau mancarea din [...] — vezi review
Sailor's Park Hotel [Kiris] 3 / KEMER
- SEPTEMBRIE, 2013
- de: skippy [25.09.13]
O experienta care nu as mai repeta-o
Am plecat din Timisoara la ora 12:30 destinatia Antalya. La ora 17:00 am fost deja cazati intr-o camera la etajul 3 cu vedere partiala catre piscina hotelului, dupa ce am dat 5 dolari ca sa primim camera aceasta mai linistita. Hotelul era 99% ocupat de rusi galagiosi, mancaciosi si extra setosi. De manierele lor nu as vrea sa imi mai amintesc, cel mai bine e sa ii ignori daca vrei sa ai un concediu fara nervi. La receptie nu se vorbeste decit rusa, seful receptiei mai rupe un pic in [...] — vezi review [+13 poze]
Best Western Ambassador Hotel 4 / TIMIȘOARA
- SEPTEMBRIE, 2013
- de: Dan&Ema [25.09.13]
Excelent
Delegatiile in interes de servici m-au purtat din nou prin Timisoara. Am ales sa fac o schimbare in privinta cazarii si am ales Hotel Bets Western Ambassador. O alegere pentru care ma felicit. Este un hotel de elita cu o echipa numeroasa, care asigura servicii ireprosabile. Cum pasesti pragul hotelului, te impresioneaza decorurile si arhitectura. Acestea fascineaza de altfel in tot hotelul, inclusiv in restaurant. Statui, tablouri, ornamente, decoruri de foarte bun gust, lumina [...] — vezi review [+10 poze]
Carmen Hotel 2 / EFORIE NORD
- SEPTEMBRIE, 2013
- de: Ncris [25.09.13]
Curatenie si atat...
Dupa o experienta esuata la o vila de 4 stele am decis sa ne cazam la un hotel cat mai aproape de plaja Belona, singura portiune de plaja din Eforie Nord cat de cat curata si am ales acest hotel! M-a incantat ideea de doua camere la pret de una si mai ales curatenia! Prosoapele se schimbau zilnic, deci din pct de vedere al cazarii a fost bine! Mai putin bine a fost la capitolul mancare si servire! Meniul zilei acelasi doua zile la rand si acela prost, ospataritele imbracate ca de pe strada, [...] — vezi review
Hunguest Hotels Forras 4 / SZEGED
- SEPTEMBRIE, 2013
- de: stefan.b [25.09.13]
Relaxare totala
Am petrecut un sejur foarte placut la hotel Forras pentru a ne reincarca bateriile inainte de inceputul scolii. Sejurul a fost contractat prin convorbiri telefonice directe cu ei. Multumesc si pe aceasta cale amabilitatii d-nei Barok. Hotelul este plasat la 10 min. de mers pe jos fata de centrul orasului. Este legat printr-un hol si de Aquapolis-locul de relaxare. Receptia si lobby-ul foarte mari, primitoare cu un personal de nota 10. Camera este mare, pat nuptial comod, iar cel [...] — vezi review
Popi Griva Studios 3 / VOURVOUROU [Sithonia]
- SEPTEMBRIE, 2013
- de: Lallica* [25.09.13]
Simplu, placut, primitor.
Dupa ce am facut multe planuri de vacanta, trasee si rezervari in mai multe perioade de vara, ne-am trezit la inceputul lui august ca nu avem unde petrece concediul. Din recomandarile de aici, din faptul ca la Thassos hotel nu am gasit liber in perioada in care puteam mergem si daca tot incercam ceva nou, ne-am decis la Halkidiki, Sithonia, Vourvourou. Zeci de mailuri au plecat catre proprietarii de vile, dar putine s-au intors cu un raspuns pozitiv. Despre Popi Griva nu am gasit nimic pe net, [...] — vezi review [+10 poze]
Pensiunea Socriţa [Corbu, CT] 3 / CORBU / CAPUL MIDIA
- SEPTEMBRIE, 2013
- de: fratelo [25.09.13]








