Impresii și recomandări [pag. 6871 / 10898]
Afișate impresii [68701 - 68710] din total 108974 impresii
Pensiunea Bradul 3 / VIDRA & OBÂRȘIA LOTRULUI
- FEBRUARIE, 2014
- de: DianaOana [11.03.14]
Mai mare rusinea!
Daca se intampla sa va cazati in loc. Obarsia Lotrului, nu mergeti la Pensiunea Bradul! Acestei unitati de cazare ii trebuie retrase din margarete! Gazdele sunt oameni foarte moroconanosi, camerele sunt mizerabile, mirosuri insuportabile in bai! La restaurant sau mai bine sa-i spunem o cantina mizera, nu au nimic de mancare, doar carne de pui sau porc + mamaliga. Avand in vedere ca pensiunea era plina, la momentul in care ne-am cazat noi, nu aveau ce sa ne serveasca de mancare, nici macar o [...] — vezi review
2014 Întâlnire AFA - Mistral Resort MOIECIU / ÎNTÂLNIRILE AFA
- FEBRUARIE, 2014
- de: pepsi70ro [11.03.14]
Pentru AmFostAcolo...
Bună dragii mei, Voi încerca să creionez câteva impresii din punct de vedere al celui implicat în organizarea acestui eveniment, apele s-au liniştit, valurile s-au potolit, soarele a apărut printre ultimii nori puturoşi, astfel încât voi încerca să vă povestesc câte ceva. Din primele zile ale anului am vorbit cu sufletul site-ului, Cornel, care s-a arătat foarte sceptic pentru organizarea unei noi întâlniri AFA, motivele au fost numeroase și unele dintre ele foarte [...] — vezi review [+40 poze]
Dedeman Park Hotel 4 / DENIZLI
- FEBRUARIE, 2014
- de: TraianS [11.03.14]
Un business hotel langa Denizli si drumul spre Pamukkale
Check in 20.02.2014 Check out 21.02.2014 Dedeman Park Denizli Karsıyaka District, 2394 Street, No: 4 20175 Denizli / Turkey Phone: +90 (258) 268 80 00 | Fax: +90 (258) 251 44 22 Email: denizli@dedeman.com Caracterizarea care si-o fac pe booking. Nu am gasit si versiunea in limba romana: “Located on the Denizli-Ankara highway, this hotel is located 3 km to the city centre. It offers a fitness room, free Wi-Fi and comfortable rooms with air conditioning, a satellite TV and a mini [...] — vezi review [+22 poze]
Pensiunea Adriana 3 / STRAJA [HD]
- FEBRUARIE, 2014
- de: turistul 2 [10.03.14]
O pensiune frumoasa
In luna februarie am fost cu cativa prieteni cazati la aceasta pensiune. Pensiunea este amplasata langa plecarea telegondolei in partea stanga. Conditiile de cazare sunt foarte bune avand in vedere ca pensiunea este destul de noua (mobilier nou, baia noua, camera destul de spatioasa si bine mobilata). De asemenea mancarea este foarte buna si acceptabila ca pret iar patronii acestei pensiuni (familia Pop) sunt foarte amabili si cumsecade. Un minus (nu foarte mare) ar fi camera de [...] — vezi review [+1 poze]
Pensiunea Lucinel 3 / VIENA
- FEBRUARIE, 2014
- de: micutzu [09.03.14]
Pensiunea Lucinel. O zi la pas prin Viena.
O fericita intimplare din viata mea, despre care nu vreau sa dau prea multe amanunte pentru a nu se interpreta a lauda, mi-au purtat pasii spre capitala Austriei pentru prima oara in viata mea, spun prima oara pentru ca o sa revin acolo de cite ori voi mai avea posibilitatea. Ca de fiecare data cind calatoresc in locuri noi fac o temeinica documentare pe toate siteurile pentru a nu avea probleme s-au situatii neprevazute pe care le poti evita daca esti bine informat. Dupa ce am reactualizat [...] — vezi review
Euro Park Otel 5 / ISTANBUL
- FEBRUARIE, 2014
- de: zuzu2006 [09.03.14]
Servicii de calitate, dar foarte zgomotos
Buna tuturor. Tecmai am revenit dintr-o calatorie de afaceri din Istanbul. Am stat la Hotelul EuroPark Otel din cartierul Esenyurt (un cartier cred ca mai nou, la intrare dinspre Europa, destul de aproape de centre comerciale, dar destul de departe de zona Sultan Ahmet - circa 35km). Hotelul cred ca e de 5 stele, cu parcare inclusa (dar trebuie sa dai bacsisul clasic valetului) si cu servicii impecabile. Singurul dezavantaj e ca hotelul se afla vizavi de soseaua E5 (care are 10 benzi [...] — vezi review
Pensiunea Poieniţa Ursului 3 / FUNDATA
- FEBRUARIE, 2014
- de: Aditza08 [09.03.14]
Locatie extraordinara
Asa cum am spus si in titlu locatia este extraordinara... + Curatenie Apa calda si caldura (chiar prea cald, am inchis caloriferele) Bucataria bine dotata Gazdele f atente si amabile. Ne-au aratat imprejurimile din proprie initiativa. Se poate ajunge cu masina la Cheile Gradistei Fundata (aprox 4km), iarna e de preferat un 4x4. Acolo se poate servi masa la preturi decente. In Fundata nu am mancat in alta locatie. - Drumul de acces - Ultimii 300m pana la vila e drum pietruit, [...] — vezi review
2014 Întâlnire AFA - Mistral Resort MOIECIU / ÎNTÂLNIRILE AFA
- FEBRUARIE, 2014
- de: Michi [07.03.14]
Fenomenul AFA, reflecţii după întâlnire.
Amfostacolo, este în primul rând un fenomen, o stare şi apoi un sait. Altfel cum s-ar explica cele 46 de pagini de ecouri în pregătirea evenimentului? Fiecare, postând o dată, de cinci sau de zece ori a încercat să ajute cu informaţii, sugestii, comentarii, în fiecare era dorinţa să iasă bine. Cum s-ar explica cele 152 de ecouri postate după întâlnire până astăzi 7 februarie, orele 19? Cele şapte reviewuri scrise până acum, au fost doar pretextul ca fiecare să-şi [...] — vezi review
2014 Întâlnire AFA - Mistral Resort MOIECIU / ÎNTÂLNIRILE AFA
- FEBRUARIE, 2014
- de: Alina53 [07.03.14]
Intalnirea AFA - un dar al primaverii!
”A fost odata ca niciodata” – este inceputul unei povesti frumoase, ale carei pagini sunt scrise rememorand fiecare moment unic in care ne-am simtit mai apropiati unii de altii, mai emotionati decat oricand… Moieciu de Sus. De SUS viata pare mai frumoasa, nu-i asa? Daca nu s-ar fi ales acest satuc de munte ca punct de intalnire a membrilor echipei AFA, cine stie daca as fi ajuns vreodata prin aceste locuri. Facand parte din depresiunea Tara Barsei, incorsetata de muntii Bucegi si [...] — vezi review [+129 poze]
Pensiunea Alex 3 / SADOVA [SV]
- FEBRUARIE, 2014
- de: fanica [07.03.14]







