Impresii și recomandări [pag. 6844 / 10898]
Afișate impresii [68431 - 68440] din total 108974 impresii
Complex Cheile Cibinului 4 / GURA RÂULUI [SB]
- APRILIE, 2014
- de: preadaraluca [22.04.14]
O experienta neplacuta!
Am fost in perioada sarbatorilor pascale, impreuna cu inca 2 familii si am fost foarte dezamagiti de conditi, dar mai ales de mancare si servire. Camerele foarte mici, instalatiile sanitare defecte, puneam apa in wc cu galeata, nu ne-a facut nimeni curatenie in camere. Mancarea foarte putina si prost preparata, masa de Paste fara preparatele traditionale, cu cozonac cumparat, cate un ou de fiecare, aceeasi mancare si la micul dejun si la cina - bufet suedez, cate o felie de paine de [...] — vezi review
Perla Hotel 3 / NISIPURILE DE AUR [Zlatni Piasatsi]
- APRILIE, 2014
- de: mirunachircu [22.04.14]
Rapor calitate-pret ok
Am ajuns sa mergem la hotelul Perla printr-o oferta. Am citit diverse pareri despre hotel, unele proaste. Cum am spus si in titlu raportul calitate-pret este ok. Nu am ce sa ne dorim mai mult la banii pe care i-am platit. Am beneficiat de regim all inclusive. Mancare este intr-adevar cam slab calitativa si nu foarte diversificata. Insa gasesti ce sa mananci. Ciorbele, pentru romani, or sa fie foarte diferite. Praijturile cum au spus si restul sunt bune. Personal este extrem de amabil. Imi [...] — vezi review
Pensiunea Templars Inn [Sebeș, BV] 3 / DEJANI-RECEA [BV]
- APRILIE, 2014
- de: Emil C.alauza* [22.04.14]
Calitate premium pentru oaspeti de calitate
Am descoperit Templars Inn cautand o locatie linistita, curata, cu pensiune completa, nu departe de Brasov, pentru a ne putea relaxa in cele 3 zile pe care le-am avut libere de Pasti. O conditie importanta era asigurarea unor preparate cat mai naturale, in special pentru fetita noastra de 2 ani si 7 luni. O alta era existenta unor facilitati de petrecere a timpului liber. In lumina acestor cerinte, pensiunea din Sebes, Făgăras s-a dovedit o placuta revelatie. Camerele, ca si intreaga locatie, [...] — vezi review
Pensiunea Tudor 3 / RÂȘNOV
- APRILIE, 2014
- de: julie2301 [22.04.14]
Bani aruncati pe fereastra
Cazarea la aceasta pensiune inseamna aruncarea banilor pe fereastra. Sunteti dispusi sa faceti asta? Mancarea e execrabila, este cumparata cred cea mai ieftina posibila, nu ai incredere sa mananci tu ca adult, dar sa mai dai unui copil... Nu recomand, sub nici o forma, este singura locatie unde am fost si am intalnit asa ceva, cu asa hal de mancare... habar nu au sa faca turism, sa isi atraga clientii, sunt genul pusi pe profit cu zero eforturi... Locatia e la fel de aiurea, la drumul [...] — vezi review
Pensiunea Casa Vânătorilor 4 / BĂILE OLĂNEȘTI
- APRILIE, 2014
- de: Ioan69 [22.04.14]
Dezamagitor!
Spre deosebire de experienta placuta traita de Craciun, sarbatorile Pascale petrecute la Casa Vanatorilor nu au mai fost la fel. Amabilitatea si ospitalitatea cu care am fost primiti de Craciun, acum a lipsit cu desavarsire! Conditiilor de cazare le-as oferi un 8 fata de 10 pe care l-am oferit de Craciun. Mancarea delicioasa cu exceptia sarmalelor care am avut impresia ca au fost de post, extrem de mult orez, foarte putina carne. Frumusetea peisajului nu se poate descrie in cuvinte! [...] — vezi review
Askoc Hotel 3 / ISTANBUL
- APRILIE, 2014
- de: Nuki [22.04.14]
O alegere buna.
Hotelul este amplasat langa gara Sirkeci, foarte aproape de toate obiectivele de vizitat, foarte aproape de statia de tramvai si de feriboat. Parcarea se afla langa hotel, iar personalul este extreme de amabil. Am primit camera la etajul 6, am avut o priveliste frumoasa spre Cornul de aur, iar deasupra se afla o terasa. Curatenia este exemplara, Zilnic se schimba prosoapele si se curate camera. Intre orele 10-18 ai acces gratuit la sauna, masaj, manichiura. Micul dejun ofera oua fierte [...] — vezi review
Esen Hotel Sirkeci 3 / ISTANBUL
- APRILIE, 2014
- de: Nuki [22.04.14]
De evitat
Am rezervat 5 nopti, am plecat dupa prima. O camera minuscula nu puteai sa urci in pat decat pe o singura parte, becuri lipsa, veioze nefunctionale, fereastra defecta era sa-mi cada in cap. Dupa ce am atras atentia s-a pus un afis de atentionate pe geam. Baia are 1 m. p., iar usile de la cabina de dus lipseau. Dupa utilizarea dusului era atat de ud in baie incat nu mai puteai intra, iar umezeala a persistat pana a doua zi, curatenie indoielnica, chiar daca prosoapele pareau curate, pe jos [...] — vezi review [+5 poze]
Pensiunea La Gorgan 3 / VADU IZEI
- APRILIE, 2014
- de: petreap [22.04.14]
Groaznic
Buna ziua, Pentru impresiile ramase din aceasta mini vacanta, nu-mi doresc decit sa nu mai am parte in viata mea de asa ceva, sa mai intilnesc oameni ca d-voastra atit de (...) neprimitori, iar pe deasupra sa adreseze si tot felul de vorbe urite la adresa turistilor (...) Doamna, va recomand sa inchideti pensiunea, sa mergeti la vecinii d-vostra (...) sa luati lectii de curatenie, comportament, servire, amenajament de pensiune, bun simt si tot ceea ce se cere de la cel care pretinde ca e [...] — vezi review
Pensiunea Nicodor 2 / SÂMBĂTA de SUS
- APRILIE, 2014
- de: MinnieBlue [22.04.14]
Conditii exceptionale de cazare si masa
Am avut o mini-vacanta de Pasti excelenta intr-un peisaj mirific si cu conditii de cazare si masa excelente. Despre zona superba nu are rost sa va povestesc. Cine va merge acolo, se va convinge singur. Camera in care am fost cazati m-a impresionat prin curatenie si atentie la detalii. Daca la alte pensiuni din Ro, cearceafurile sunt colorate si au un miros indoielnic, aici cearceafurile sunt albe, impecabile, de calitate, la fel ca si prosoapele. De asemenea, saltelele si pernele extrem de [...] — vezi review
Pensiunea Steaua Dunării 3 / EȘELNIȚA [MH]
- APRILIE, 2014
- de: ecou [22.04.14]



