Impresii și recomandări [pag. 6841 / 10898]
Afișate impresii [68401 - 68410] din total 108974 impresii
Shipka Hotel 4 / NISIPURILE DE AUR [Zlatni Piasatsi]
- APRILIE, 2014
- de: nae_meseriasul* [25.04.14]
Shipka, un sejur reusit, un paste super
Am ajuns la hotel aproape de ora 14 si imediat am fost cazati, ni s-a dat cheia de la camera, am intrat, era curat, am pus tot in dulap si am plecat la plimbare. Am servit masa la ora 18. Mincarea a fost foarte buna si diversificata, totul era proaspat, in toate 4 zile, bautura si mincare cit cuprinde si fetele alea super ok, stringeau imediat de pe mese, puteai minca si bea cit putea fiecare, erau oameni care luau si in camere mincare si nu se uita nimeni urit la ei, desi parca nu pare in [...] — vezi review [+1 poze]
Pensiunea Ileana Teodora Teleptean 3 / VADU IZEI
- APRILIE, 2014
- de: Ankara [25.04.14]
Vadu Izei - de vis
Cel mai frumos sejur de pasti. traditiile se pastreaza cu adevarat in aceasta regiune! pensiunea are camere ffff curate, mincare f buna si gustoasa (produse bio), personalul f amabil si bine pregatit in orice situatie! camerele sunt distribuite in 2 corpuri de cladire cu baie proprie. Doar aici veti gasi asternuturi extrem de curate si albe ca laptele!!! Baia f curata!!! Aici vezi doar oameni cu zimbetul pe buze si dispusi sa te faca sa te simti extraordinar!!! drumul pina aici este bun [...] — vezi review
Pensiunea Kristal 3 / SĂCEL [MM]
- APRILIE, 2014
- de: mirch* [24.04.14]
O pensiune reusita, intr o zona de vis
O minivacanta minunata pe care ne-o dorim repetata cat mai curand! Pensiunea este localizata intr-un loc cu adevarat superb, langa o vale, Valea Izei parca de un autentic pur, plina de verdeata si completata din loc in loc cu capite de fan, imagine care te lasa fara cuvinte. Gazdele primitoare, mancare buna si multa liniste. Gazdele au fost tot timpul alaturi de noi intentionand sa rezolve fiecare cerinta si ne-au facut si un tur in Viseul de Sus si imprejurimi, pana la Manastirea Barsana. [...] — vezi review
Laguna Hotel / Complex Darina [Sîncraiu de Mureș] 4 / TÎRGU MUREȘ
- APRILIE, 2014
- de: nedelea [24.04.14]
Relax si desfatare
Buna, am fost de Paste la hotelul Laguna si sincer asteptarile erau destul de contradictorii datorita review-urilor de aici! In schimb realitatea de la fata locului mi-a satisfacut pe deplin asteptarile si chiar peste asteptari in anumite cazuri. Incep prin a lauda gazdele, ni s-au satisfacut toate capriciile si cererile speciale cu zambetul pe buze fara aerul acru ce ti-l servesc alti confrati atunci cand vrei ''altceva''! Felicitari asa se face turism, daca iti doresti un business pe [...] — vezi review
Bali Spa Hotel [Cornu] 4 / CÂMPINA
- APRILIE, 2014
- de: Dal1a [24.04.14]
Servicii deplorabile
Am petrecut 2 nopti la Bali Spa de Paste. Oamenii de acolo nu stiu sa-si primeasca oaspetii in ziua de Paste. La un alt hotel la care am fost inainte sa vin la ei, receptionera m-a invitat sa ciocnesc un ou cu ea si a fost mult mai amabila. Ei isi descriu cazarea ca fiind de lux. Adevarul este ca veiozele sunt ruginite, iar instalatia de la dus era defecta, foarte uzata si cu ceva rugina pe ea. Recipientul de sapun era de Palmolive iar inauntru era un sapun lichid ieftin de calitate [...] — vezi review
Melia Grand Hermitage Hotel 5 / NISIPURILE DE AUR [Zlatni Piasatsi]
- APRILIE, 2014
- de: ANARCB* [24.04.14]
Pasti reusit consecutiv
Buna ziua, si anul acesta am hotarat sa mergem tot la Melia unde am fost placut incantati de schimbarile facute. Parcarea ca in fiecare an a fost contra-cost (20 leva/zi). Am intrat vineri la ora 17 si am plecat luni la ora 10, am fost cazati in 3min la etajul 3 cu vedere la mare iar parcare am avut in subteran. Au facut cateva schimbari mai exact unde era restaurantul de Level anul trecut acum au Tapas bar La Terraza si Sports Bar tot la nivelul R. Fata de anul trecut acum au si o sala [...] — vezi review
Kyriad Disneyland Hotel [Magny le Hongre] 3 / DISNEYLAND [zona]
- APRILIE, 2014
- de: Oxigen [24.04.14]
Un hotel de maxim 2 stele care nu merita
Scriu acesasta recenzie doar pentru ca posibilii doritori sa stie la ce se asteapta. Camera foarte mica, 12 mp la 4 persoane, mucegai la colturi, patul rupt si ca o copaie, sub pat nici nu se da cu aspiratorul. Nu exista frigider/minibar, curtea e aranjata doar in partea din fata, am platit cache dar nu am primit factura (am intrebat politicos si mi s-a raspuns ca nu au, nu am mai insistat) Desi am facut rezervarea sa poata fi anulata gratis pana in ziua respectiva, au blocat pe cardul de [...] — vezi review [+1 poze]
Pensiunea Cristal [Tohanu Nou] 4 / BRAN
- APRILIE, 2014
- de: Bucur [24.04.14]
Horror!!!
Am rezervat doua familii camere pt perioada de Paste 2014 iar la telefon n- i s- a spus ca mai sunt 3 camere libere. Am platit pt 4 nopti doar cu masa de paste si mic dejun 1460 lei cu pat suplimentar. Am ajuns acolo si nu am gasit pe nimeni, am stat vreo 15 minute in fata pensiunii si nu venea nimeni pana am inceput sa sunam, intr- un final a venit o doamna care deabia se misca, era dupa somn, a venit si adm ne- a dat cheia, paturile suplimentare care erau groaznice pline de jeg, si au [...] — vezi review [+7 poze]
Pensiunea Casa Natura 3 / HERCULANE
- APRILIE, 2014
- de: carmenm [24.04.14]
Impecabil
Am hotarat ca trebuie ajutat si turismul romanesc. Ne-a fost recomandata de persoane care au petrecut Craciunul 2013. Am cules si informatii suplimentare de pe aici motiv pentru care am hotarat sa completez cu mai multe amanunte. Consider ca o datorie de onoare sa-ti reamintesti ca si tu ai folosit impresiile si recomandarile altora si e important sa scrii si tu ceva. Tinerii proprietari reusesc sa duca turismul si ospitalitatea romaneasca acolo unde-i este locul. De la inceput si pana la [...] — vezi review [+12 poze]
Pensiunea Lucy 5 / SINAIA
- APRILIE, 2014
- de: Marian Preda [24.04.14]







