Impresii și recomandări [pag. 6842 / 10898]
Afișate impresii [68411 - 68420] din total 108974 impresii
Pensiunea La Gorgan 3 / VADU IZEI
- APRILIE, 2014
- de: cocolino60 [24.04.14]
De ajustat
Am fost cazati la aceasta pensiune si nu am fost tocmai multumiti. Am intuit ca aceasta este pensiunea, dupa vreo 8 ore de calatorie, nu ne-a intampinat nimeni. Caldura este sufocanta caci soarele bate direct in balcoane. Gazdele sau prezentat imbracati in niste haine murdare si cu oarecare dezinteres pentru oaspeti. Foisorul in care se spune ca se serveste masa este doar de ornament, intrucat masa am servit-o in locuinta gazdelor. Aici mancarea ramasa se refoloseste, iar bautura este [...] — vezi review
Pensiunea Tirol 3 / HARGHITA-BĂI
- APRILIE, 2014
- de: diro [24.04.14]
Minunat, perfect, nota 10......
Nici nu știu cu ce sa încep... acolo totul e minunat! Am fost prima oară anul trecut de Paste si am revenit anul acesta tot de Paste. Ne-am simțit exact ca acasă! Peisajul e superb, pensiunea la fel iar despre oamenii care te întâmpina acolo numai cuvinte de lauda! Mâncarea e delicioasaaaaa (pana nici pe copii nu ii auzi sa facă mofturi), aerul atât de curat si ospitalitatea gazdelor nemarginita! Si ca sa nu se termine aici, totul culmineaza cu acel ciubar... Perfect! Recomandam din [...] — vezi review
Perinthos Hotel 3 / SALONIC
- APRILIE, 2014
- de: Radix7 [24.04.14]
Perinthos Hotel - liniste si confort la 12 km de Salonic
Am avut o cazare foarte buna la Perinthos Hotel si, pentru a fi de folos calatorilor in trecere sau celor care vor sa viziteze Salonicul, voi descrie acest hotel: - situat pe E86, la 12 km de Salonic in directia Edessa, NV; usor de ajuns din centru, dinspre Serres - pe centura Salonic, sau dinspre Evzoni (vama cu FYROM); - camere mari, moderne, bai mari - un foarte odihnitor hotel de tranzit - nu este la trafic; - parcare gratuita in curte, au mic dejun (nu il pot descrie caci noi am [...] — vezi review
Casa Albert 5 / LEPȘA
- APRILIE, 2014
- de: sp.betty [24.04.14]
Casa Albert - O experienta extrem de neplacuta
Avand cativa colegi de serviciu care locuiesc in zona Vrancei, ne-am decis sa ne petrecem vacanta de Paste la Lepsa. Am ales Casa Abert placandu-ne foarte mult cum arata si pentru ca era destul de incapatoare pentru toate cele 11 familii. Am ajuns la pensiune unde ne astepta o doamna administrator care era si matusa patronului, ne-a cerut imediat banii pentru toate cele 4 nopti... de frica cumva sa nu ne razgandim... am platit bineinteles si au inceput problemele... in fata pensiunii fiind [...] — vezi review
Pensiunea Panoramic-Cetăţuia 3 / CLUJ
- APRILIE, 2014
- de: sorana2 [24.04.14]
Pensiunea Panoramic Cetatuia - un loc exceptional
Am mers impreuna cu sotul meu la Cluj, pentruca m-am imbolnavit si voiam niste investigatii mai amanuntite. Initial voiam sa ne cazam la Hotel Belvedere, insa in acea perioada toate camerele erau ocupate deoarece era Olimpiada Internationala de Fizica, asa ca am cautat ceva prin apropiere si nu am gasit decat Pensiunea Panoramic- Cetatuia (complet renovata) Pareri foarte putine, ca sa nu zic aproape inexistente, pentruca in cate descrieri erau, toate specificau ca nu are restaurant ori eu [...] — vezi review [+13 poze]
Casa Alexandra 3 / PREDEAL
- APRILIE, 2014
- de: totalconstruct [23.04.14]
Superb
Am fost de 3 ori la Casa Alexandra impreuna cu familia si prietenii. Cea mai recenta a fost de sarbatorile Pascale. Este o locatie superba cu o gazda de nota 20 (dl Costel) si un super bucatar dl Leo. Camerele sunt foarte spatioase si foarte frumos amenajate, fiecare camera avand baie proprie cu hidromasaj si uscator de par. La parter este un living imens cu canapele foarte mari si confortabile, semineu si loc de luat masa. Cu siguranta o sa mai revenim ori decate ori avem ocazia pt ca este [...] — vezi review
Royal Helena Park Hotel 5 / SUNNY BEACH [Slanchev Briag]
- APRILIE, 2014
- de: cristimicle [23.04.14]
Foarte bine
Am fost cazati in acest hotel cu ocazia sarbatorilor de Paste si ne-am simtit foarte bine. Hotelul cat si superba lui gradina au fost foarte curate si ingrijite. Camerele au fost mari si bine dotate. In camera au fost doua paturi si o canapea, Ca dotari am gasit: telefon fix, minibar (cu bauturi free de bun venit), TV-Led - 81 cm, cu multe posturi de muzica, dar niciunul romanesc, si internet prin cablu. Baia a fost mare si avea uscator de par si articole de toaleta. WI-FI-ul nu mergea in [...] — vezi review [+14 poze]
Mistral Resort Hotel [Moieciu de Sus] 3 / MOIECIU
- APRILIE, 2014
- de: vpiloiu* [23.04.14]
Paste 2014 de vis la Mistral Resort Moieciu
Am petrecut la Mistral Resort Moieciu sarbatorile pascale in perioada 18.04.2014-22.04.2014. In primul rand trebuie sa aduc multumiri personalului, incepand cu doamna Cornelia Boanta, apoi domnul Dan, seful de sala, ospatarul Dorin si nu numai. Oameni saritori, amabili, muncitori si foarte atenti la detalii. Cazarea a fost in camera nr. 309, foarte calduroasa, spatioasa, cu vedere la padure. Curatenie s-a facut zilnic. Meniurile au fost diversificate, pe placul si celor mai [...] — vezi review [+8 poze]
Pensiunea 'În Deal la Ancuța' 3 / VADU IZEI
- APRILIE, 2014
- de: Laurbuz [23.04.14]
Am petrecut Sfintele Sarbatori de Paste 2014 fericiti!
Numele meu este L. B. si sunt din Cluj Napoca. Nu sunt ruda cu gazdele noastre minunate. Ne-am cunoscut intamplator, intr-o situatie neplacuta. Nu-i de povestit. Am decis sa ne petrecem Sfintele Sarbatori Pascale impreuna cu sotia, fiica, sora, fiica mai mare cu sotul si copilul de 3 ani si jumatate la Pensiunea Teleptean in deal la Ancuta. Ne-am dorit de multi ani sa vizitam Maramuresul. Acum ni s-a implinit. D-na Ileana, minunata noastra gazda impreuna cu fiicele, ginerele si dl. Vasile cu [...] — vezi review [+15 poze]
Suprem Hotel 3 / BĂILE OLĂNEȘTI
- APRILIE, 2014
- de: ageafer [23.04.14]






