Impresii și recomandări [pag. 6824 / 10898]
Afișate impresii [68231 - 68240] din total 108975 impresii
Sunset Complex [Kosharitsa] 4 / SUNNY BEACH [Slanchev Briag]
- MAI, 2014
- de: fanes_funs* [07.05.14]
Un concediu excelent
Am vazut ca sunt neclaritati legate de cate stele are hotelul. Ei bine, hotelul este de 4 stele, dar restaurantul este de 3. Conditiile sunt foarte bune. Camera arata destul de luxos, singurele impedimente fiind acelea ca nu au caldura (doar aer conditionat) si ca patul nu este pat si sunt 4 saltele puse unele peste altele. Din punct de vedere estetic camera arata impecabil. Piscina este impecabila si ea. La restaurant mancarea este buna si diversificata. Personalul este foarte amabil [...] — vezi review [+2 poze]
Melia Sunny Beach Resort (ex Iberostar) 4 / SUNNY BEACH [Slanchev Briag]
- MAI, 2014
- de: cosminapanait80 [07.05.14]
Iberostar Sunny Beach
Am petrecut vacanta de 1 mai la Iberostar. Este minunat hotelul din toate punctele de vedere: locatie, camere, staff, curatenie, mancare si multe altele. Pozele care le gasiti pe site-uri sunt conforme cu realitatea. Noi am folosit piscina interioara si sauna (care sunt ok), iar cei mai curajosi (inclusiv baiatul meu de 9 ani) au incercat si piscinele exterioare. La capitolul mancare nu am ce sa reprosez: jos palaria. Au fost etalate toate tipurile de carne (miercuri seara a fost friptura de [...] — vezi review
Pensiunea Perla 3 / DURĂU
- MAI, 2014
- de: adrian_28_1977 [06.05.14]
3 Nopți plăcute în Durău
Bună seara dragi colegi! Ne-am hotărât în ultimul moment (cu 8 zile înainte) să ne petrecem de 1 mai 3 nopți în Durău. Din păcate aici datele referitoare la această pensiune nu ne-au ajutat foarte mult așa că încercăm acum să le îmbogățim. Am găsit mai multe pensiuni în zonă și inițial am sunat la Pensiunea Alpinul dar o voce respingătoare ne-a spus că nu mai au 2 camere duble cât doream noi ci doar una dublă așa că am renunțat. Apoi am sunat la această [...] — vezi review [+5 poze]
Hora Hotel 3 / SATURN
- MAI, 2014
- de: felixtm [06.05.14]
Cand te bagi in Hora... te lecuiesti
Numai ce m-am intors pe 5 mai dupa 16 zile de stat in acest hotel, am fost cu bilet de tratament balnear prin casa de pensii care nu stie (sau poate are interes sa nu stie) cu cine face afaceri de miliarde. Sa va spun si parerea mea, poate intereseaza pe cineva. De mentionat ca nu-s un mofturos sau stiu eu ce, sunt plimbat, deja pot spune ca prin zeci si zeci de hoteluri daca nu cumva am depasit chiar suta... Hotel situat foarte bine, chiar langa plaja. Personalul hotelului foarte [...] — vezi review [+2 poze]
Pensiunea Cold Mountains 3 / RÂȘNOV
- MAI, 2014
- de: oana_oana [06.05.14]
Simplu si fara pretentii
Am luat o camera cu baie, 2 nopti, 230 lei in total. Curat, simplu, am avut caldura in camera. Baia e foarte mica dar functionala. Un plus e ca in cadrul pensiunii nu se fumeaza. Se poate fuma fara probleme pe balcon, pe terasa, in curte. La parterul pensiunii e o bucatarie complet utilata unde turistii isi pot gati absolut orice si un living unde poti lua masa sau sa te uiti la tv sau sa te joci table/carti (tablele si cartile erau acolo, sa le foloseasca cine doreste). In curte poti face [...] — vezi review
Pensiunea Taverna Pietrei Craiului 3 / MASIVUL PIATRA CRAIULUI
- MAI, 2014
- de: flcaza [06.05.14]
Excelent
Impresii excelente de la taverna. Camere mari poate chiar prea mari pentru 2 paturi unite (mai era loc de inca 2 paturi). Bucataria: foarte buna, as putea spune chiar excelenta. Personalul a fost peste asteptari, foarte ok din toate punctele de vedere, servire, atentie, etc. Baia in camera, cu tot ce ii trebuie. Afara loc de gratar, foisor cu vedere spre munte, loc pentru terasa, mese scaune si tot ce trebuie cu vedere panoramica. Parcare evident la discretie :) Se [...] — vezi review [+1 poze]
Smartline Madara Hotel 4 / NISIPURILE DE AUR [Zlatni Piasatsi]
- MAI, 2014
- de: Viorro [06.05.14]
Un sejur de cosmar
Am fost acolo in minivacanta 1-5 mai 2014. Apartamentul nostru era situat langa lift si nu ne-am putut odihni decat spre dimineata, cand se micsora traficul. Acces WI-FI era doar la Lobby-Bar unde erau 4-5 mese, aproape tot timpul ocupate. Piscina minuscula, angajatii plictisiti. In penultima zi de sejur (pe 4 mai) ne-a fost ridicata masina (impreuna cu altele 5) din fata hotelului, desi nu era parcata pe carosabil ci intr-o parcare oblica, sub copaci. Dupa ce am recuperat-o contra sumei [...] — vezi review
Grifid Metropol Hotel 4 / NISIPURILE DE AUR [Zlatni Piasatsi]
- MAI, 2014
- de: Nevergother [06.05.14]
Servicii de 2 stele
Hotelul desi arata bine are servicii de 2 stele. Le gasesti de la sosire unde la receptie doua fete care impreuna reusesc o engleza aproximativa iti explica cum sa parchezi masina la o distanta de numai 5 minute cu masina de hotel. Asta desi pe net spun ca au locuri de parcare. Mai mult, receptionerele nu iti spun regulile casei, adica programul restaurantelor, cum si in ce fel poti sa iti faci rezervari la ele, regimul acestora etc. La restaurant, desi in cazul meu era all inclusive, [...] — vezi review [+1 poze]
Siret Hotel 3 / MAMAIA
- MAI, 2014
- de: Ilaș Maria [06.05.14]
O experienta neplacuta
As incepe cu lucruri bune dar din pacate nu prea am ce sa scriu aici. Doar faptul ca mobilierul este nou, televizor lcd si frigider. In schimb si cu parere de rau, am foarte multe lucruri de spus care au reusit sa imi faca miniconcediul un dezastru. In loc sa ma intorc acasa incarcata pozitiv, m-am intors obosita, nervoasa, racita... In primul rand, lipsa de profesionalism a fetelor de la receptie. Ele nu aveau cunostinta de tariful pe care agentia mi l a transmis si in baza caruia mi-a facut [...] — vezi review [+12 poze]
Sol Nessebar Palace Resort 5 / NESSEBAR
- MAI, 2014
- de: laur75 [06.05.14]








