Impresii și recomandări [pag. 6825 / 10898]
Afișate impresii [68241 - 68250] din total 108975 impresii
Pensiunea La Tataie 2 / OCNELE MARI
- MAI, 2014
- de: dutulaur [06.05.14]
Nu recomand
Nu recomand. Camerele sunt frumoase, dar curățenie nu sa făcut pe toata perioada sejurului. Hârtia igienica și săpunul nu au fost schimbate, adică am avut decât 2 zile. Ca să intram in livingul de la parter am fost atenționați să ne descălțăm. Peisajul este frumos doar ca peste strada este un cimitir, care se vede in postarea pensiunii. Peste tot sunt camere de supraveghere, ca la pușcărie. Wi-fiul nu a mers (parola nu a fost corecta). Gazda avea o figura tristă, [...] — vezi review
Pensiunea Fântânița Haiducului [Ciunget, VL] 4 / VOINEASA / VALEA LOTRULUI
- MAI, 2014
- de: DanaRO [05.05.14]
La inaltime
Titlul ales are dubla conotatie, asa cum veti vedea in acest review. Niciodata nu stiu cum sa incep, care sa fie primele idei, cum sa ma fac mai inteleasa. Pana la urma incep cu momentul in care am aflat de locatie. Nici de data aceasta n-am ales eu pensiunea si nici zona, prietenii cu care am mers s-au ocupat din timp cu rezervarile. Eu, ca de foarte multe ori am aflat ca mergem undeva in Valcea cu 2 zile inaintea plecarii. Drumul de la Ploiesti la Fantanita Haiducului a fost destul [...] — vezi review [+22 poze]
Pensiunea Casa Dunavăț 3 / DUNAVĂȚ
- MAI, 2014
- de: Shareena [05.05.14]
Ne-am simtit excelent
Gazdele sunt primitoare, prietenoase si nu iti lasa senzatia ca fac lucrurile cu neplacere sau ca deranjezi cum am avut neplacerea sa constat ca stau lucrurile in unele cazuri. Nu te simti la norma nici cu mancarea, nici cu programul, nici cu alte lucruri de care ai putea avea nevoie. Te poti relaxa pentru ca pana la urma asta rezultatul de asteptat al unei iesiri in Delta, nu? Confortul clientilor e important si lucrurile se aseaza natural, cu mult bun simt in asa fel incat gazdele nu [...] — vezi review
Pensiunea Porțile Ocnei 3 / TÎRGU OCNA [BC]
- MAI, 2014
- de: aliursache [05.05.14]
Recomand tuturor
Foarte frumos! Am petrecut un 1 Mai la Targu Ocna la aceasta pensiune si ne-am simtit foarte bine. Pensiunea are camere si bai mari, loc de joaca pentru copii in interior si exterior. La restaurant mancarea a fost foarte buna iar personalul foarte atent. Este de remarcat faptul ca pe un spatiu mic sunt amenajate foarte multe: trambulina cu nisip pt copii, tobogan, un lac in spate cu pastravi, balansoar. Parcarea este micuta. Nu in ultimul rand trebuie sa spun ca au niste papanasi [...] — vezi review
Pensiunea Căunița 3 / GORNEA-SICHEVIȚA [CS]
- MAI, 2014
- de: UrsFe [05.05.14]
As fi putut fi multumit daca...
Pensiunea Caunita are multe de oferit, insa personalul este depasit de situatie. Camerele sunt de dimensiuni medii/satisfacatoare si curate. Evitati camerele 4 si 5 si etajul 2 din cladirea veche, incercati sa rezervati in cladirea noua. Camerele 4 si 5 sunt deasupra bucatariei, restul etajului 1 este deasupra restaurantului... deci daca nu te zapaceste mirosul de bucatarie permanent si poate ai norocul sa nu fie cativa clienti cu muzica in cap pana dimineata, ai sa te simti bine cu [...] — vezi review
Pensiunea Ștefania 2 / LACU ROȘU
- MAI, 2014
- de: speedman99 [05.05.14]
Clasa 'investitii minime', pret de premium fara acte
Desi nu am fost la Bran, ci la, Lacul Rosu, proprietarul s-a dovedit a fi un "branean" veritabil (cunoscatorii stiu despre ce este vorba). A parut amabil cand ne-am intalnit, usor conservator pe parcurs si de-a dreptul nesimtit in ultimele zile. Intr-una din seri, in timp ce el statea ca o tzatza la masa, ne-a solicitat sa eliberam masa ca trebuie sa facem loc vecinilor din celelalte 2 cabane pentru a lua masa. Asta dupa ce anterior (practic in a 2-a zi din cele 4 ale sejurului) ne-a cerut sa [...] — vezi review
Pensiunea Roua Munților 3 / SÂMBĂTA de SUS
- MAI, 2014
- de: Safta Radu [05.05.14]
Mergeti cu incredere
Pentru prima iesire in anul 2014, m-am gandit ca n-ar strica un drum la Sambata de Sus. Zis si facut, am pus mana pe telefon si am sunat la pensiunea Roua Muntilor, achizitionand un pachet de 1 mai, adica trei nopti, cu pensiune completa, intr-un apartament, la un pret zic eu convenabil - 900 lei, intrarea cu cina pe 1 seara, iesirea cu mic dejun pe 4 mai. Numai ca eu si familia mea nu am mai avut rabdare pana la 1 mai si am plecat pe 30 aprilie, dupa ce administratorul pensiunii ma asigurase [...] — vezi review [+14 poze]
LTI Dolce Vita Hotel (ex RIU) 4 / NISIPURILE DE AUR [Zlatni Piasatsi]
- MAI, 2014
- de: Elenaelisa [05.05.14]
Sa nu credeti ca faceti baie la piscina interioara in luna Mai.
Am plecat de 1 Mai in Bulgaria, alungati de ploaia din tara (initial vroiam sa mergem la Herculane) si am facut foarte bine, acolo erau nori dar nu a fost frig si nici ploaie. Am fost foarte multumiti de cazare, curatenie, masa. Nu suntem persoane pretentioase, dar sa prezinti in oferta ca ai inclus piscina interioara, automat te gandesti ca poti sa o folosesti, numai ca piscina exista dar apa este foarte rece, au dat drumul la o aeroterma sa faca cald in incinta si bagau apa calda cu [...] — vezi review
Melia Sunny Beach Resort (ex Iberostar) 4 / SUNNY BEACH [Slanchev Briag]
- MAI, 2014
- de: crisanais [05.05.14]
1mai la Iberostar Sunny Beach
Am petrecut 3 nopti la hotel Iberostar cu ocazia vacantei de 1 mai. Noi am stat mai exact in intervalul 30 aprilie - 3 mai. Hotel este unul destul de bun si corespunde in totalitate descrierilor de aici sau din ofertele agentiilor de turism. La partile bune as enumera camera foarte curata, spatioasa, cu mocheta crem impecabila, in care ti se afunda piciorul. Baia este dotata cu cosmetice si uscator de par. Nu exista halat sau papuci. Restaurantul hotelului este aranjat cu bun gust si m-au [...] — vezi review
Grand Hotel Varna Hotel 5 / SF CONSTANTIN ȘI ELENA
- MAI, 2014
- de: aurora56 [05.05.14]




