Impresii și recomandări [3395 / 10896]

Afișate impresii [33941 - 33950]
Atlas Hotel 4 / NISIPURILE DE AUR [Zlatni Piasatsi]

Prima vacanta in Bulgaria????

Foarte pe scurt... o mare dezamagire hotel Atlas Nisipurile de aur! 1) mancare proasta, fara gust, putine feluri, fructe obosite! 2) toata bautura este administrata de dozatoare, barul sarac si produse de proasta calitate 3) cel mai tare m a durut cafeauaaaa... dozator! Nooo! pret de 3 hoteluri nu exista un espresoor! 4) personal lipsit de profesionalism, ignorant care nu este educat sa pretuiasca clientul... obositi si tot timpul deranjati unuul a tipat la miine de parca furasem doua [...] — vezi review
Perla Hotel 3 / MAMAIA
  • AUGUST, 2016
  • de: PinAn [09.08.16]
  • NURECOMANDĂ

Hotel de 3 stele, conditii de 2

Am ajuns la hotel in jurul orei 8. Spre surprinderea mea am fost cazati imediat si nu la 18 cum scrie. Cu parcare a fost cam greu, dar un cetatean care pleca ne -a cedat locul. Lifturile, doar 2 functionale merg bine si nu se asteapta prea mult. Camera si baia, mici, antice. Lipsa balcon un mare minus. Prosoapele se schimbau zilnic iar lenjeria la 3 zile cum e normal. Curatenia foarte superficiala, dar cameristele cele mai amabile si zambitoare din tot personalul. Micul dejun destul [...] — vezi review
Unde mâncăm în Sovata? / SOVATA [MS]
  • AUGUST, 2016
  • de: Floryn81 [09.08.16]
  • RECOMANDĂ

Restaurantul Ciuperca mică din Sovata - mâncare bună și locație frumoasă

La începutul acestei luni am petrecut câteva zile frumoase la Sovata. Cu certitudine această stațiune are pentru noi un farmec aparte, deoarece am fost și anul trecut aici și ne-am propus deja să revenim la anul. Ne place să ne plimbăm seara prin stațiune sau pe aleile de promenadă din zona lacurilor, mergem la ștrandul lacului Ursu pentru a ne bălăci în apa acestui lac heliotermic (unic în Europa), facem turul stațiunii cu tractorașul-trenuleț sau dăm o fugă la Praid [...] — vezi review [+23 poze]
Perla Hotel 3 / MAMAIA
  • AUGUST, 2016
  • de: kpk1 [08.08.16]
  • NURECOMANDĂ

Evitati cat puteti!

Pentru ca ne-am trezit tarziu ca vrem la mare si nu am fost in Mamaia de ani buni am mers pe mana agentiei. Deci una dintre recomandari a fost Perla, aparent interesenta oferta - aproape de plaja si satul de vacanta (nu stiam ce e acest sat pana cand nu am vazut tigania suprema la fata locului), la cap de telegondola, langa statia de minicar, langa Aquamagic etc. Minunat, nu? Realitatea: Hotelul nu are locuri de parcare cum pretinde! Are doar 4 locuri rezervate si inchise cu lantul, cel mai [...] — vezi review
Castelul Reginei Maria de România / BALCIC
  • AUGUST, 2016
  • de: Costi0075 [08.08.16]
  • RECOMANDĂ

Balcic - Castelul Reginei Maria

Pe drumul de costisa ce duce la... vama am oprit la gradinile si castelul reginei! Superb de vizitat o data Am parcat intr-o mica parcare cu plata cu o specie de oferta la un restaurant cu discount... bla bla... nu ne-a interesat la acel restautant era 6 leva o cafea :) Ciudat modul de plata al intrarii intr-o parte pentru gradini in alta pentru castel total... multisor :) au solicitat doar leva... si asta ciudat intrucat citisem ca merge si cu lei sau euro. Gardinile superbe etajate, [...] — vezi review [+12 poze]
Kotva Hotel 4 / SUNNY BEACH [Slanchev Briag]
  • AUGUST, 2016
  • de: Sorin1980 [08.08.16]
  • NURECOMANDĂ

Pot fi găsite locaţii mai bune

As dori sa spun mai intai de toate ca destinatia a fost aleasa doar cu gandul la copiii si la distractia lor. Am ajuns la hotel in jurul orei 12.00 si cei de la receptie au fost amabili si ne-au dat bratari pentru a lua masa chiar daca nu eram teoretic cazati. Dupa cazare am achitat si parcarea in valoare de 12 leva pe zi intr-o parcare pazita cu paznic si poarta metalica. Cand am ajuns in camera am constatat ca aerul conditionat mirosea urat si am vazut ca e plin de mucegai (nu cred ca a [...] — vezi review
Regim hotelier Mamaia [?] / MAMAIA

Cazare Maria Residence Apartments Mamaia

Am preferat sa ne petrecem concediul pe litoralul romanesc, la vila Maria (MARIA RESIDENCE APARTMENTS MAMAIA) care in prima instanta promitea mult. Am platit 1097euro pt 7 nopti... idiotii de noi!!! Bataie de joc! Proprietarul apartamentului ne-a cazat, ne-a luat banii si dus a fost!!! Menajere nu exista. Menajul ti-l faci singur, lenjeriile ti le schimbi singur dupa ce le speli singur (exista masina de spalat si bucatarie utilata). Am cerut factura de la inceput pt ca asa mi s-a parut [...] — vezi review [+1 poze]
Redescoperă Masivul Bucegi / MASIVUL BUCEGI
  • AUGUST, 2016
  • de: noi doi [08.08.16]
  • RECOMANDĂ

Prima intalnire cu Muntii Bucegi

Venind pe sosea spre Busteni si vazandu-i pentru prima data, mi s-au infatisat in fata ochilor niste munti inalti, stancosi si impunatori. Muntii Bucegi domina toata zona si ii da un aer aparte Busteniului, foarte frumos de altfel si acesta. Am gasit o statiune animata chiar si in toiul verii, plina de flori si de cabane care de care mai frumoase. Drumul pana in Busteni este bun, si noi venind dinspre Brasov, am trecut si prin Azuga si Predeal. Noi am setat pe gps adresa Hotelului Silva, [...] — vezi review [+19 poze]
Casa Leul [Jupiter] 3 / JUPITER / AURORA
  • AUGUST, 2016
  • de: ssilviu [08.08.16]
  • NURECOMANDĂ

Nu recomand

Am fost cazati la una din camerele de la parter. Primul lucru care m-a izbit cand am intrat a fost mirosul greu de statut/mucegai desi geamurile erau deschise. Mobila veche si imbacsita. Pe jos gresie. Camera claustrofobica, salteaua curbata de vreme. Se auzea o harmalaie de nedescris; ma uit pe geam si imi dau seama ca la nici 10 metri de camera este terasa vilei vecine: rasete, discutii, tot tacamul. Am inchis geamul termopan in speranta ca se mai atenueaza... de carton sa fi fost si cred [...] — vezi review [+1 poze]
Savoy Hotel 4 / MAMAIA
  • AUGUST, 2016
  • de: European [08.08.16]
  • NURECOMANDĂ

Hotel de evitat. Nu au aer conditionat

Acest asa numit hotel de 4 stele nu are aer conditionat. Nu au personal pentru curatarea masutelor si a sezlongurilor de la piscine (care apropo au apa murdara si netransparenta). Este un hotel de maxim 3 stele in care ar trebui sa se faca mult mai multa curatenie. Ne-au fost prezentate 4 camere pe etaje diferite care nu aveau niciuna aer conditionat, doar un ventilator zgomotos. Bateriile de la baie, caloriferele si scurgerilor de la baie sunt ruginite. Sezlongurile de pe plaja sunt [...] — vezi review [+4 poze]
    SOCIALs
Alătură-te comunității noastre

AGENȚIA DE TURISM AmFostAcolo.Travel:
SC Alacarte SRL | R.C.: J35/417/24.02.09 | RO 25182218 | Licența de turism 218 / 28.11.2018

 
[C] Copyright 2008-2026 AmFostAcolo.ro // Reproducerea integrală sau parţială a conţinutului este interzisă
AmFostAcolo® este marcă înregistrată
  • LOGAT? = NU (IntC=1)
  • pagină generată în 2.6309731006622 sec
    ecranul dvs: 1 x 1