Impresii și recomandări [pag. 3393 / 10896]
Afișate impresii [33921 - 33930] din total 108957 impresii
Descoperă Potos şi împrejurimile / POTOS
- AUGUST, 2016
- de: danezu008 [10.08.16]
- RECOMANDĂ
Plaje de langa Potos
Am fost ptr prima data in Potos, asa ca trebuie sa va spun parerea mea despre cele 5 plaje vizitate. Plaja Potos, sezlongul si umbrela gratuite, dar cu consumatie de la ei. Plaja cu nisip. Intrarea in apa cu ceva pietre. Psilli Ammos, la 5 km de Potos, Plaja cu baldachine in primul rand, cu consumatie minima de 40 eu, apoi o parte cu sezlonguri din lemn, cu consumatie minima de 20 de eu si sezlonguri normale cu consumatie de minim 10 eu. Muzica buna, aveau DJ. Preturi rezonabile la bautura [...] — vezi review [+4 poze]
Phoenicia Holiday Resort [Mamaia Sat] 4 / MAMAIA
- AUGUST, 2016
- de: natty [10.08.16]
- NURECOMANDĂ
Enterocolita
Am revenit dupa doi ani la Phoenicia Holiday Resort. Inca de la receptie am sesizat ca lucrurile s-au schimbat mult fata de sejururile anterioare... si nu in bine. Daca la inceputurile resortului toata lumea era foarte deschisa, amabila sa te faca sa te simti bine, acum am dat peste niste fete plictisite, pline de ele si deloc primitoare, care daca au fost imbracate cu uniforma de receptionera nu au dobandit si abilitatile necesare pentru un resort de 4*. Am fost 3 adulti si un copil de 5 [...] — vezi review
Olimpic Hotel [Jupiter] 3 / JUPITER / AURORA
- AUGUST, 2016
- de: catalin28 [10.08.16]
- RECOMANDĂ
Destul de OK
Buna, Tocmai am petrecut o saptamana la hotel Olimpic si tin sa-mi impartasesc parerea. In primul rand, este pentru prima oara cand vin in Jupiter, in ultimii ani petrecandu-mi concediile in Mamaia. Am ajuns in jurul orei 13 la hotel, am gasit imediat loc de parcare in fata hotelului si am reusit sa ne cazam in jurul orei 15 jumatate. Camera mare, curata, mobila noua, lenjeria + prosoape impecabile, baia mare, mocheta noua, sistemul de climatizare excelent. TV cu tub, cu diagonala [...] — vezi review
Aquapark Nessebar / NESSEBAR
- AUGUST, 2016
- de: ban [10.08.16]
- RECOMANDĂ
Despre Aquapark Nessebar
Am fost acolo desi nu a fost planificat initial. Programul e de la 10-18. Ce e adevarat: sunt microbuze free, care ar trebui sa treaca la fiecare 15 min prin Nessebar. Ce nu e adevarat: nu trec chiar la 15 min. Asta se intampla in sezonul de varf deoarece e posibil ca circuitul lor sa fie conditionat de gradul de ocupare cu clienti. Ele trec intr-un singur sens, spre orasul vechi, verificati in statiile unde asteptati sa fie postat un indicator care sa va confirme ca acolo poate opri un [...] — vezi review
Nona Hotel 3 / ALBENA
- AUGUST, 2016
- de: Seby84 [09.08.16]
- NURECOMANDĂ
Un concediu de coşmar! Evitaţi acest hotel!
Salutare. Tocmai ce ne-am intors din cel mai dezastruos concediu din viata noastra. Ne-am luat un sejur de 7 nopti la Hotel Nona. Am fost 2 familii cu cate 1 copil de familie: unul de 1 an si 2 luni si celalalt de aproape 3 ani. Ajungem la hotel. Cautam loc de parcare prin zona, hotelul nu avea locurile lui. Am gasit destul de departe, in padure undeva. Aici un minus pentru hotel, a trebuie sa ne caram cu bagajele aproape 1 km. In fine, ajungem la receptie, ne da camera la etajul 7 cu [...] — vezi review
Cupidon Hotel 3 / SATURN
- AUGUST, 2016
- de: rstejar [09.08.16]
- NURECOMANDĂ
Evitati acest hotel
Intru totul de acord. Am pierdut vremea pe drumul de intoarcere din Obzor, si am dormit o noapte la acest hotel. DEZASTRU!!! 285 RON o noapte de cazare, fara mic dejun! In. bg am prelungit cu 24 de ore sederea si m-a costat 100 eur cu trei mese. Singura bila alba a fost la lenjerie, care era curata. Muchiile mobilierului (PAL melaminat) taioase la propriu (vai de pielea ta daca "stergeai" tangential acele muchii. Fiind cazat cu 4 ani in urma tot aici, am fost uimit acum sa descopar ca ceea ce [...] — vezi review
Steaua de Mare, complex hotelier 3 / EFORIE NORD
- AUGUST, 2016
- de: serbantibi [09.08.16]
- NURECOMANDĂ
[hotel Delfinul] Execrabil
Buna ziua. In luna iulie pe data de 26 am sunat la [...] sa imi rezerv o vacanta pe litoralul romanesc, adica la steaua de Mare Eforie Nord. cea mai mare greseala din viata mea. dupa ce m-a asigurat turoperatoarea ca e frumos ca a fost ea si e superb. pe data de 31 am plecat cu sotia si copilul meu de 10 ani la mare. bucurie mare pe drum. cand am ajuns ce sa spun Jale Jale varza cu carne. ne-au cazat in hotel Delfinul, o zdeanta de hotel comunist, fara balcon unde nu bate soarele niciodata, [...] — vezi review
Pensiunea Cristiana 3 / CRIȘAN
- AUGUST, 2016
- de: Ferdi [09.08.16]
- NURECOMANDĂ
Rușinea turismului din Delta
Stimați prieteni care aveți ocazia sa vizitați superba zona a Rezervației Delta Dunării, va atrag atenția asupra unei locații care obligatoriu trebuie evitata în cazul în care doriți cazare în Crișan. Evitați, evitați, evitați PENSIUNEA CRISTIANA. Asa zisele gazde (...) o sa va facă sa regretați ca a-ți ales o cazare la ei (aveam programata cazare ptr. 2 nopți, dar după prima zi am ales sa plec decât să-mi strict concediul). Pe orice site de rezervați veți găsi [...] — vezi review
Peștera Ialomiţei / Ialomicioara / MASIVUL BUCEGI
- AUGUST, 2016
- de: Albinoium [09.08.16]
- RECOMANDĂ
Pestera Ialomitei, de bine si de rau
Am repetat un drum de acum doua luni, cand ne-a plouat diluvian si nici vorba nu a fost sa vizitam pestera si manastirea. De data aceasta vremea a tinut cu noi si am reusit sa revad dupa multi ani Pestera Ialomitei, modernizata si adusa la standarde elegante. Chiar s-a facut o treaba buna, cu materiale de buna calitate si de nadejde. Nu stiu daca are vreo importanta existenta banilor europeni dar stiu ca a iesit ceva bun. Prima impresie schimbata fata de drumul anterior pe Transbucegi a fost [...] — vezi review [+16 poze]
Descoperă zona Peștera / MASIVUL PIATRA CRAIULUI
- AUGUST, 2016
- de: noi doi [09.08.16]
- RECOMANDĂ





