Impresii și recomandări [pag. 7054 / 10896]
Afișate impresii [70531 - 70540] din total 108954 impresii
Chryssi Akti Hotel 3 / ARGASSI
- AUGUST, 2013
- de: tudorgabriela* [21.06.14]
Amintiri de neuitat
O sa trec peste calatoria cu autocarul, care nu este de obicei prea placuta, dar este cea mai ieftina optiune cand vrei sa pleci in vacanta, si o sa trec direct la subiect. Autocarul ne-a lasat exact in fata hotelului. Ne-am luat bagajele si ne-am dus la receptie, unde am fost intampinati de Nina, o super fata, respectuasa si zambitoare. Noi am tinut neaparat sa avem o camera cu vedere la mare asa ca am rugat-o frumos daca se poate sa ne ofere una si a fost foarte amabila insa ne-a rugat sa [...] — vezi review [+18 poze]
Vera Hotel 3 / EFORIE NORD
- AUGUST, 2013
- de: Yoanna803 [21.06.14]
Un sejur de neuitat!
Hotelul are 3 corpuri, C-ul fiind ultimul facut si cel renovat. Am fost cazata in corpul C. Camera am avut-o cu un pat matrimonial si unul simplu, saltelele moi, la fel ca si perna si plapuma, te simteai ca in puf. Camera mare cu balcon. Baia, jumatate cat camera, cu cabina de dus dubla si cu hidromasaj, m-a facut placut surprisa. Minusul a fost ca aerul conditionat era pozitionat in asa fel incat sa bata fix in capul celui care dormea pe patul simplu. Ganditi-va cum a fost ca in mijlocul [...] — vezi review [+3 poze]
Sport Hotel [Complex Cheile Grădiştei] 2 / FUNDATA
- AUGUST, 2013
- de: Alexandru Sabau [20.06.14]
Am fost in tabara, o tabara care nu o voi uita
Am fost in tabara Dad International UK, am stat la hotel sport, un hotel micut cu dotari bunicele (baie propie cu dus, sampon si gel de dus, prosoape curate, asternuturi curate, televizor lcd, balcon, iar menajera ne aducea zilnic servetele si hartie igienica si ne schimba la 2 zile prosoapele). Restaurantul din complex era foarte curat si servea mancare bunicica, dar sigur daca nu esti in tabara costa cam mult... Complexul dispune de diferite jocuri de echipa sau individuale (paintball, [...] — vezi review
Apollo Hotel [Neptun] 3 / NEPTUN / OLIMP
- AUGUST, 2013
- de: moszerke [20.06.14]
Fermecător
Am petrecut un sejur extraordinar. Personalul şi direcţia hotelului are un comportament excepţional, micul dejun era ceva fermecător, şi curăţenia ceva de invidiat. Mulţumim încăodată şi revenim şi în 2014! Recomand tuturor! Am fost foarte mulţumită cu amabilitatea personalului, erau atenţi, simpatici. Mâncarea era foarte diversificat, foarte gustoşi pentru toate vârstele de la 6 luni până la 99 de ani. Au făcut curăţenie în fiecare zi şi în baie şi în [...] — vezi review
Iulia Resort (ex Florica) 2 / VENUS
- AUGUST, 2013
- de: catalin67 [19.06.14]
Un sejur acceptabil
Am descoperit Hotel Florica anul trecut. Am analizat toate ofertele, am citit impresiile pro si contra si, intr-un final, ne-am decis sa incercam acest hotel. Faptul ca plaja e aproape si pretul convenabil ne-a convins sa luam aceasta decizie. Am optat pentru o camera standard. Pentru un hotel de 2 * conditiile sunt destul de bune: personal amabil, camera acceptabila (paturile sunt cam incomode), frigiderul de mare ajutor, baia destul de curata (apa calda la orice ora, instalatia sanitara [...] — vezi review
Descoperă insulele Tremiti / FOGGIA
- AUGUST, 2013
- de: buterfly* [18.06.14]
ISOLE TREMITI - in cautarea lui Padre Pio
Am vazut ca multor membri AFA le place la nebunie Italia si datorita faptului ca eu merg foarte des si stau mult in zona cu pricina, am decis sa scriu cateva impresii din locuri mai putin vizitate de membrii comunitatii noastre, din locuri unde nu mai exista review-uri. Am sa incep cu Insulele Tremiti, un locsor uitat parca de timp, cochet, linistit si destul de putin cunoscut. Am ajuns in zona lor cu ocazia unui sejur in apropiere de Pescara, mai exact la Vasto. Nestiind ce sa mai vedem [...] — vezi review [+26 poze]
Vilele Cube 4 / EFORIE NORD
- AUGUST, 2013
- de: dianap [18.06.14]
Vacanta in familie
Anul trecut am hotarat sa petrec concediul de vara in Eforie Nord impreuna cu familia si cativa prieteni apropiati. Fiind cu 2 copii mici, am ales o varianta tip apartament cu bucatarie complet utilata, si am gasit-o in aceasta locatie. Totul a fost minunat, curat, linistit, cu loc pentru gratar, si contrar asteptarilor relativ aproape de plaja. Curtea era spatiul perfect pentru joaca copiilor cand nu eram la plaja si de aceea o recomand cu caldura! Vila Cube a fost alegerea perfecta [...] — vezi review
H TOP Pineda Palace Hotel 4 / PINEDA DE MAR
- AUGUST, 2013
- de: Eric s mom [17.06.14]
Un hotel ok
Am fost la H Top Pineda Palace in sf de august inceput de sept 2013, printr o agentie din Cluj, cu low cost pana la Barcelona, se pleaca la 18.30 din Cj, am ajuns la hotel pe la 10 seara. Niciun incident cu preluarea de la aeroport, se ajunge repede, nu mai stiu cat am facut pe drum dar ni s-a parut ca a trecut foarte repede :) Hotelul e micut, camerele ok, e drept ca sunt mici, dar pe noi nu ne-a deranjat. Baia cu cada. Curat, evident. Mancare ok, am luat All inclusive pt ca diferenta intre [...] — vezi review
Vila Steaua Nordului 4 / ALBA IULIA
- AUGUST, 2013
- de: cristianam [16.06.14]
Curat, dar renuntati la masa!!!
Despre Vila Steaua Nordului s-a mai scris de-a lungul timpului si marturisesc ca am facut rezervarea cu oarece strangere de inima, insa pana la urma (per total general) nu am avut de ce sa regret alegerea. Noi am poposit aici, dupa alte 10 zile de cutreierat tara, cand deja eram obositi si nu ne doream decat sa vedem ceva altfel si sa ne balacim. Vila ofera, acel ceva altfel, camera in care noi am fost cazati fiind foarte mare, cam la nivelul unei camere dintr-un hotel de 5 stele de la noi, [...] — vezi review [+6 poze]
Sensimar Belek Resort & Spa [Bogazkent] 5 / BELEK
- AUGUST, 2013
- de: Ana09 [16.06.14]







