Impresii și recomandări [pag. 7021 / 10896]
Afișate impresii [70201 - 70210] din total 108958 impresii
Casa Românească Hotel [Căciulata] 3 / CĂLIMĂNEŞTI-CĂCIULATA
- SEPTEMBRIE, 2013
- de: viohoney [17.09.13]
De nota 8
Cazarea nu este chiar asa de super pe cat se scrie pe acest forum. am fost dezamagita mai ales ca cineva imi recomandase hotelul ca straluceste de curatenie. si acum sa va spun concret: husele de pe pat erau murdare si patate si pline de par. erau doua pernute decorative si acestea pline de par. am dezvelit aceste huse si am constatat ca si pe lenjeria alba erau fire de par. la fel si pe gresia din baie si pe parchet. in camera un covor imbacsit. chiuveta nu stralucea deloc si nici [...] — vezi review
DIT Club Evrika (ex Riu Evrika) 4 / SUNNY BEACH [Slanchev Briag]
- SEPTEMBRIE, 2013
- de: ema.1 [16.09.13]
Club Evrika, o surpriza placuta!
Am petrecut cu cativa prieteni un week-end la acest hotel, prinzand o oferta speciala deoarece in timpul verii mi se parea extrem de scump pentru litoralul bulgaresc. Dupa ce am facur rezervarile am citit impresiile foarte proaste postate de o clienta si sincer, am plecat cu frica in san de toate grozaviile descrise acolo. Nu aveam de gand sa scriu despre o vacanta atat de scurta dar trebuie sa aduc la cunostinta doritorilor si parerea mea. Inca de la intrare am fost intampinati cu [...] — vezi review [+8 poze]
Papillon Belvil Club Hotel [Kadriye] 5 / BELEK
- SEPTEMBRIE, 2013
- de: razvan1977 [16.09.13]
Excelent.De data asta in Turcia m-am si distrat
In general mergi in Turcia si zici la intoarcere "A fost frumos, am mancat si am baut". De data asta la acest hotel m-am si distrat. Pe langa mancarea si bautura excelenta, activitatile de acolo sunt excelente. Aquaparkul este peste ce am vazut prin Romania, in primul rand ca civilizatie. Copiii au aquaparkul lor, unde poti sa-i lasi linistiti fara grija ca vor pati ceva. Totul e conform cu standardele internationale. Spectacolele de seara sunt excelente. Am avut acrobati chinezi intr-o [...] — vezi review
Vila Hera 3 / HERCULANE
- SEPTEMBRIE, 2013
- de: pavel teodor* [16.09.13]
Varza
am cautat pe internet aceasta locatie si nu corespunde oferta cu realitatea, in oferta scrie multe dar??? realitatea e alta... un bazin de 2 x2 cu apa de 3 zile e adevarat are 25 grade, sauna nu,masaj nu ,duminica nimic, totul se plateste dar problema e ca nu are numai in cursul saptamini nu in vikend . O cafea 6 lei, mic dejun incus varza sa nu mai zic ca uita sa aduca ceaiul dupa ca a adus 3 cremvusti putin fierti si aproape reci si untul si dulceata da mai si te intraba ce pachet ai. [...] — vezi review
Potos Hotel 3 / POTOS
- SEPTEMBRIE, 2013
- de: eluchis [16.09.13]
Numai pentru prieteni
Al doilea an consecutiv am ales acelasi hotel si nu imi pare rau deloc. Managerul hotelului face toti banii se vede ca este afacerea lui si este in permanenta in contact cu turistii. La pensie ma gandesc foarte serios sa ma retrag pe aceasta insula cu peisaje fabuloase si oameni foarte primitori. Mancare excelenta, curatenie, personalul foarte amabil, iar locatia este perfecta fiind amplasat la max. 100 metri de plaja. Insula are cateva plaje absolut fabuloase, Paradise, Golden sau Marble [...] — vezi review
San Marina Hotel - complex Island Resort 3 / KAVOS
- SEPTEMBRIE, 2013
- de: aditzuuu1556 [16.09.13]
Un concediu Reusit!
Hotel pentru buget mic! Am fost 4 persoane, 2 cupluri, 2 camere cu vedere la mare (Etajul 1) ! Hotelul este pozitionat bine, pe plaja, la 2pasi de centrul statiunii Kavos! Sezlongurile la plaja din dreptul hotelului sunt gratuite! Plaja este cam neingrijita! Personalul hotelului a fost f. amabil, spre ex am ajuns la hotel la 6 dim dupa 17 ore de condus iar tipul de la receptie ne-a dat 2 camere in care am putut dormii pana la ora 12 cand trbuia sa ni-se predea camerele noastre, [...] — vezi review [+12 poze]
Pensiunea Inima Deltei 3 / MILA 23
- SEPTEMBRIE, 2013
- de: Loredana29 [16.09.13]
Un sejur placut in Inima Deltei la Pensiunea Inima Deltei
Mergeti in Delta Dunarii si nu veti regreta!!! Pentru noi a fost prima data si cu siguranta la anul vom reveni. Noi am fost cazati 4 nopti/ 5 zile la Pens. Inima Deltei- Mila 23. Ca amplasare, pensiunea Inima Deltei este cea mai buna. Se afla la cativa metri de pontonul principal si de magazine. In data de 05 sept in jurul orelor 11:00 am ajuns la pensiune. Imediat ne-a intampinat cineva si ne-a condus spre camera. Acesta fiind un avantaj ca nu a fost nevoie sa asteptam si asa am putut [...] — vezi review
Pensiunea Bella Venere 3 / VOINEASA / VALEA LOTRULUI
- SEPTEMBRIE, 2013
- de: Porumbita [16.09.13]
Pierdere de timp si bani!
Dragi turisti, In speranta ca nu veti face alegerea pe care am facut-o noi, va las aici cateva randuri care sper sa va fie de folos. Grupul nostru, format din 10 persoane, a fost cazat la aceasta pensiune pe 14.09.2013 si am stat doar o noapte (din fericire). Pensiunea in sine este ok, camerele sunt curate si decente dar nu exista spatiu verde sau loc de joaca pentru copii. Noi am jucat tenis in strada si mingea sarea in gradina cu zarzavat a vecinilor, un aspect destul de neplacut. Curtea, [...] — vezi review
Cabana Lacul Limpede [Recea, Bisoca] 2 / MUNȚII BUZĂULUI
- SEPTEMBRIE, 2013
- de: ionescovici [16.09.13]
Suberb, amabil, prietenos!
De când cu internetul, lumea pretinde că e mult mai informată. Când pleacă în concediu, omul se uită pe poze din locaţia cu pricina (chiar dacă multe n-au legătură cu realitatea...), compară oferte, dă mai multe telefoane. Există site-uri, gen "amfostacolo", unde păţiţii (în general, de bună credinţă) relatează... cum a fost acolo. Când părerile sunt împărţite, poţi rămâne confuz. Când însă majoritatea e de o părere, în principiu poţi avea încredere că aşa [...] — vezi review
Sol Luna Bay Resort Hotel 4 / OBZOR
- SEPTEMBRIE, 2013
- de: TEOANCA [16.09.13]





