Impresii și recomandări [7019 / 10896]

Afișate impresii [70181 - 70190]
Nona Hotel 3 / ALBENA
  • SEPTEMBRIE, 2013
  • de: Octav_T [18.09.13]

Pur si simplu Incantati !

N-am mai scris pana acum review-uri insa am considerat ca merita sa apreciez printr-un comentariu sejurul excelent ce l-am petrecut impreuna cu familia (sotie + bebe 1 an) si rudele la Hotel Nona. - Camera renovata - curatentie zilnica - Mancare diversificata si buna (nu se refolosese nimic... tot ce curata din farfurii, arunca in fata ta) - Hotel pe plaja, cu sezlonguri si umbrela, leagane, topogane (ideal cand ai copii) - Locatie excelenta: In fata hotelului marea in spate padure Ar [...] — vezi review
Slavey Hotel 4 / NISIPURILE DE AUR [Zlatni Piasatsi]
  • SEPTEMBRIE, 2013
  • de: Sauvage [18.09.13]

Nu e hotel de 4 stele!!! Nici vorba!!!

Am ajuns foarte greu la hotel. Am mers cu masina personala, statiunea este extraordinar de intortochiata iar hotelurile nu sunt semnalizate. Am incercat sa intrebam, sa ne ghideze, am coborat la 2 receptii, am intrebat 1 om de pe strada si am apelat inclusiv la 2 politisti. Nimeni nu stia sa-mi spuna unde e hotelul, cum sa ajungem, in schimb toti ne indrumau catre taximetristi (care urlau dupa masinile ce nu aveau numar de bulgaria: "escooort, escooort"). Am ajuns la hotel. Am primit doar [...] — vezi review [+9 poze]
Vila Diandra 3 / EFORIE NORD
  • SEPTEMBRIE, 2013
  • de: fra [18.09.13]

Conditii ok

Abia am asteptat sa ajung la aceasta unitate de cazare ca sa vad cu ochii mei daca e ceea ce parea a fi si pentru a putea scrie un review aici. De mentionat ca a fost prima mea vancanta in Eforie. Rezervarea am facut-o cu mai bine de o luna inainte, desi cautarile mele incepusera din iarna, aproape de inceputul anului. Unitatea am descoperit-o pe acest site si apoi am verificat-o pe cat mai multe. Dar detaliile le-am luat de pe site-ul lor oficial si am discutat direct cu proprietarul. [...] — vezi review [+12 poze]
Cupidon Hotel 2 / EFORIE NORD

Un sejur placut

Am ajuns in Eforie Nord dupa un drum lung de aproape 5 ore si nu ne-am dorit decat sa ne cazam cat mai repede si sa plecam pe plaja, lucru care s-a si intamplat. Am sosit la hotel la 12:30, receptionerii au fost foarte amabili, am semnat actele si ne-au oferit cheile de la camere. Prima impresie a fost placuta, curatenie dar nu intr-un mod stralucit avand in vedere ca e un hotel de 2+ stele, de baie si frigider ne-am ocupat personal la capitolul asta. M-a bucurat ca am avut camere cu balcon, [...] — vezi review
Vila Ursu 3 / SOVATA [MS]

Esecul de la Vila Ursu Sovata

La întoarcerea dintr-o vacanța superba din Turcia (vezi impresii), am hotărât sa ne oprim si la munte câteva zile, si am ales zona Sovata. Intentia noastră era sa ne cazam trei nopți. Pensinea am ales-o de pe internet din Turcia. In principiu părea ok din imagini, pensiune deschisă in anul 2013, totul părea foarte ok, si pe deasupra aveau si camere libere într-o locatie foarte buna. Am ajuns la pensiune seara, si fiind defect GPS-ul, mai sunam la pensiune sa întreb cum se ajunge [...] — vezi review
Pensiunea Casa Vero 4 / VAMA

Mai aproape de Dumnezeu

Am plecat din Galati si dupa cateva ore de mers am iesit de pe autostrada si pe un drum de acces bun am ajuns la Casa Vero. Am gasit multa liniste, amplasare departe de zgomotul localitatilor sau soselelor si un peisaj de vis. Curatenia impecabila, bucate preparate pe loc, cu ingrediente luate din microferma proprie, din camara plina cu provizii si din solarul cu legume. Nimic adus din supermarket sau de provenienta incerta. Paine facuta in casa, omleta facuta cu ouale adunate dimineata si [...] — vezi review
Marble Beach / Saliara Beach / SKALA PANAGIA (C. AMMOUDIA)
  • SEPTEMBRIE, 2013
  • de: laur75 [17.09.13]

Din nou la Plaja de marmura

Am revenit si anul acesta in Thassos in aceeasi perioada ca si anul trecut, 8-15septembrie si din nou vremea a tinut pe deplin cu noi. De la plecarea din tara am spus ca una dintre zile o vom aloca in intregime vizitei la Marble Beach, am fost incantata anul trecut si mi-am dorit sa revin. Anul trecut cand am mers la Marble Beach am avut o vreme mai inchisa, anul acesta a fost perfect. Drumul pana acolo parca e din ce in ce mai prost, dar merita! Odata ajunsi in jurul orei 10.30 am avut [...] — vezi review [+7 poze]
Alonakia Hotel 3 / AG. GORDIOS

O noua experienta in Grecia, de vis.

Salut pe toata lumea care a fost la ALONAKIA, si pe cei care se vor duce. Personal nu cred ca are rost sa incep sa spun aici ca trebuia ca cei de la hotel sa faca..., sa dreaga..., sau alte lucruri de acest fel. Domnului Petre, eu personal il sfatuiesc ca pe viitor daca se poate sa analizeze inaintea oricarui comentariu, chiar daca este pro sau contra, raportul calitate pret. Am cunoscut in acest concediu doi simpatici tineri din Distror-Bucuresti, care au avut un AL la un hotel de 5 stele, [...] — vezi review
Rena Hotel 3 / KUCUKKUYU

Rena hotel

Am fost aici la 01. sept. 2013, dupa un drum ok din bucuresti spre didm... traseul deja il stie toata lumea ruse, veliko tarnovo, yambol, hamzabely, eceabat, canakale, kucukkuyu... am plecat la 9 dim din bucuresti si am ajuns la hotel in jur de 20,30 (am mers lejer, am oprit la o cafea turceasca la intrarea in turcia, nu ne-am grabit)... Am gasit un loc linistit, cu oameni primitori, am facut check-in in max 5 min, dupa care am fost poftiti la masa... mancare tipic turceasca cu multe legume, [...] — vezi review
Vincci Saphir Palace Hotel (ex Iberostar) 5 / YASMINE-HAMMAMET
  • SEPTEMBRIE, 2013
  • de: Dontu [17.09.13]

Dezamagire totala !

Buna ziua, Recent intors din vacanta mult asteptata, Tunisia. Am venit foarte dezamagit de ce am gasit acolo. Chiar ma intrebam ce D-zeu caut intro tara araba de lumea a treia! La cati bani am dat pe acest sejur aveam alte asteptari. Doi adulti si un minor am platit 1970 (omienouasutesaptezeci) de euro!!! Inca de la imbarcare am avut semne de indoiala fiindca avionul era unul foarte vechi si fusesem avertizati ca nu serveste nimic pe timpul zborului. In fine aterizam si intrand in [...] — vezi review [+6 poze]
    SOCIALs
Alătură-te comunității noastre

AGENȚIA DE TURISM AmFostAcolo.Travel:
SC Alacarte SRL | R.C.: J35/417/24.02.09 | RO 25182218 | Licența de turism 218 / 28.11.2018

 
[C] Copyright 2008-2026 AmFostAcolo.ro // Reproducerea integrală sau parţială a conţinutului este interzisă
AmFostAcolo® este marcă înregistrată
  • LOGAT? = NU (IntC=1)
  • pagină generată în 2.3239319324493 sec
    ecranul dvs: 1 x 1