Impresii și recomandări [6899 / 10897]

Afișate impresii [68981 - 68990]
Pensiunea Bran-Belvedere 4 / BRAN

Revelion la munte

Am fost si eu anul trecut de Revelion la Bran Belvedere si sunt uimita de ce citesc aici... pentru ca noi ne-am simtit foarte bine. Am avut pachetul de 4 nopti plus 1 gratis cu pensiune completa. Toate mesele au fost bufet si chiar am mancat foarte bine. Mancarea a fost foarte buna si destula. E adevarat ca erau unii care veneau la masa dupa mai bine de o ora... o ora si jumatate si trebuiau sa astepte sa se mai faca, dar noi am mancat bine si pe saturate. Meniul din noaptea de Revelion a fost [...] — vezi review [+3 poze]
Ramada Hotel 4 / SIBIU

Panoramă superbă... pentru cei fără fobii

În decembrie 2013, s-a ivit oportunitatea de a participa alături de câțiva colegi, la un congres de 3 zile la Sibiu, cu cazare la Hotel Ramada. A urmat o documentare amănunțită (sau cel puțin eu așa credeam) asupra hotelului și la mijlocul lunii decembrie eram în autocar spre fosta (dar și actuala) capitală europeană. Hotelul este foarte bine poziționat în centrul orașului, la mică distanță de principalele puncte de interes, accesul la el fiind destul de facil indiferent [...] — vezi review [+13 poze]
Vila Simona [Moeciu de Sus] 3 / MOIECIU
  • DECEMBRIE, 2013
  • de: gotty [19.11.14]

Cum sa respecti conceptul de vila la cheie

Destul de rau sa fii nascut de Mos Nicolae, nu? Dar parca lucrurile se schimba atunci cand prietenul tau cel mai bun e nascut a doua zi de Mos Nicolae. Asa gasesti motive in fiecare an sa te petreci 3 zile si 3 nopti. E adevarat ca in a 3-a consumi doar suc de portocale dar se poate petrece si asa, nu? Asa ca, inainte cu 1 luna, am strigat catalogul, am vazut cam cine este disponibil si m-am pus pe cautat. Cum Moeciu este localitatea mea de suflet si mai e si aproape, in Sectorul 7, am pus [...] — vezi review
Aspen Golf Ski & Spa Resort 4 / RAZLOG

Sub asteptari

Anul trecut, impreuna cu prietenii nostri, grup de 5 familii cu copii, ne-am dorit mult sa petrecem vacanta de iarna intr-o statiune de schi. Avand in vedere ca in Bansko nu fusesem niciodata si auzisem numai cuvinte de lauda, am profitat de early-booking si ne-am orientat catre un hotel care sa nu fie foarte scump, de mijloc si sa aiba si piscina, pentru a satisface si dorinta copiilor. Drumul a fost ok, pana am ajuns in apropiere de Bansko, unde, cu toate ca aveam gps, cu greu am gasit [...] — vezi review
Club Hotel Sera City & Resort [Lara] 5 / LARA
  • DECEMBRIE, 2013
  • de: guardia [24.10.14]

Super

am fost anul trecut la hotel sera din side si pot sa va spun ca a fost unul dintre cele mai frumooase revelioane pe care le-am petrecut in turcia. cazare, atmosfera, ospitalitate, mancare totul bine. singurul lucru e ca au fost doar nemti si rusii si noi doua familii de romani. dar asta a contat mai putin. de aceea recomand acest hotel care nu cred ca nu va fi multumit pe cineva. de asemeni cu autobuzul din fata hotelului faci cam 30 min. pana in centrul antalyei. este de preferat sa [...] — vezi review
Păltiniș Hotel 3 / BORŞA

Dezamagitor complet

Am fost acolo acum un an si mi am planificat excursia inca din octombrie. Am fost impreuna cu fetita de 14 ani si sotul meu si tot a fost un dezastru. Masa a fost prea scumpa pentru serviciile oferite, iar cazarea nesatisfacatoare: murdar si spatii mult mai mici ca in poze. Revelionul dupa mine este o sarbatoare in care fiecare membru al familiei ar trebui sa se distreze. Noi am decis sa o facem impreuna si se pare ca am ales locatia gresita. Maramuresul este o zona frumoasa, dar acest [...] — vezi review
Pensiunea Muntii Rodnei 3 / BORŞA
  • DECEMBRIE, 2013
  • de: adi95 [08.10.14]

Locatie potrivita pentru un grup de prieteni

Se apropie sarbatorile de iarna si imi sta gandul unde le vom petrece, asa ca m-am gandit sa scriu cateva randuri (ma simt datoare sa o fac desi trebuia poate mai repede, ca a trecut ceva timp) despre locul unde am petrecut Revelionul anul trecut, poate cuiva ii va fi de folos. Am ajuns la pensiunea Muntii Rodnei, cam impotriva vointei mele, dupa ce am citit impresia postata pe AFA despre aceasta locatie. Eu alesesem altceva, dar era mai scump si majoritatea a decis, mergem la Borsa, [...] — vezi review [+5 poze]
Courtyard by Marriott Hotel 4 / LINZ
  • DECEMBRIE, 2013
  • de: zamolxe [25.09.14]

Un hotel excelent

De vreo 3 ani de cand am descoperit orasul Linz, ramane unul din orasele mele preferate din Austria, un loc in care ma reintorc de fiecare data cu placere. Fiind angrenat intr-un circuit prin Europa, am ales 2 nopti sa stau in Linz. La o cautare sumara pe un cunoscut site de rezervari am observat ca cel mai bun pret si cel mai mic culmea, pentru perioada respectiva era la acest hotel. Am facut rezervarea, dupa un drum destul de lung cu trenul, am ajuns la acest hotel. Check in foarte [...] — vezi review
Maxim Hotel 3 / ARAD

De revenit

Am fost in luna Decembrie in Arad si am ales sa ma cazez la hotelul Maxim. Un hotel foarte curat si intretinut. Camera mare, cu paturi ok si cu baie bine pusa la punct. Wi-fi in tot hotelul, parcare in spatele hotelului, cu intrare pe langa hotel intra benzinarie si hotel, destul de mica. Personalul foarte amabil. Micul dejun variat si ok, insa cina proasta, berea, apa si sucul calde. Pentru un hotel de tranzit e foarte bun, mai ales daca esti in drum spre vest venind de la Bucuresti. [...] — vezi review
Hilton Hotel 5 / SIBIU

De revenit

Este a doua oara cand ma cazez la Hilton Sibiu. Prima data am fost cu firma unde lucrez, mi-a placut foarte mult si am zis sa revin cu familia. Am fost in jurul sarbatorilor de Craciun, am zis sa vizitam centru Sibiului care este superb in acea perioada si am ales Hilton-ul. Hotel superb amplasat foarte bine, la iesirea din Sibiu spre Paltinis, langa padure. Hotel modern, cu piscina, teren de tenis, camere mari, pat imens, baie superba, radio in camera cu alarma, personal foarte [...] — vezi review
    SOCIALs
Alătură-te comunității noastre

AGENȚIA DE TURISM AmFostAcolo.Travel:
SC Alacarte SRL | R.C.: J35/417/24.02.09 | RO 25182218 | Licența de turism 218 / 28.11.2018

 
[C] Copyright 2008-2026 AmFostAcolo.ro // Reproducerea integrală sau parţială a conţinutului este interzisă
AmFostAcolo® este marcă înregistrată
  • LOGAT? = NU (IntC=1)
  • pagină generată în 2.4301800727844 sec
    ecranul dvs: 1 x 1