Impresii și recomandări [pag. 6891 / 10898]
Afișate impresii [68901 - 68910] din total 108972 impresii
Vila Predeal 2 / PREDEAL
- IANUARIE, 2014
- de: Ionutgheorghe [02.02.14]
O mizerie, bataie de joc
Am fost cazati un wekeend si pot spune ca a fost horor. O cladire imputita neterminata. Inteleg ca nu au putut finaliza cladirea dar nu inteleg de ce bataie de joc: scari fara balustrada, parcare necuratata de zapada, interior cu miros de mucegai, camere cu mobilier ieftin care scartaie ingrozitor, bai infecte cu capace la wc care nici macar nu erau fixate, prize iesite din perete, living fara usa (pusa langa perete si nemontata), finsaje infecte, se sude totul de la o camera la alta, banii [...] — vezi review
Al Gazzettino Hotel 2 / VENEZIA / VENEŢIA
- IANUARIE, 2014
- de: papone [31.01.14]
Alegerea perfecta
Desi este destul de frecventat de catre turistii romani, vad ca nimeni nu s-a gasit sa posteze impresiile despre acest hotel si pe AFA, pana acum. Hotelul de 3* este situat intre podul Rialto si San Marco, cam la 3 minute de fiecare – asta daca nimeresti drumul cel mai scurt si din prima. Desi nu eram la prima vizita in Venetia, l-am cautat putin pana sa ajungem la el. Este o cladire veche de 4 etaje cu aproximativ 12 camere, fara lift si are restaurant propriu la intrare. Receptia nu are [...] — vezi review [+3 poze]
Pensiunea Alin [1 Mai] 2 / BĂILE FELIX / '1 MAI'
- IANUARIE, 2014
- de: alehandro128 [31.01.14]
Evitati Pensiunea Alin
Am mai fost la Pensiunea Alin acum 2 ani si stiind ce oameni primitori sunt si ce conditii ofera am hotarat sa mergem un week end la Felix. Am facut rezervare, am fost rugati sa anuntam cu o ora inainte. Zis si facut, am sunat, am ajuns la destinatie si surpriza: nimeni la pensiune. A aparut un domn dupa vreo 10 15 minute. Ne au fost date 2 camere, una din ele era cat de cat aranjata si alta avea sosete aruncate pe jos, pete de sticle si pahare pe mobila., tv fara cablu si fara [...] — vezi review
Haus Fernerblick [Neustift im Stubaital] 3 / NEUSTIFT
- IANUARIE, 2014
- de: Vdaniel [30.01.14]
Ne-am simţit cu adevărat europeni
In perioada 04.01.2014-11.04.2014 am fost împreună cu soţia şi cei doi copii în vacanţă la ski, pe valea Stubai, Tirol. Ne-am hotărît să alegem zona staţiunii Neustift ca bază şi bine am făcut. Lipsa de zăpadă din această iarnă nu ne-a afectat, pentru că domeniului skiabil Stubaier Gletscher cu altitudinea 2300-3250m nu a fost afectat. În Neustift se află o piscina locală cu acces gratuit pentru posesorii de superskipass Stubaier. Acest skipass este gratuit pentru copii [...] — vezi review [+21 poze]
Complex Turistic Vank & Sarra 3 / ARIEȘENI [AB]
- IANUARIE, 2014
- de: Luci Petrusel [30.01.14]
Opinia mea despre Vila Sarra Vank
Am mai fost acum doi ani la Vila Sarra Vank si atunci ca si acum mancarea a fost perfecta. EU sunt mai mofturos imi place mancarea buna si cat mai bio. Aici am gasit-o. Si anul aceasta am decis sa mergem tot la ei pentru conditiile bune si mancarea pe care am tinut-o minte de acum doi ani. Anul acesta mi-a placut foarte mult ciorba casei - nu stiu cu ce este dar este exceptionala!!! . Au ceaiul de merisor care este foarte gustos. Este singurul loc unde am servit astfel de [...] — vezi review [+1 poze]
Unique Novum Dortmund Hauptbahnhof Hotel 4 / DORTMUND
- IANUARIE, 2014
- de: gogu2012 [28.01.14]
Dortmund - city break
Am vizitat acum cateva saptamani orasul Dortmund. Vreau sa descriu pe scurt mica mea calatorie avand in vedere ca am fost pentru prima data. Dupa aterizare am luat autobuzul express din fata aeroportului. Se iese din aeroport pe la etajul 1, statia este chiar in fata, semnalizata printr-un indicator. Autobuzul soseste din ora in ora, programul exact il puteti vizualiza aici. Plata de 7 euro se face direct la sofer. Atentie! Nemtii sunt foarte exacti si la ora fixa pleaca din statie. Eu am [...] — vezi review
Pensiunea Alfrid [Căciulata] 3 / CĂLIMĂNEŞTI-CĂCIULATA
- IANUARIE, 2014
- de: Mitza17 [28.01.14]
Frumos
Am avut placerea de a sta la aceasta pensiune, in urma cu putin timp, mai exact in perioada 23-26.01.2014... Avand ceva treaba in apropiere, am decis sa ma cazez in aceasta zona. M-am interesat de mai multe pensiuni inainte de a pleca. Din cateva review-uri am citit lucruri destul de urate la adresa acestei pensiuni. Am ajuns in cele din urma acolo. Zona este splendida. Pensiunea arata foarte frumos de afara, multe geamuri de sticla, o terasa frumoasa, spatiu verde si destule locuri [...] — vezi review
Silva Hotel 3 / BUȘTENI
- IANUARIE, 2014
- de: irsi79 [27.01.14]
Silva... mai bine nu
Am fost cazata impreuna cu sotul la acest hotel in luna ianuarie 2014. Am avut camera la etajul 5. Priveliste frumoasa, camera destul de spatioasa, dar cam atat de bine. A fost foarte frig in camera. Balconul este unit cu camera. Pe balcon sunt 2 calorifere, dar in camera nici unul. Au geamuri velux, dar ce folos, daca nu este cald. La baie un calorifer mic, care nu face fata, geamul de la baie nu se inchidea bine. Hotelul are mocheta pe jos, care probabil ca la vremea ei a fost frumoasa, [...] — vezi review [+6 poze]
Pensiunea Sonet de Munte 3 / SUCEVIȚA
- IANUARIE, 2014
- de: nitachan [27.01.14]
Un basm devenit realitate
Am ajuns la pensiune undeva pe la ora 19:00 vineri. Afara ningea ca in povesti iar cabana era gata încălzita, pregatita sa ne primeasca pe infriguratii de noi. Am fost 4 familii in total asa ca am ocupat eficient cabana. Nu pot spune ca a lipsit ceva. Am avut o bucătărie cu tot ce aveam nevoie, un living spatios cu scaune cat incape, baie in fiecare camera, pe scurt, de vis. Am avut un noroc chior considerand ca a nins tot weekendul si am putut sa ne dam cu mic, cu mare pe minipartia [...] — vezi review [+2 poze]
Grand Hotel Bansko (ex Florimont B.-W.) 4 / BANSKO
- IANUARIE, 2014
- de: gabi.77 [27.01.14]








