Impresii și recomandări [pag. 6890 / 10898]
Afișate impresii [68891 - 68900] din total 108972 impresii
Pensiunea Skipass 3 / VÂRTOP [AB / BH]
- IANUARIE, 2014
- de: DaBotta [05.02.14]
Dezastru
Am ales sa petrecem o seara la skipas in ideea sa avem un weekeend mai deosebit cu anumite facilitati care nu le gasesti si la alte pensiuni. Am ales skipas tocmai pe acest considerent, avand piscina, sauna, aproape de amandoua partiile de ski. Am ajuns acolo, initial nu am gasit pe nimeni la receptie, din a 2 a incercare cineva ne-a bagat si pe noi in seama. Nu mi-a fost luat un buletin drept garantie sau o fisa de cazare nimic, doar am primit cheia si mi-a fost indicat drumul pe unde ajung [...] — vezi review
Pensiunea Vânătorul 3 / DURĂU
- IANUARIE, 2014
- de: Nykola [04.02.14]
Un week-end reusit!
Aceasta pensiune m-a impresionat placut pentru a doua oara prin serviciile ireprosabile aduse de catre personalul respectiv. Bucataria traditionala ne-a oferit o gama larga de preparate. Atractiile oferite de aceasta pensiune te fac sa te relaxezi si sa te destinzi. As vrea sa subliniez bunavointa patroanei,(...) care si-a oferit serviciile ireprosabil. Recomand tuturor aceasta pensiune pentru relaxare, distractie si buna sedere. Cu respect, [...] — vezi review
Emerald Spa Hotel 4 / BANSKO
- IANUARIE, 2014
- de: Krisstina2112 [04.02.14]
În general, multumiti
A fost prima calatorie in Bulgaria, dar si prima calatorie cu copilul la munte. Drumul a fost destul de greu (peste 1000 km), am ajuns acolo in jurul orei 12 si ne-am intristat un pic cind ne-au spus ca check in la ei e la 14.00. Insa dupa cum eram cu copil, ne-au permis sa urcam in camera mai devreme, si peste 2 ore am perfectat actele. Camera la etajul 4, ne-a parut ok, curata, aranjata, baia stralucea, pe pat prosoapele erau in forma de lebede. Seara am coborit la cina, mincare era [...] — vezi review [+5 poze]
Pensiunea Casa Noastră [Izlaz] 3 / ARIEȘENI [AB]
- IANUARIE, 2014
- de: totok mihai [03.02.14]
A zecea oara
suntem o familie din Timisoara cu un baietel de opt ani; venim la aceasta pensiune de cinci ani incoace si vara si iarna, de cate doua-trei ori pe an si de fiecare data revenim cu deosebita placere! Este o pensiune cu o locatie excelenta, cu tot confortul pentru o cabana de munte, cu gazde extrem de primitoare, foarte amabile si placute. De fiecare data ne intoarcem la aceasta pensiune pentru linistea din jur, fiind locul ideal pentru a-ti incarca "bateriile", pentru a vizita obiectivele [...] — vezi review
Pensiunea Floare de colț [Dragoslavele, AG] 3 / RUCĂR
- IANUARIE, 2014
- de: cristian19755 [03.02.14]
O locatie extraordinara
Camere imense cu bun gust (cele de la mansarda sunt cat un apartament cu doua camere de bloc - 46 mp), un restaurant cu o servire fara cusur, curatenie impecabila, gazde foarte primitoare si caldura de te scoate afara. Preturile sunt cu mult sub calitatea oferita. Au un meniu foarte diversificat cu precadere traditional romanesc si culmea, servesc tot ce scrie in el si in toiul noptii. Curtea cu parculet e ideala pentru copii, cu gratar, rotisor, ceaun, tot tacamu'. Felicitari, cu [...] — vezi review
Emerald Spa Hotel 4 / BANSKO
- IANUARIE, 2014
- de: Atebo [03.02.14]
Atentie la ceea ce ofera acest hotel
Locatie excelenta (100m) de gondola. Camere foarte mari, curate, calduroase. Probleme cu presiunea la apa (etj. 4) Mancarea foarte proasta, dimineata nu se putea manca decat oua si rosii, restul de mezeluri cred ca erau cele mai ieftine si proaste de pe piata lor, inclusiv branza si cascavalul. Parcarea se plateste (6 EUR/ZI) Internet 35 Leva/sejur - Atentie... daca doriti internet este bine sa achizitionati de cum ajungeti deoarece internetul este pentru 7 zile, asa ca daca va [...] — vezi review
Alexander Plaza Hotel 4 / BERLIN
- IANUARIE, 2014
- de: catalinx [03.02.14]
Interesant
Hotelul e aflat la intersectia Rosenstrasse cu Anna Louisa Karsch. Foarte aproape de Hackesher Market, unde sunt foarte multe cârciumi in care se mananca binisor. Deasemenea e relativ aproape (10 min pe jos) de Alexanderplatz sau de dom (5 min pe jos). Motivul pentru care l-am ales a fost distanta fata de birou, 50m intr-o saptamana in care stiam ca vor fi temperaturi de -10 grade C si zapada. Auzisem de la ceva colegi indieni ca nu prea e cool. Dupa ce am experimentat, ma gandesc ca astia [...] — vezi review [+6 poze]
Art'otel Mitte Hotel 4 / BERLIN
- IANUARIE, 2014
- de: catalinx [03.02.14]
Cred ca merita banii
Hotelul este pe Wallstrasse, foarte aproape de stratia de metrou Markische Museum. Nu e chiar in "moțul" orasului, nici vecin cu turnul de televiziune sau domul, dar se poate ajunge rezonabil de repede, chiar si pe jos... daca nu e zapada :). Motivul pentru care am ales sa stau aici a fost nevoia de diversitate si... puncte Carlson :). Nu este fantastic. Fiind cu tema artistica, vezi numele, avea expozitia unui pictor neamț pe pereți, Georg Baselitz. Cică, expresionist ceva. Ma rog, [...] — vezi review [+8 poze]
Complex Turistic Panoramic [Rânca] 3 / RÂNCA
- IANUARIE, 2014
- de: crina_irinel [03.02.14]
Dezamagitor
Am ajuns vineri in jurul orei 13,25 la pensiune. am parcat in fata pensiunii la indrumarea unui domn masiv - ulterior am aflat ca era unul dintre proprietari. cand am intrat prima impresie a fost ca m-am intors in timp 30 ani. un fel de bar care in stanga intrarii la cele cateva mese un grup de 10-12 tineri, cat am putut sa vad prin ceata de fum, cu bagajele claie peste gramada, in fata un bar saracacios, cu doua vitrine frigorifice pline cu maxim 5-6 tipuri de bauturi, langa ele navete de [...] — vezi review
Park Inn Alexanderplatz Hotel 4 / BERLIN
- IANUARIE, 2014
- de: catalinx [02.02.14]






