Impresii și recomandări [pag. 6882 / 10898]
Afișate impresii [68811 - 68820] din total 108972 impresii
Lion Hotel Bansko 4 / BANSKO
- FEBRUARIE, 2014
- de: adi_bobes [09.02.14]
O vacanta excelenta
Am ajuns Sambata 01,02,2014 ora 15,30 la hotel Lion Bansko unde am fost cazati imediat. Intrucat am fost doua familii cu cate un copil am primit doua camere fata in fata. Am fost placut surprinsi de dimensiunea camerelor si a bailor care dispun de tot necesarul (prosoapele de un alb impecabil, sampoane, geluri de dus, sapunuri, foehn, papuci de unica folosinta). Curatenia in camera se facea zilnic, cu tot tacâmul adica schibbat prosoape folosite, completat necesarul la baie, facut paturile [...] — vezi review
Auris Metro Central Hotel Apartments 4 / DUBAI
- FEBRUARIE, 2014
- de: aditt* [09.02.14]
Un apart hotel de recomandat
Auris Metro Central este situat chiar langa intrarea in statia de metrou nr 34 (Internet City -Tecom), oarecum in dreptul bazei palmierului. Este o asezare foarte buna deoarece cu metroul poti ajunge in tot orasul iar cu taxi platesti aproximativ 20 AED pana la Mall Marina, Marina Beach, Jumeira public beach care este langa Burj Al Arab, Mall of Emirates sau pe palmier la hotel Atlantis. Personalul din hotel este foarte amabil si serviabil. Apartamentul in care am stat avea aproximativ 40mp [...] — vezi review [+5 poze]
Pensiunea Kasa Verde 3 / PREDEAL
- FEBRUARIE, 2014
- de: lori.axi* [09.02.14]
Un sejur cu bune si cu rele
Am fost cazati la pensiunea Kasa Verde in vacanta dintre semestre, alegand-o ca destinatie numai datorita faptului ca la hotelurile apropiate de partie nu mai erau locuri. Am stiut de la inceput ca respectiva locatie are o problema: fiind din lemn, are o izolatie fonica proasta, dar nu mi-am inchipuit ca poti auzi de la vecinii de pensiune chiar TOTUL. Acum cred ca logoul de pe site-ul lor: ,,Un loc unde vii ca turist si pleci ca un prieten" se refera la faptul ca doar aici vei avea ocazia sa [...] — vezi review
Noblesse Hotel 3 / PREDEAL
- FEBRUARIE, 2014
- de: Daniel1 [08.02.14]
Ok
Placut impresionat de curatenie, camera, utilitati. Personalul a fost extrem de dragut si serviabil. Fara reprosuri. Foarte multumit de caldura din camera - copilul a stat mai mult dezvelit. Pretul camerei a fost bun, iar locatia hotelului este ideala, pentru doritorii de sporturi de iarna - partia clabucet este fff aproape. Restaurantul hotelului este ok. Preturi ok, calitate buna. Nu ar strica, totusi, un meniu mai generos. Micul dejun, inclus in pretul camerei, a fost [...] — vezi review
Club Vila Bran 3 / BRAN
- FEBRUARIE, 2014
- de: andypaun [08.02.14]
Perfect
Curatenie, amabilitate, promptitudine. Angajati model: zambitori, amabili, la dispozitia ta cu orice informatii, toti te saluta si fac totul ca turistul sa se simta cel mai important, copiii sa se distreze impreuna sau fara parinti. Stiu sa se apropie de copii si sa se faca foarte placuti de acestia. Parintii pot sta fara grija. Servicii ireprosabile, camere foarte curate, cu tot ce le trebuie. Mancarea gustoasa, nu foarte scumpa. Nu ai timp sa te plictisesti. Ai asa de multe [...] — vezi review
Pensiunea Sofy 3 / ARIEȘENI [AB]
- FEBRUARIE, 2014
- de: MihaG [08.02.14]
Nu recomand
Am fost cazați în această pensiune cu un grup de prieteni, ocupând ambele vile. Când am sosit am fost întâmpinați de d-na Claudia cu o atitudine ostilă, nefirească și neînțeleasă de nici o persoană din grup (18 adulți și 8 copii). Informațiile despre cazare le-am luat de pe (un portal de turism), menționez că nu corespunde descrierea camerelor, nu există camere cu patru paturi ci două camere cu canapea extensibilă (unde pot fi cazați doar doi copii mici). Nu [...] — vezi review
Grand Hotel Bansko (ex Florimont B.-W.) 4 / BANSKO
- FEBRUARIE, 2014
- de: horia1969 [08.02.14]
Nu vă duceți acolo!!!
Am fost recent acolo (30 ianuarie-6 februarie 2014). Scump raport calitate-pret. Nu are servicii, personal si camere de 4 stele. Am platit camera superioara dubla de lux si am fost cazat intr-o camera dubla. Masa de dimineata a fost aceeasi pentru toata perioada. Daca nu te grabesti nu apuci apa sau ceai. Masa de seara a fost mai diversificata dar au dozatoarele de apa oprite, iar daca vrei apa comanzi la bar pe bani. Scobitori inexistente la masa, iar daca vrei le poti lua de la bar cand [...] — vezi review
Vacanța în Dubai / DUBAI
- FEBRUARIE, 2014
- de: aditt* [08.02.14]
Vacanta in Dubai
Dubai, o destinatie superba, mai ales in aceasta perioada cand in Bucuresti este vijelie si zapada mare iar acolo nu sunt acele calduri sufocante. Am planificat vacanta copiilor inca din Noiembrie cu rezervari de bilete la hotel de pe internet, la aparthotel Auris Metro Central, bun ca pret si ca locatie fiind situat chiar langa o statie de metrou, cu rezervari bilete de avion la o cursa directa low cost intr-un moment cand aveau reducere de 20%. Viza am rezolvat-o la o agentie de turism din [...] — vezi review
Hunguest Aqua-Sol Hotel 4 / HAJDUSZOBOSZLO
- FEBRUARIE, 2014
- de: cipi77 [08.02.14]
suuuper! Mai vrem!!!
Toate bune si la locul lor. Odata ajunsi acolo, in scurt timp si din 3 vorbe (english), un etaj cu liftul, am ajuns in camera sptioasa, curata si confortabila (4****); halate de baie, prosoape mari, mici (albe) si cele verzi (penteu Aqua Palace intrarea gratuita si nelimitata ptr. fiecare zi de cazare (4zile in cazul nostru) cu acces acoperit si incalzit prin pasaj de sticla). Servirea meselor (mic dejun 07:00-10:00. Cafea, ceai si prajitusi 16:00-17:00. Cina 18:00-21:00 toate bufet suedez cu o [...] — vezi review [+15 poze]
Miraj Hotel 4 / POIANA BRAŞOV
- FEBRUARIE, 2014
- de: Hotel Miraj [07.02.14]




