Impresii și recomandări [pag. 6881 / 10898]
Afișate impresii [68801 - 68810] din total 108972 impresii
Pensiunea La Martin 4 / DURĂU
- FEBRUARIE, 2014
- de: Andreea.V [10.02.14]
O mare dezamăgire!
O mare dezamagire! Un contrast foarte mare intre aspectul frumos al pensiunii, comfortul pe care il ofera si felul in care am fost tratati de catre personal. Total neprofesionisti in acest domeniu! Acum doi ani am fost incantati de cum am fost tratati desi nu eram cazati acolo. Mergeam doar pentru mancarea foarte buna si personalul dragut, aceasta fiind si cauza pentru care am revenit. Acum, se pare ca s-au schimbat proprietarii. Am fost un grup de 6 persoane adulte si un copil. Am fost [...] — vezi review [+1 poze]
Pensiunea Orizont 4 / POIANA BRAŞOV
- FEBRUARIE, 2014
- de: Lordys* [10.02.14]
Gust amar
Dorind cateva zile de relaxare in Poiana Brasov, am ales pentru patru zile pensiunea Orizont. Ca un turist constiincios am facut rezervare, am sunat la pensiune, am achitat 600 lei avans si am solicitat o camera suita si o camera dubla cu pat matrimonial. Prin prisma altor experiente, am considerat ca specificatia camera dubla cu pat patrimonial, inseamna o camera DUBLA, SPATIOASA, cu un pat mare, de doua persoane, ca nu m-am casatorit cu mine insumi. Cu doua zile inainte de inceperea [...] — vezi review [+1 poze]
International Hotel [Băile Felix] 4 / BĂILE FELIX / '1 MAI'
- FEBRUARIE, 2014
- de: screengems [10.02.14]
Patru stele impartite la doi
Buna ziua, Doua familii am decis sa megem intr-o simbata dimineata la Baile Felix si sa ne cazam la International pentru a noapte. De la intrare totul a parut destul de ok, desi se vedea ca este un hotel "comunist" renovat si modernizat. Desi nu aveam nici un fel de rezervare, la receptie totul a decurs rapid si civilizat, cu oameni binevoitori, insa la pret am ramas putin perplex: doua camere 680 de lei pentru o noapte si cu mic dejun inclus. oK, nu am achitat eu ca a fost o invitatie, [...] — vezi review
Pensiunea Domeniul Dornei [Dorna Arini] 4 / VATRA DORNEI
- FEBRUARIE, 2014
- de: kitty00 [10.02.14]
Un weekend relaxant
Am fost la aceasta pensiune un weekend si mi-a lasat in general o parere buna. Cazarea a fost foarte buna, camera destul de mare, mobila noua, spatiu de depozitare suficient, minibarul aprovizionat (dar mai mult produse alcoolice), TV tip plasma cu multe programe. Camera avea balcon cu o priveliste frumoasa. In camera a fost cald. La etajul I este o camera (de fapt 2) cu jucarii multe pentru copii si niste picturi superbe pe pereti, televizor. Ne-a facut serile mai usoare pentru parinti. [...] — vezi review
Green Life Ski & Spa Resort 4 / BANSKO
- FEBRUARIE, 2014
- de: nicuclaudia [10.02.14]
Un hotel ok
Am plecat cu o anumita reticienta datorita recomandarilor proaste de pe site, surpriza a fost cu atat mai mare cu cat camera era foarte spatioasa, mancarea era gustoasa si chiar diversificata daca nu iti doresti icre de manciuria sau cine stie ce trasnai, punctul forte al hotelului este in schimb cele vreoo 4 feluri de saune si piscina care este chiar frumoasa si are 28 de grade, pentu uni rece dar pentu mine si copil a fost excelenta, stateam cate 1 ora in apa cand veneam de la ski, partia [...] — vezi review
Pensiunea Liana [Bughea de Jos] 3 / CÂMPULUNG-MUSCEL
- FEBRUARIE, 2014
- de: Indrid Cold [10.02.14]
Răsfăţ, voie bună, un fel de Revelion întârziat
Ne-am intors de curand dintr-un mic sejur la Pensiunea Liana - Bughea de Jos. Ne-am asteptat, citind impresiile de pe internet, sa gasim un loc in care sa ne simtim bine si sa fim rasfatati cu tot felul de bunatati culinare. Asa a fost... Masa - este suficient sa comandati 2 mese pe zi, una la ora 10.00 (un fel de mic dejun mai bogat) si una pe la 16.00 (un pranz mai intarziat cu doua feluri si cu desert). Cazare - camerele sunt toate cu trei locuri, spatioase, curate, luminoase, [...] — vezi review
Platinum Hotel & Casino (ex Perun Lodge) 4 / BANSKO
- FEBRUARIE, 2014
- de: Ioana Raluca [10.02.14]
Nu merita banii
Hotel cu pretentii de 4/5 stele, depinde de site-ul unde-si face reclama. Am fost in intervalul 2-9 februarie 1. Cazare: receptionere complet depasite de situatie, ca si cum nu se asteptau la atatia clienti. Pentru o familie de 4 membrii/ 2 copii mari, pentru care rezervaseram 2 camere tip studio (cu chicineta complet utilata conform contractului/reclamei hotelului) am primit 2 camere in capetele diametral opuse ale hotelului. Chicineta inexistenta. Dupa proteste indelungi si negocieri dure cu [...] — vezi review
Pensiunea 'Casa Ardeleană' 3 / PREDEAL
- FEBRUARIE, 2014
- de: johnny1988q [09.02.14]
Dezamagitor este putin spus
Am facut rezervare la Casa Ardeleana dupa ce am citit review-urile de pe acest site... am vazut ca sunt si bune si rele dar am zis sa ne incercam norocul ca poate ceilalti doar au avut ghinion... MARE greseala. Ajunsi la cazare am fost intampinati cumsecade insa odata acomodati am inceput sa constatam: - Apa de la jacuzii rece, verde si bucati de mizerii in ea plutind - apa de la piscina rece, cu impuritati iar pe peretii bazinului mazga si mucegai alunecos - in camera cu piscina miroase [...] — vezi review
Vila Lili 2 / VORONEȚ
- FEBRUARIE, 2014
- de: cornelia1969 [09.02.14]
Experienta nefericita la vila LILI
Am ajuns, impreuna cu familia la Voronet, unde in parcarea manastirii, am fost trimisi de catre Mitica, taxatorul parcarii, la vila LILI, cu recomandari dintre cele mai bune. Obositi fiind, am acceptat, pt ca ulterior sa fim asfixiati in decursul noptii de aerul inchis al camerei, de mirosul pernelor si al lenjeriei, care probabil ramasesera pe pat de la revolutia din '89. Nu ne-a fost prezentata o sala de mese, iar turistii cazati acolo au sfarsit prin a lua masa pe intuneric, seara, in [...] — vezi review
Pensiunea Rhein (Cramele Halewood) 4 / AZUGA
- FEBRUARIE, 2014
- de: xhermesx [09.02.14]





