Impresii și recomandări [pag. 7062 / 10896]
Afișate impresii [70611 - 70620] din total 108954 impresii
Family Belvedere Hotel [Yalikavak] 3 / BODRUM
- AUGUST, 2013
- de: sm.alexandra [03.03.14]
O experienta frumoasa dar cateva minusuri
Ce pot sa spun despre acest hotel este faptul ca este unul modest. Exteriorul hotelului este de 4* chiar insa camerele 2*. Noi am nimerit o camera cu un pat matrimonial gresie pe jos, destul de racoroasa si relaxanta, aveam si doua paturi supra etajate. Spatiul unde erau patururile, o canapea cu o masuta si televizorul se despartea de dormitorul propriu zis care continea un pat 2 noptiere o masuta un fotoliu o masuta de toaleta cu oglinda si un dulap micut de o perdea de un alb imaculat [...] — vezi review [+8 poze]
Descoperă Varna și împrejurimile / VARNA
- AUGUST, 2013
- de: danadana* [02.03.14]
VARNA - Un oras pitoresc, nu cumva sa nu-l vizitati daca treceti pe acolo
Cum si pe mine ma ajuta f mult postarile membrilor AFA in alegerea itinerariilor de claltorie m-am decis sa va impartasesc parerea despre orasul VARNA. Credeti-ma e un oras suuuperb plin cu verdeata, pomi infloriti, palmieri, cu bulevarde largi, magazine, mall-uri si acces la mare. Cel mai mult mi-a placut oportunitatea de a calatori toata ziua prin orasul VARNA folosind un autobuz supra-etajat. Aveam posibilitatea sa achizitionam un abonament pe o zi astfel incat ne urcam intr-un autobuz [...] — vezi review [+10 poze]
Aurora Hotel 2 / MAMAIA
- AUGUST, 2013
- de: spici07 [27.02.14]
Hotel Aurora concediu de cosmar
Dragi cititori cautand dupa impresi de la diferite hoteluri am gasit seit-ul am fost acolo si m-am hotarat sa sa scriu si eu cateva impresii despre hotel Aurora. Am fost 3 ani la rand la acest hotel dar anul trecut am fost dezamagita rau de tot, dupa un drum lung cu masina si cu un copil de 8 luni, am ajuns la hotel in jurul orei 10. Am cautat un loc de parcare inca 10 min am gasit int-un final si am platit 70 de lei. Ajunsi la receptie am rugat-o pe doamna sa nu ne de-a camera cu [...] — vezi review
Mirada Del Mar Resort (ex Sultan Saray) [Goynuk] 5 / KEMER
- AUGUST, 2013
- de: All3xandra [27.02.14]
Extraordinar! Recomand :)
Am avut un sejur de numai 5 zile acolo si ne-a parut rau ca nu a fost mai lung. Hotelul este exceptional, personalul foarte amabil, totul este extrem de curat. Nu as avea nimic rau de spus despre acest sejur. Am citit si pareri negative, dar nu le consider indreptatite. Resortul este foarte mare, mancare este foarte variata si din belsug la toate mesele. Totodata, puteti lua diferite gustari pe parcursul zilei, de la cortul otoman sau alte astfel de locuri. Se pot servi cartofi copti [...] — vezi review [+4 poze]
Vila Casa Mădălina [Corbeni, AG] 2 / TRANSFĂGĂRAȘAN
- AUGUST, 2013
- de: loreley [26.02.14]
1 noapte de cazare
In drum spre mare am mers pe transfagarasan, lacul vidrarul si seara am ajuns la Corbeni. Dimineata pe la ora 8 am plecat spre mare, dar ne-am oprit putin in curtea de Arges pt a vizita Manastirea Mesterului Manole. Am dormit 1 noapte la Vila Casa Madalina din Corbeni, Arges. Am rezervat 1 camera cu 3 paturi (1 pat matrimonial - care era f mare si 1 single), desi cred ca era suficient doar cel matrimonial. Era curat, camera mare. Curtea arata frumos. Proprietarul si fiica sa, Madalina - [...] — vezi review
Vila Casa Ta 2 / SINAIA
- AUGUST, 2013
- de: Atomix [25.02.14]
O seara placuta
Am gasit aceasta pensiune pe un site cu cazari, am sunat si ne-am facut o rezervare (proprietarii au fost dispusi sa negocieze pretul cazarii, ceea ce mi s-a parut ok). A fost foarte usor de gasit Vila Casa Ta deoarece se afla la drumul principal din Sinaia, Str. Calea Bucuresti nr. 42. Facilitati de cazare si camere: 8 camere duble, fiecare avand grup sanitar propriu, Tv cablu, centrala termica (apa calda in permanenta). Nu au toate camerele balcon. Spuneau ca au si internet wireless, dar [...] — vezi review [+2 poze]
Pensiunea Meteor 3 / CURTEA DE ARGEŞ
- AUGUST, 2013
- de: Atomix [24.02.14]
Foarte placut
Veneam de la mare, un grup de 8 prieteni si eram in drum spre Transfagarasan. Ne-am oprit pentru o seara la Curtea de Arges si ne-am cazat la aceasta pensiune si am fost cu totii foarte multumiti. Am gasit aceasta pensiune pe un site cu cazari, am sunat si ne-am facut o rezervare. Cand am ajuns, gazdele ne asteptau si au fost foarte amabile. A fost foarte usor de gasit pensiunea deoarece este pozitionata la aprox 100 metri de drumul national DN 7 C Transfagarasan. Am fost placut surprinsi de [...] — vezi review [+6 poze]
Pensiunea Adela 2 / RÂȘNOV
- AUGUST, 2013
- de: Atomix [24.02.14]
O seara foarte placuta
Veneam de la mare, un grup de 8 prieteni si eram in trecere prin Rasnov. Ne-am cazat la aceasta pensiune pentru o seara si am fost cu totii foarte multumiti. Am gasit aceasta pensiune pe un site cu cazari, am sunat si ne-am facut o rezervare. Cand am ajuns, gazdele ne asteptau si au fost foarte amabile. Recunosc ca a fost totusi destul de dificil de gasit pensiunea, caci este pozitionata intr-o zona din marginea Rasnovului. (am tinut insa legatura telefonica cu proprietarii pensiunii care ne-au [...] — vezi review [+6 poze]
Anna's Star Hotel 3 / POTOS
- AUGUST, 2013
- de: ciprianion [23.02.14]
O vacanta minunata !!!
Am fost la acest hotel anul trecul. Am fost 2 famili cu cate un copil. Hotelul este amplasat chiar pe plaja in centrul statiuni, are piscina si sezlonguri gratuite. La piscina am vazut foarte putine persoane, probabil si din pricina preturilor de la bar care erau destul de mari. Camerele din hotel sunt foarte mari si spatioase, dotate cu chicineta si un mic balcon. Curatenia nu este punctul forte al acestui hotel, am vazut doar o singura persoana, o bulgaroiaca care face treaba de [...] — vezi review [+11 poze]
Vila Madi [Vama Veche] 3 / VAMA VECHE / 2 MAI
- AUGUST, 2013
- de: nosferatoo [22.02.14]










