Impresii și recomandări [pag. 7059 / 10896]
Afișate impresii [70581 - 70590] din total 108954 impresii
Sun Garden Hotel 3 / TURDA [CJ]
- AUGUST, 2013
- de: haiduc [18.04.14]
SunGarden Turda, un hotel placut !
Am fost o grupa de 6 maturi si 4 copii la hotelul SunGarden si ne-a placut. Am ajuns la hotel cand temperatura in Turda a fost 35 de grade si am fost intampinati cu o racoare placuta in incinta hotelului. Domna de la receptie ne-a aratat cele 4 camere rezervate, toate cu aer conditionat, curate si fara mirosuri si un televizor micut. Singurul minus a fost cu dusul de mana care imprastia apa in toate directiile si m-ai putin in directia dorita. Dupa ce ne-am aranjat in camere am coborat [...] — vezi review [+7 poze]
Vila Platanorama 3 / VOURVOUROU [Sithonia]
- AUGUST, 2013
- de: Cido [18.04.14]
Ne-am simtit ca acasa!
Am fost cazati la Villa Platanorama in Aug'13 si noua ne-a placut f tare, ne-am simtit f bine. Ne-a placut si locatia si vila. Eleni si Angelos au fost foarte amabili, deschisi, ne-au recomandat locuri frumoase, taverne ok. Eleni e foarte atasata de Romania si de romani, au prieteni si sunt, spre deosebire de alto greci, niste gazde f ok pentru noi! Vila nu e mare, e ideala pentru vei care vor intimitate, este aproape de plaja, plaja ideala pentru copii mici. Bebele nostru avea 8 luni atunci [...] — vezi review
Mendos Hotel [Fethiye] 3 / FETHIYE & OLUDENIZ
- AUGUST, 2013
- de: Dabator [17.04.14]
Hotel Mendos – un hotel echilibrat
De multe ori fac greșeli greu de iertat. Dar trebuie să învățăm de la alții, așa că luați aminte. Dacă alegeți să mergeți în mai multe locuri faceți în așa fel încât condițiile de cazare să fie din ce în mai bune nu mai proaste. Noi ne-am mutat de la hotel de 4* All Inclusive Pasa Beach la 3* demipensiune și hotel mult mai mic ca număr de camere. De fapt știam și eu acest lucru și m-am gândit că din punctul de vedere al distanțelor era mai bine să merg prima [...] — vezi review [+32 poze]
Apartman Eged Vendeghaz 1 / EGER
- AUGUST, 2013
- de: traian.leuca † [16.04.14]
Ospitalitate, curăţenie şi confort în Eger
După vizita făcută în Polonia şi traversarea munţilor Tatra pe teritoriul slovac, mi-am propus să petrec ceva timp în Parcul Naţional Paradis, iar această întârziere m-a obligat să rezerv o cazare de tranzit pe teritoriul Ungariei. Am ales la întâmplare oraşul Eger unde am avut parte numai de surprize plăcute începând cu locul de cazare şi continuînd cu vizitele la numeroasele obiective istorice situate în centrul vechi. Rezervată pe Booking.com ca o cazare de tranzit [...] — vezi review [+18 poze]
Idea Holiday Hotel 3 / SKALA FOURKA [KASSANDRA]
- AUGUST, 2013
- de: sdanutza [15.04.14]
O destinatie pentru relaxare!
Buna ziua! Vreau sa va povestesc despre sejurul nostru din statiunea Skala Fourka, Kassandra, Halkidiki. Suntem o familie cu 2 copii. Am fost la aceasta locatie anul trecut, la sfarsitul lunii august. Am fost cazati la Hotel Idea Holiday, unde ne-am simtit foarte bine. Hotelul dispune de o piscina cu apa foarte curata, camerele modeste dar curate, o chicineta si o baie. Camerele au un mini balcon, unde poti lua micul dejun, avand o masa si scaune. Este amenajat si un gratar pentru [...] — vezi review [+6 poze]
Muncel Hotel [Băile Felix] 2 / BĂILE FELIX / '1 MAI'
- AUGUST, 2013
- de: ileanapopovici [15.04.14]
Voi reveni
Personal specializat profesionist, conditii decente, mancare buna, daca nu esti foarte mofturos. Tratamentul mi-a facut bine si mie si sotului. Eu m-am tratat pentru osteoporoza si simptomele bolii s-au diminuat considerabil. Sotul a mers cu mine, initial doar sa ma insoteasca, insa a incercat aerosolii (are un inceput de astm). A fost multumit deasemenea si pana la urma vacanta a fost una relativ reusita. Nu trebuie mers cu asteptari extraordinare, este totusi un hotel vechi si pretentiile [...] — vezi review
Sofia Hotel 4 / NISIPURILE DE AUR [Zlatni Piasatsi]
- AUGUST, 2013
- de: tiho2013 [14.04.14]
Dezastru
Hotelul are doua categorii de camere, unele intr-adevar de 4 stele si altele care nu sunt nici de 2 stele (repartizarea camerelor se face in functie de ce camere achizitioneaza agentia sau touroperatorul (...)!!!), noi am fost cazati anul acesta in acele camere care sigur nu sunt de 4 stele, mici, murdare, cu mochete patate imbacsite de praf, cu o baie de max 4 mp, in care nu aveai nici macar loc sa faci dus. In ziua in care am ajuns, am constatat ca asa zisele camere duble erau cu paturi [...] — vezi review
Descoperă Murcia / MURCIA [oraşul]
- AUGUST, 2013
- de: alinaro [13.04.14]
Ia namolu’, neamule! (la Salinas de San Pedro, Murcia)
Asa cum va spuneam in reviewul kilometric “Vacanta singles cu copii”, prima excursie pe care ne-o pregatise agentia a fost la Salinele Sfantului Petru. Emotii mari, pentru ca abia ce incepusem sa ne cunoastem cu totii. Eram muuuulti, tare multi. Ni se spune sa ne luam la noi un costum de baie mai naspet, ca sa nu ne doara daca-l manjim cu namol, pentru ca nu intotdeauna iese bine la spalat sulfatul ala sau cum s-o numi. Mda. Ia costum naspet. Nu c-aveam mari scumpeturi sau luxuri la noi, [...] — vezi review [+9 poze]
Steaua de Mare, complex hotelier 3 / EFORIE NORD
- AUGUST, 2013
- de: Diana Pupicicu [09.04.14]
[hotel Delfinul] O experienta placuta!
2 ani de-a randul am fost aici si as mai merge. Este un hotel bun pentru familii cu copii. Plusuri -Patut pentru copil -Scaune pentru copii la masa -3 locuri de joaca, 2 in aer liber si unul in braserie -Camera cu mocheta, draperii bune, curatenie, mobilier nou, halat, papuci, prosoape schimbate zilnic. -Din toate camerele se vede mare… este superb sa te trezesti de dimineata si sa auzi cum se sparg valurile de mal ca apoi sa deschizi ochii si sa vezi marea de o culoare [...] — vezi review
Descoperă Alberobello și împrejurimile / ALBEROBELLO
- AUGUST, 2013
- de: buterfly* [09.04.14]








