Impresii și recomandări [pag. 6832 / 10898]
Afișate impresii [68311 - 68320] din total 108974 impresii
Poiana Izvorului Hotel 3 / SÂMBĂTA de SUS
- APRILIE, 2014
- de: sorrin26* [08.08.14]
Mai mult ca perfect
Bunul simt incununat cu serviciile oferite generate de proprietarul hotelului nu pot fi notate cu o nota sub 10. Camera curata imensa cu vedere la munte si la izvorul ce curge pe langa pensiune. Mancarea delicioasa oferita la un pret acceptabil cat si amabilitatea si bunul simt insusiri generate angajatilor de catre doamna care sta la receptie care cred ca este proprietarul hotelului. Mentionez faptul ca Inainte de a ne caza la acest hotel am vazut alte 3 unitati de cazare in zona si pot [...] — vezi review
Old Street Apartments - Born City 2 / BARCELONA
- APRILIE, 2014
- de: mihalupu7* [04.08.14]
Recomand pt cei fara pretentii
Incep acest review prin a spune ca eram insarcinata in 6 luni cand am fost in vacanta in Barcelona. Fiind o vacanta de 10 zile am cautat sa gasim cea mai buna oferta de cazare ca si locatie (Carrer del Comerç 24,6to, 2da) si bineinteles pret. Desi la inceput nu am avut incredere in site-ul niumba.com pt ca nu mai auzisem de el, am mers inainte cu rezervarea si s-a dovedit totul ok pana la final. Dar, atentie - eu nu am putut efectua plata on line pe acest site si am discutat pe mail cu gazda [...] — vezi review
Vila Castelul Maria [Banpotoc] 4 / DEVA
- APRILIE, 2014
- de: sunflower [29.07.14]
Vila Castelul Maria - romantism în bleu
În mijlocul unei grădini imense, cu un design spectaculos, se află Vila Castelul Maria, un loc care respiră romantism. Puteți ajunge aici doar pentru a servi masa într-un cadru natural minunat, ori pentru a petrece câteva zile departe de tot și de toate. Noi am ales cea de-a doua varianta, la începutul primăverii, după ce am acumulat o perioadă infernală la serviciu. Ne-am decis ah-hoc, sâmbăta dimineața la cafea: hai să ducem copiii la bunici și să mergem undeva doar [...] — vezi review [+22 poze]
Pensiunea Muntele Rece [Predeluț] 4 / BRAN
- APRILIE, 2014
- de: Indrid Cold [28.07.14]
Profesionisti in toate
Pensiunea Muntele Rece din Predelut este de departe ceva deosebit de tot ce intalnesti prin zona. Construita cu mult bun gust si decorata la interior dupa cele mai bune idei, este o "casa" foarte primitoare si calduroasa din toate punctele de vedere. Meniul restaurantului este excelent, gazdele sunt foarte primitoare, iar zona de conversatie (living) din jurul semineului este foarte relaxanta. Pensiunea este foarte potrivita pentru traininguri, conferinte, team-building-uri avand printre [...] — vezi review
Cye Holiday Center Aparthotel [Salou] 3 / LA PINEDA / SALOU
- APRILIE, 2014
- de: YMUL [27.07.14]
O locatie foarte buna
Buna tuturor, Am promis ca revin cu un review pentru Aparthotel Cye Holiday Centre... ce-i drept, cam târziu, dar mai bine mai târziu decât niciodată, nu? In vacanța de primavara din acest an am optat din nou - așa cum o facem de doi ani - pentru un sejur pe Costa Dorada / Salou, ținta noastră fiind una foarte precisa: parcul de distracție PortAventura. După lungi căutări si citirea a zeci de recenzii de la turiști, am ales hotelul Cye Holiday Centre, clasat pe locul 11 [...] — vezi review [+6 poze]
Iberotel Palace Hotel 5 / SHARM EL SHEIKH
- APRILIE, 2014
- de: valenttina [23.07.14]
Am fost primii romani in acest hotel
M-am hotărât sa scriu despre acest sejur ca sa Intelegeti ca puteți opta si pentru alte hoteluri decât cele contractate de tour operatorul pe Egypt. De fiecare data cand apar ofertele pentru Egypt sunt aceleași hoteluri. Oferta este foarte mica având in vedere ca in Sharm sunt câteva sute de hoteluri. Am căutat pe anumite site-uri si am aflat de un hotel Iberotel Palace situat in partea veche al orasului. Hotelul este considerat foarte bun, are recomandărilor excelente. Este in top [...] — vezi review
Grand Hotel Varna Hotel 5 / SF CONSTANTIN ȘI ELENA
- APRILIE, 2014
- de: cher-cher [16.07.14]
La bulgari - nu doar Revelionul, ci şi Paştele
Înainte de 1989, într-o scenetă la televizor, a existat o replică ce spunea: “primul pas e greu, al doilea e ultimul”. Din păcate, nu mai reţin care dintre marii noştri actori a spus-o, dar mie mi-a revenit în minte când am decis, în urmă cu vreo 5 ani, împreună cu nişte colegi de serviciu, să facem revelionul împreună “la bulgari”. Era un prim pas... În acel moment, am plecat “în orb”, nu aveam nicio informaţie despre ce am putea găsi acolo. Sugestia ne-a [...] — vezi review [+31 poze]
Pensiunea Taverna Branului 3 / BRAN
- APRILIE, 2014
- de: rmnk [27.06.14]
Minunat!!!
Am ajuns acolo in jur de ora 17.00. Cazarea s-a facut imediat, la etajul 1. camera frumoasa, curata cu lcd in camera, baie de altfel curata si spatioasa. Fiind destul de frig afara, am avut parte si de caldura in camera, ceea ce a fost perfect. M-am bucurat sa constat ca in ciuda a ceea ce scria pe site-ul lor, am putut beneficia de jacuzzi din zona spa fara sa platim nimic extra. La ora programata am mers imbracati bineinteles cu halatele albe si pufoase (gasite in camera noastra) in zona [...] — vezi review [+1 poze]
Guillermo Tell Hotel 3 / BARCELONA
- APRILIE, 2014
- de: nemary [23.06.14]
O experienta placuta
Pentru ca imi doream f. mult sa vizitez Barcelona, sotul meu mi-a facut cadou de ziua mea o excursie in acest frumos oras. Initial, vroiam sa mergem pentru 3-4 zile, dar dupa ce am citit mai multe pareri pe "Am fost acolo" am hotarat sa stam 7-8 zile. Am zburat cu TAROM la dus, felicitari echipei, iar la intorcere am ales Wizz Air pentru ca avea zborul seara. Din pacate, Wizz Air nu s-a ridicat la nivelul celor de la Tarom, decoland cu mai bine de o ora intarziere. Am ajuns la hotel destul de [...] — vezi review
Pensiunea Crețuca 2 / BOTIZA
- APRILIE, 2014
- de: ariciu* [16.06.14]







