Impresii și recomandări [pag. 3436 / 10897]
Afișate impresii [34351 - 34360] din total 108964 impresii
Pliska Hotel 3 / NISIPURILE DE AUR [Zlatni Piasatsi]
- IULIE, 2016
- de: mmioara [30.07.16]
- NURECOMANDĂ
Hotel Pliska - Nisipurile de Aur
Am avut un sejur de 6 nopti la hotel Pliska... Un hotel care nu arata chiar ca in pozele de pe internet, curatenia lasa de dorit, gandaci in camera si un miros a mucegai. In 6 nopti nu a intrat nimeni in camera sa schimbe prosoape sau lenjerie. Cat despre mancare... micul dejun mereu acelasi, pranzul si cina nu ai ce sa mananci in afara de carne de pui fiarta si carne tocata preparata diverse moduri cu un gust si miros ciudat. Bauturile (racoritoare) au gust a medicamente. Noaptea o [...] — vezi review
Unde mâncăm în București? / BUCUREȘTI
- IULIE, 2016
- de: Dan&Ema [30.07.16]
- RECOMANDĂ
Azarra - bun gust si gust bun
Adresa si scurta prezentare Bd. Ion Ionescu de la Brad 81-85, vis-a vis de Romatsa, in zona Baneasa. Azarra este un bistro cochet. Si sic. Este un loc in care cand treci pragul locatiei deja te simti bine. Paranormal? Nu, eu as spune chiar foarte normal si natural. Locatia are amenajate inauntru cateva masute de 2 persoane dar si o masa lunga si ingusta tip blat din lemn la care poti sta pe scaune de bar. Alte locuri sunt amplasate afara, in aer liber, sub doua umbrele imense. Bunul [...] — vezi review [+16 poze]
Conac Bavaria Hotel 3 / BUȘTENI
- IULIE, 2016
- de: dana_filip [30.07.16]
- NURECOMANDĂ
Conac Bavaria Busteni
Am fost de curând cazati acolo Puncte bune -camere drăguțe. personal drăguț. si cam atât Puncte slabe -situat chiar in DN, zgomotul este infernal, noaptea trec tirurile -daca nu esti cu masina e cam departe -la baie n'am avut decat putin gel de dus rămas pe fundul unei sticle -telecomenzile nu au functionat si doamna de la receptie a zis ca nu pot fi înlocuite - minibarul era incomplet -când am tras canapeaua pernele si pilota erau patate si scamosate -preturile de la [...] — vezi review [+1 poze]
Porto Marina Aparthotel 2 / GOUVIA
- IULIE, 2016
- de: Merendino [30.07.16]
- RECOMANDĂ
Vila Porto Marina Gouvia - Corfu
Inainte de a pleca spre Porto Marina situat in Gouvia - Corfu am cautat sa aflu cate ceva despre locatie. Am gasit doar un singur review care m-a cam speriat dar am plecat totusi. Ce pot spune : - La capitolul curatenie trebuie un pic insistat. Nu este nici mizerie dar nu pot spune ca este curat. Prosoapele si cearsafurile sunt curate. Paturile de asemeni (nu am gasit paturi de armata ci paturi normale). - Nu cunosc interiorul celorlalte camere dar ce pot spune este ca exista un miros [...] — vezi review [+14 poze]
Club Vila Bran 3 / BRAN
- IULIE, 2016
- de: catalina81 [30.07.16]
- RECOMANDĂ
O vacanţă reuşită!!!
Am petrecut o saptamana frumoasa la Club Vila Bran alaturi de sot si de fetita noastra de 5 ani, care a fost super incantata chiar daca a fost pentru a treia oara cand mergem acolo. Cei de la animatie sunt super hazlii si stiu sa faca un copil fericit. Tot personalul complexului este de laudat. Recomand din tot sufletul celor care v-or sa le treaca pragul ca oaspeti sau doar ca si clienti. Curatenie exemplara, mancare super delicioasa, spatii de distractie nenumarate pentru cei mici. [...] — vezi review [+5 poze]
2D Hotel [Neptun] (ex Dobrogea & Sulina) 3 / NEPTUN / OLIMP
- IULIE, 2016
- de: Rux25 [30.07.16]
- RECOMANDĂ
Hotel 2D
Am ajuns la acest hotel din Neptun dupa ce am citit o multime de revizii, unele pozitive, altele negative, cu inima indoita. Surpriza nu a fost atat de rea precum ma asteptam. Am gasit un hotel care parea ok, cel putin la prima impresie... Am primit camera in corpul 2, am inteles ca nu era cel renovat, dar fiind perioada de varf, era plin totul. Hotelul nu are lift, lucru, care ar putea fi considerat un minus, insa avand in vedere ca nu prea am facut nu stiu cata miscare in vacanta, ne-a [...] — vezi review
Pensiunea Promenada 3 / RÂȘNOV
- IULIE, 2016
- de: Carmenpo [30.07.16]
- NURECOMANDĂ
Dezamagire totala...
Am fost la aceasta pensiune pt o noapte... o mare dezamagire si pierdere de bani... Curatenia lasa de dorit... cersaful nu era schimbat iar atunci cand am aratat proprietarei aceasta a spus ca e husa de saltea si nu se poate spala... Baia avea cabina de dus plina de stropi pe geam... canalizarea defecta deci nu am putut folosi dusul... era pus un covoras fffffff murdar in fata cabinei de dus... Ospitalitatea lasa de dorit - am fost avertizati sa nu lasam copiii sa circule decat pe scarile [...] — vezi review [+3 poze]
Vacanța în Thassos / #EXCURSII și CĂLĂTORII
- IULIE, 2016
- de: monika27* [30.07.16]
- RECOMANDĂ
O insula ce merita vizitata!
Doar ce ne-am întors din Thassos și am în suflet un regret ca s-a terminat atât de repede concediul, as mai fi avut multe de făcut și de explorat... dar îmi vor rămâne amintirile superbe de pe aceasta insula. Am plecat cu masina, un drum destul de ușor și de bun... nu am simțit oboseala. Am avut cazare la hotelul Philoxenia Inn în Limenas, capitala insulei. Despre hotel voi scrie separat impresiile. Inca din prima zi am mers sa colindam prin stațiune... prima impresie:o [...] — vezi review [+44 poze]
Vacanța în Thassos / #EXCURSII și CĂLĂTORII
- IULIE, 2016
- de: Artana [30.07.16]
- RECOMANDĂ
Intrebarea anului: merita sau nu merita Thassos
... aflandu-ne in Thassos chiar acum, dar avand 9 zile de sedere deja, as vrea sa-mi expun si eu parerea despre zone si plaje, poate ajutandu-i pe unii sau bagându-i in mai mare dilema :D Este a 2-a oara pe aceasta insula, prima a fost dorinta de a o cunoaste, a doua pentru ca era cea mai apropiata ca si distanta de Bucuresti, pentru o calatorie cu masina si cu 2 copii de 4 an si pentru ca ne-a placut. Referitor ca e o varianta ieftina, personal n-as spune, dar depinde de fiecare. Am ales [...] — vezi review [+14 poze]
Zenith Conferece & Spa Hotel (ex Golden Tulip) 4 / MAMAIA
- IULIE, 2016
- de: roxana s [30.07.16]
- RECOMANDĂ









