Impresii și recomandări [pag. 10148 / 10896]
Afișate impresii [101471 - 101480] din total 108960 impresii
Ephesia Hotel [Long Beach] 4 / KUSADASI
- AUGUST, 2009
- de: bbyy [23.08.09]
Nu mergeti la hotel EPHESIA
Acest hotel este pentru babalaci, vi-l recomand dak mergeti in familie... copii. Hotelul ca si ospitalitate este ok... vreau sa spun normal... ba chiar mai mult, am avut un conflict cu o familie de turci care au vrut sa ne dea afara din hotel... si spre surprinderea noastra, managerul hotelului... sau cel putin asa s-a prezentat, le-a dat dreptate fara makr sa aibe vreo justificare, sau un motiv concret... Singura explicatie a fost sa respectiva familie este client fidel al hotelului si nu ne [...] — vezi review
Majestic Hotel & Spa 4 / LAGANAS
- AUGUST, 2009
- de: roxana_danirla [23.08.09]
O vacanta foarte frumoasa!
Am fost in Zakynthos in perioada 14-21 august, la hotel Majestic din statiunea Laganas. Am cumparat biletele de la agentia Christian Tours, care s-a dovedit o agentie cu adevarat profesionista, nu am intampinat niciun fel de probleme. Pretul excursiei a fost de 600 de euro/all inclusive/7 nopti/persoana. A fost o vacanta foarte frumoasa, hotelul a fost foarte dragut, desi nu arata chiar a 4 stele. Insa camerele aratau bine, la fel si piscina si restaurantul. In ceea ce priveste mancarea, nu am [...] — vezi review
Vila Flavia 3 / SINAIA
- AUGUST, 2009
- de: voaleta [23.08.09]
Nu recomand nimanui vila Flavia
...cu gust amar incerc sa va descriu experienta pe care am trait-o la vila Flavia din Sinaia... incantatoare pe internet, conditii super pentru copilul meu de 3 ani, loc de joaca, patut etc... toate acestea m-au convins. Sun proprietarul si rog confirmarea pretului pentru un apartament cu 3 camere, living, 2 bai, bucatarie (pe internet 300 ron nefiindd specificata perioada), proprietarul cere 360 ron/zi pentru ca stam doar 3 nopti). Accept pentru copil, chiar daca ar fi trebuit sa inteleg ceva [...] — vezi review
Tismana Club Hotel [Jupiter] 3 / JUPITER / AURORA
- AUGUST, 2009
- de: popradu16 [23.08.09]
Am fost umiliti
In 7 zile aceeasi mancare, cafea la barul din curte cu 7 lei in pahar de plastic ca in gara, l-am rugat pe amaratul ala de la bar sa o puna intr-o ceasca normala ca era pentru o prietena din Italia, pe care am invitat-o pe litoralul romanesc (mare greseala), mi-era cumva sa i-o duc in pahar de plastic ca in gara. Nu a vrut sa imi dea nici in ruptul capului o ceasca normala, si asta fara sa vorbesc urat cu el, cum spunea idutzu intr-un post. Chiar am vb politicos cu el pana la urma am zis ca-i [...] — vezi review
Villa Tasos 2 / ACHARAVI
- AUGUST, 2009
- de: dizzy2oo2 [23.08.09]
Corfu Rocks!
Am luat sejurul la Vila Tassos prin ...[o agentie de turism...}.... Cazarea la Tasos era singura optiune pentru ca ne-am ganditi tarziu unde sa merge si numai aici mai erau locuri. Perioada: Mijlocul lui August. Temperaturile sunt foarte mari (insuportabile la miezul zilei) asa ca eu va recomand alta perioada. In plus, August e cea mai scumpa luna la greci. Transportul: Noi (2 cupluri) am fost cu autocarul. Pentru mine personal nu a fost foarte incomod, dar pentru fete da. Te odihnesti [...] — vezi review [+28 poze]
Lotus Hotel 2 / MAMAIA
- AUGUST, 2009
- de: Robertmania [23.08.09]
Lotus 2009
Am ajuns si receptionera a zis sa venim la 13:00 ca este mai lejer... Intai am vorbit cu baiatul de la parcare sa ne gaseasca loc ca nu aveam dar vazand ca suntem "baieti buni" a zis ca are... cu toate ca pe un loc erau 2 masini... noi am stat singuri pe un loc... i-am dat 10 lei pentru acel loc, pe langa 60 lei parcarea. La receptie am dat 20 lei fetei sa ne dea la etajul 1, ne-a dat la 2:))... oricum multumit la etajul 2. Rugam pe aceasta cale patronu hotelului sa dea foc la clubul [...] — vezi review
Grifid Arabella Hotel 4 / NISIPURILE DE AUR [Zlatni Piasatsi]
- AUGUST, 2009
- de: gabi c. [23.08.09]
Am fost foarte multumiti
Mie mi-a placut hotelul Arabella, serviciile au fost excelente, mancarea a fost foarte buna, chiar si fetita mea de 2 ani a mancat foarte bine. In rest, numai de bine. As recomanda hotelul, consider ca raportul calitate - pret a fost foarte [...] — vezi review
Nirvana Cosmopolitan Resort (ex Kervansaray Lara) 5 / LARA
- AUGUST, 2009
- de: yuti [23.08.09]
Ciudat...
Ce ne-a placut: - plaja excelenta, cu nisip - mancare foarte gustoasa - curatenia din camera - aproape de aeroportul din Antalya (10 km) Ce nu ne-a placut: - calitatea bauturilor -- toate bauturile sunt la dozator -- bere f slaba calitativ - parcul de distractii e pe bani - 5 eur/ 2 fise - arhitectura ciudata din sticla a hotelului cu efect de sera pe holuri - multi turci si iranieni - timpul de asteptare dupa chelneri sa-ti serveasca ceva si stilul de servire a mesei. Cu [...] — vezi review
Club / Complex Dunărea 3 / EFORIE NORD
- AUGUST, 2009
- de: bioadi [23.08.09]
Destul de bine, dar...
Salutare tuturor, tocmai ne-am intors dintr-un sejur de 6 zile petrecut in Romania la Eforie Nord in cadrul complexului Dunarea. Citisem inainte de plecare postarile celor care au vizitat inainte complexul si sincer ma asteptam la mult mai bine; dar sa le luam pe rand: 1. Plusuri: - exteriorul arata ft bine, cu copaci, ingrijit si curat, destul de modern, cosuri de gunoi, civilizat; - piscina (adulti cat si copii) erau mari si curate: am petrecut acolo o dimineata si o dupa-amiaza [...] — vezi review
Arkadia [complex Chaika] 4 / SUNNY BEACH [Slanchev Briag]
- AUGUST, 2009
- de: ady.dan [23.08.09]




