GRAD SATISFACȚIE
NOTARE MEDIE REZULTATĂ
![](/images/printer_off_32.png)
Am stat cateva zile la Popasul Haiducilor si consider cel putin o datorie de onoare sa scriu cateva randuri despre ei.
Ne-am simtit minunat acolo, copiii au fost de-a dreptul incantati si cu siguranta ne-am reintoarce.
Mancarea a fost buna, un plus pentru personal care a fost foarte dragut si foarte amabil.
Un alt plus pentru curtea interioara, excelenta pentru copii.
Camerele sunt curate, a noastra nu a fost foarte mare insa ei ne-au pus la dispozitie una tripla la acelasi pret, insa noi am fost comozi si am preferat sa ramanem in cea initiala, mai ales ca pentru noi a fost ok.
Aer curat, racoare, drumetii, abia astept sa revenim :) Si multumim ca nu v-ati suparat ca am intarziat cu eliberarea camerei :)
Trimis de zuzy in 01.08.12 10:38:50
1 ecouri scrise, până acum, la acest articol
NOTĂ: Părerile și recomandările din articol aparțin integral autorului (zuzy); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo.ro („AFA”) sau ale administratorilor.
- sait oficial al acestei destinații:
- Coordonate GPS: 45.35865900 N, 25.53453000 E - neconfirmate încă
ECOURI la acest review
1 ecouri scrise, până acum, la acest articol
@zuzy: bun-venit pe site si in comunitatea AmFostAcolo!
Multumim pentru impresii, te asteptam si cu alte recomandari din vacantele tale trecute sau viitoare
- Folosiți rubrica de mai jos (SCRIE ECOU) pentru a solicita informații suplimentare sau pentru a discuta cele postate de autorul review-ului de mai sus
- Dacă ați fost acolo și doriți să ne povestiți experiența dvs, folosiți mai bine butonul de mai jos ADAUGĂ IMPRESII NOI
- Dacă doriți să adresați o întrebare tuturor celor care au scris impresii din această destinație:
in loc de a scrie un (același) Ecou în "n" rubrici, mai bine inițiati o
ÎNTREBARE NOUĂ
(întrebarea va fi trimisă *automat* tuturor celor care au scris impresii din această destinație)
- Oct.2022 Un weekend de toamnă plăcut — scris în 30.10.22 de FrancescaClara din BUCUREşTI - RECOMANDĂ
- Aug.2015 Poftiti va rog la Pensiunea Popasul Haiducilor — scris în 09.08.15 de alina7laca din CAREI - RECOMANDĂ
- Apr.2015 Locatia perfecta... ! — scris în 05.04.15 de Coniss din PLOIEşTI - RECOMANDĂ
- Aug.2013 Mini vacanta — scris în 19.08.13 de mircea123 din BUCUREşTI - RECOMANDĂ
- Jan.2013 Liniste, curatenie, caldura. — scris în 23.02.13 de danalix din BUCURESTI - RECOMANDĂ
- Jun.2012 Un loc dragut — scris în 01.08.12 de geta10 din ARAD - RECOMANDĂ
- May.2012 Raport calitate/pret excelent, relaxant — scris în 27.06.12 de chc* din BUCURESTI - RECOMANDĂ