--- F ---
50-60 ani

Ioana12345 JUNIOR


ÎNSCRIS/Ă ÎN: 29.05.26 VIZUALIZĂRI: 76

Activitate pe AFA

1. Impresii publicate // 2 total

Geoagiu Bai - statiunea, restaurantele, strandul, hotelul Germisara - avantaje si dezavantaje

PUBLICAT: 30.05.26 12:41
RUBRICA: Germisara Hotel [Geoagiu-Băi]
SATISFACȚIE: 100.00%
Sep-2025Am ajuns la Geoagiu Bai, pentru prima data, in anul 2012, ne aflam in cautarea beneficiilor apei termale si, intreband localnicii, am tras la Strandul din centrul statiunii; am cumparat bilete, am intrat, am stat circa 10 secunde... am iesit atat de repede incat vanzatoarea ne-a returnat banii [...] citește

Mancare de casa, bucatarie/servire de nota 10 la Steaua Ariesului

PUBLICAT: 30.05.26 07:18
RUBRICA: Unde mâncăm în Albac?
SATISFACȚIE: 100.00%
Dec-2025Am trecut de cateva ori prin zona si, de fiecare data, am apreciat mancarea si servirea de la Pensiunea Steaua Ariesului, care se afla la iesirea din Albac; din cate am inteles, este o afacere de familie; bucataria din Ardeal este greoaie pentru noi, dar acolo am gasit intelgere si am ales ceva e [...] citește

total 2 articole încărcate de acest utilizator

2. Ecouri scrise // 3 total

01.06.26 11:09Restaurant Castello Deva - actualizare 2026 Restaurantul ne-a fost recomandat si noua tot de un localnic in care aveam incredere... aveam... ca nu mai avem dupa ce am incercat sa mancam la Castello. Este numit ’restaurantul magistratilor’ deoarece este frecventat de acestia, Tribunaul se afla [...]
LA REVIEW Restaurant Castelo Deva - un loc unde se poate mânca binișor - scris de Dragoș_MD în rubrica Unde mâncăm în Deva și împrejurimi?
01.06.26 10:59Restaurant Capriccio - actualizare 2026 De acord cu cele mai scrise mai sus, dar pana la un punct. In prezent, restaurantul are un alt bucatar, iar acest lucru se vede si, mai ales, se simte. Restaurantul se afla in zona pietonala/centrul istoric din Deva, la doi pasi de sediul Primariei, se intra [...]
LA REVIEW Restaurant Capriccio Deva - scris de copilu31 în rubrica Unde mâncăm în Deva și împrejurimi?
29.05.26 12:20Buna ziua. Am fost si eu la hotelul Germisara, de cateva ori. Prima data, am rezervat o camera dubla si da, exista acele incoveniente mentionate mai sus. Dar, lipsa unui loc de uscat costumele de baie este o problema generala si nu numai in Romania. Vreau sa adaug un aspect important: Germisara [...]
LA REVIEW Hotel pentru tratament - scris de iustin_79 în rubrica Germisara Hotel [Geoagiu-Băi]
Afișate 3 ecouri

3. Solicitări CMR trimise

Nu a trimis (încă) nicio Solicitare CMR.

4. Răspunsuri scrise

Nu a scris (încă) niciun RĂSPUNS

3. Solicitări OFERTE personalizate

Nu a trimis (încă) nicio SOL.OFERTĂ.
    SOCIALs
Alătură-te comunității noastre
  • AGENȚIA DE TURISM AmFostAcolo.Travel:
    SC Alacarte SRL | R.C.: J35/417/24.02.09 | RO 25182218 | Licența de turism 218 / 28.11.2018

  • [C] Copyright 2008-2026 AmFostAcolo.ro // Reproducerea integrală sau parţială a conţinutului este interzisă
    AmFostAcolo® este marcă înregistrată
  • LOGAT? = NU (IntC=1)
  • pagină generată în 0.040783882141113 sec